Strona 404 z 546
Pokaż wyniki od 4,031 do 4,040 z 5454

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Dziewczyny moja beta dwa dni temu byla 1980. A dzisiaj 3875. Czy to dobrze ????? 33 dc

2. dzieckozakupy.pl
    Czy tak to mialo wzrosnąć ??

Senior Member Awatar Boróweczka
    Mieszka w
    Warszawa
    tantina ja się nie znam za bardzo na tym ale jakiś kalkulator w necie wskazuje że to w normie .

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tintina Zobacz posta
    Dziewczyny moja beta dwa dni temu byla 1980. A dzisiaj 3875. Czy to dobrze ????? 33 dc
    Idealnie razy dwa. Jest dobrze.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Warszawa
    ann89 i ja się czujesz, migreny nie przeszły? Jeśli nie to bez lekarza chyba się nie obejdzie...

Szafirek ja też się zawsze stresuję jak mam w pracy powiedzieć. Raz mi się zdarzyło że kierowniczka bardzo źle zareagowała na tą wiadomość, powiedziała "aha", obróciła się na pięcie i wyszła. Tego samego dnia robiła złośliwe uwagi przy wszystkich typu: MOże teraz wszystkie zajdziecie w ciąże...! Potem mnie przepraszała za to. W ogóle była rozchwiana emocjonalnie i zazdrościła wszystkim. Była po 40, bez męża, dzieci, może to dlatego... nie wiem. Ale umowy mi nie przedłużyli :/

MOja mama to straszna papla. O poprzedniej ciąży musiałam jej powiedzieć bo przyjeżdżała do nas na dłużej a ja już na L4 byłam wiec by się wydało czemu do pracy nie chodzę. I mówimy że to tajemnica, że tylk otato i ona może wiedzieć, że biorę leki na podtrzymanie i jeszcze nie wiadomo czy będzie ok itp. Za jakiś czas dzwoni ciocia z gratulacjami i moja dobra koleżanka której mama jest sąsiadką mojej... Załamka :/ okazuje się że wszytcy wiedzą... Pokłóciłam się z nią wtedy, ona uważa że trzeba się chwalić od razu :/

Nie lubię mówić wcześniej bo się boję że nie wyjdzie. Nie chcę potem słuchać jak to ja jestem biedna itp. Albo nie daj Boże gratulacji bo ktoś nie wie że straciłam ciążę. Nie każdy ma wyczucie sytuacji.

Emilka2603 ja też bym chciała powiedzieć jak poznamy płeć ale wątpię, że w 13 tc będzie już widać coś u nas. Zawsze na połówkowym było wiadomo. A to już giga brzuch u mnie

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Tintina beta jest dobra zawsze musi wzrastać co 48h o minimum 66%

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Boróweczko podejrzewam, że moja mama też "pochwali się" całej rodzinie, albo przynajmniej swojej mamie, a wtedy to już cały świat będzie wiedział. No ale nie ukryje przed mamą ciąży skoro będzie u mnie 3 tygodnie.

U mnie usłyszałyśmy jakoś w kwietniu, że pani Dyrektor życzy sobie, żeby poinformować jeśli ktoś planuje ciąże, a nie we wrześniu przyjść z L4.. Oczywiście słowem się nie odezwałam bo nigdy nie wiadomo czy i kiedy się uda.. A tera mam stres. No ale cóż najwyżej się obrazi. Mam umowę na czas nieokreślony, więc nie może mnie wyrzucić za ciążę.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Zanim wrócisz w marcu 2019 foch jej zdąży minąć

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Tintina Zobacz posta
    Ile ludzi w tych czasach rozumie, ze można z radością i miłością planować trzecie dziecko ? W mojej rodzinie nie wielu... Wiec pociesze sie tym sama z mężem , ostatnie czego mi teraz trzeba to sluchac glupich komenatrzy.
    U mnie w rodzinie też różnie może być. Nikt, ani ze strony mojej, ani męża, nie ma i chyba nie planuje 3 dziecka. Więc domyślam się że będzie zaskoczenie bo już słyszałam tekst od jakiejś cioci że mam już dwie córeczki i wystarczy. Tak jakby za nas zadecydowała A my od początku marzymy o trójce... I zdanie innych mamy gdzieś

Ann ja przy clo czułam sie bardzo dobrze i nie mialam żadnych dolegliwosci. Oczywiście każdy organizm jest inny. Myślę ze jak jestes obciążona innymi chorobami niż ginekologiczne to powinnaś o tym powiadomić lekarza chociażby swojego gina żeby obadał czy jest sie czym martwić czy nie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów