Strona 4 z 455
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Dziewczyny, wiem że niektóre z Was już kilka lat starają się o mały cud, liczę na to że ten rok będzie dla nas wszystkich tym wyjątkowym

kaasiaa witaj na pokładzie ja będę w kwietniu działać trzeci cykl, ponieważ ten musiałam odpuścić. Trzymam kciuki, żeby jednak się udało

ann89 witaj i jak po badaniu? Bolesne jest?

Arwen, Mayo, Hipp, Malinka, asiafaj witajcie

Mikallo ja niestety muszę czekać do kwietnia więc dopiero w maju ewentualnie będę testować. Myślę, że Hipp będzie pierwsza otworzy dobry czas dla nas

elzbietan stosujesz jakieś wspomagacze?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Jestem wkurzona, czuje owulacje. Jeszcze jedna globulka mi została... Przez chwile nawet myślałam, żeby olać tą jedną, ale po dłuższym zastanowieniu uznałam że muszę dać radę. Muszę być zdrowa jeśli chcę mieć maleństwo. Czekam i odliczam dni do @. A po niej już nie ma zmiłuj

"Fajnie" ze nas tutaj tyle, bedzie razniej w tych staraniach.

Trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie.

Szafirek cierpliwości Kochana, napewno bedzie lepiej jak przetrzymasz ten miesiąc i pozbędziesz sie wszystkich dolegliwości.
    Będziesz spokojniejsza o Maluszka

Junior Member
    elzbietan20

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-07 zobacz kalendarz
    Witaminy, inofem, w zasadzie nic ponadto.

Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Ann , pamiętam doskonale, że zaczynalysmy razem. Ja walczę dokładnie od czerwca 2015.
    Właśnie się zastanawiałam, co u Ciebie?
    TYM RAZEM BĘDZIE INACZEJ, BĘDZIE LEPIEJ!!!
    ja podobnie, lipiec 2015. U mnie na chwilę obecną starania odpuszczone. Z cytologii miałam niejednoznaczy wynik stąd ta kolposkopia i pobranie wycinków. Zastanawia mnie tylko, że nie dostałam żadnych leków... zdecydowałam się jeszcze na hsg, a potem zobaczymy. Mam nadzieję, że to pomoże i w końcu się uda. Oprócz tego zaczęłam chodzić na crossfit - fajna sprawa i pozwala chociaż na chwilę zapomnieć o problemach.

Szafirek nie bolało w ogóle, bo jak dowiedziałam się w dniu przyjęcia do szpitala, miałam narkozę ogólną :P także słodko sobie spałam przez jakieś 20 min, potem mnie wybudzili, ale nie pamiętam jak wróciłam na salę i zasnęłam jeszcze na jakąś godzinę. Potem już całkowicie narkoza zeszła nie ukrywam, że jak się dowiedziałam o narkozie to myślałam, że zejdę na zawał. Nawet podawali mi przed samym zabiegiem coś na obniżenie tętna, bo waliło jak szalone ;p

No i jak już będę po wszystkich badaniach to włączam do akcji magiczny żel o którym pisała Burzujka
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 25-03-17 o 19:47
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Jestem wkurzona, czuje owulacje. Jeszcze jedna globulka mi została... Przez chwile nawet myślałam, żeby olać tą jedną, ale po dłuższym zastanowieniu uznałam że muszę dać radę. Muszę być zdrowa jeśli chcę mieć maleństwo. Czekam i odliczam dni do @. A po niej już nie ma zmiłuj
    lepiej wziąć wszystko do końca i na spokojnie zacząć od nowego cyklu
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ooo a co tu się wyprawia :P
    Szafirek to mnie jednak wyprzedziłas z założeniem wątku ale dobrze ze juz jest. Stary etap trzeba zamknąć w 2018 roku juz na pewno zostaniemy Mamusiami!! Miejmy nadzieje ze bez zbędnych przeszkód.
    Co do testowania ja raczej nie testuje a czekam po prostu.. i tak sobie poczekam do 5.04 . To będzie 14dpo. Ewentualnie jak się coś opóźni wtedy kupie test.
    Asia stawiasz na mnie a ja coś czuje ze Cię rozczaruje...
    I tak za mną 7 miesiąc starań. .. eh.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    elzbietan to i tak dużo. Pewnie lada moment będą efekty.

ann89 ja w cytologii miałam II grupę a już mi gin włączyła globulki. Może czekają na wynik badania i wtedy dostaniesz odpowiednie leki.
    O kurcze, powinni wcześniej uprzedzić o narkozie.
    Ja stosowałam ten żel w poprzednim cyklu. I teraz w kwietniu też zamierzam.

Kamilaa no jakoś tak wyszło, że jak zobaczyłam napis 2018 uznałam że lepiej zrobię wątek ja niż koleżanka która tworzyła poprzedni w każdym razie ten 2018 musi okazać się magiczny Ja mam dziś 16dc i modle się o @ w terminie. Bo ostatnie 3 miesiące mam jakieś dziwne opóźnienia. A im wcześniej przyjdzie tym wcześniej będzie nowa szansa

Rosiczka miała teraz testować więc może rozpocznie magiczny czas, trzymam kciuki.
    Ja dopiero 7dc, ale w tym tygodniu mamy sporo badań i nie ustajemy w staraniach, no ale czas pokaże. Wiosenne prace ogródkowe wczoraj mnie pokonały i dzisiaj ledwo się ruszam, goście zaproszeni na popołudnie ehhh

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Rosiczka miała teraz testować więc może rozpocznie magiczny czas, trzymam kciuki.
    Ja dopiero 7dc, ale w tym tygodniu mamy sporo badań i nie ustajemy w staraniach, no ale czas pokaże. Wiosenne prace ogródkowe wczoraj mnie pokonały i dzisiaj ledwo się ruszam, goście zaproszeni na popołudnie ehhh
    Jakie badania będziecie robić? Kariotypy? Czy coś jeszcze?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów