Strona 399 z 524
Pokaż wyniki od 3,981 do 3,990 z 5238

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta

Jeśli chodzi o mnie, to byłam wczoraj u mojego gin i na podstawie wyników stwierdził, że możliwe, że mam zaburzenia autoimmunologiczne (?) - chodzi o to, że organizm traktuje ciążę jak coś złego i się przed tym broni... Mira, Ty masz coś podobnego ? Dobrze kojarzę ? Także mam brać acard w konktetnych dc i dalej luteinę. Jak zapytał czy brałam kiedyś clo to mordka mi się uśmiechnęła, bo trochę bałam się przyznać, że właśnie wczoraj zaczęłam :P przepisał mi jeszcze jedno opakowanie i mam brać przez 3 miesiące. A dopiero później jak coś ta laparoskopia i dalsze leczenie. No i też mam nawet przed terminem @ robić test i od razu lecieć na betę i do niego dzwonić. Więc tak jak Dziewczyny napisały, że nie każda ciąża od początku może cieszyć się wielkim sukcesem, tylko trzeba o nią powalczyć już od samego początku.

Miłego dnia !
    Tak, mój APS też jest ze spektrum chorób autoimmunologicznych, dlatego poza Acardem, Clexanem i Duphastonem biorę jeszcze steryd Encorton, żeby mój organizm nie zabił dziecka.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Ciężko mi jeszcze wkręcić sie do Was z pisaniem. To moja 3 ciaza...tzn 5 ale dwa serduszka w niebie...i powiem Wam , ze wcale jej mniej nie przezywam a myslalam, ze jak sie juz ma dwa serca w domu to potem jest inaczej... Nie mam objawow , piersi zero zmian, nic nie bolą...jutro ide powtorzyc betę.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Hathor pięknie !
    Koniecznie napisz nam choć dwa słowa czy dostaniesz ! Oooh ale byłoby wspaniale, gdyby się udało :*
    Też bym bardzo chciała test zrobię w niedzielę, to Wam napisze jaki wynik. A jeśli będzie negatywny to czekam na @ i jeśli się pojawi to wejdę z komórki męża na forum i napiszę, ale nie będę miała możliwości, żeby czytać co Wy piszecie.

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A w ogóle to śmieszna sytuacja wyszła, bo wizytę u gina mam dopiero na 4.08, ale 21.07 miałam ustaloną wizytę na usg macicy, więc jeśli się udało to przy okazji tego badania powinnam zobaczyć fasolkę:P a badanie było ustalone jako kontrolne przed planowaną ciążą:P

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Emilko, niestety ja także muszę mieć szybko potwierdzoną ciążę dlatego w tej od razu beta, ale niestety mimo leków nie udało mi się jej utrzymać. Teraz robimy kolejne badania i jak tylko będę starała się o ciążę to znów szybko do gina po leki
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hathor u mnie poprzednio @ powinnam dostać w piątek a test już z delikatną drugą kreską pojawiał się od niedzieli Nie chcę kusić ale może
    Ta Twoja podwyższona temperatura jest tak jak u mnie a ja zaciążyłam
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Hathor u mnie poprzednio @ powinnam dostać w piątek a test już z delikatną drugą kreską pojawiał się od niedzieli Nie chcę kusić ale może
    Ta Twoja podwyższona temperatura jest tak jak u mnie a ja zaciążyłam
    Ja też robię sobie nadzieję, że jeżeli jest coś na rzeczy to może test już coś pokaże w niedziele. Pokusiłabym się chyba nawet o betę, ale w niedzielę labo nieczynne. W tym miesiącu najbardziej się niecierpliwie oczekiwaniem, bo naprawdę wydaje mi się, że jest szansa...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Hathor, trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła.

Ja w poprzedniej ciąży bety nie robiłam tylko test i tydzień później wizyta u gina. A dlatego tak wczesnie że wtedy pracowałam na oddziale paliatywnym i pasowało szybkie l4. A gdyby się teraz udało to chyba bym zrobiła bete.

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Tak, mój APS też jest ze spektrum chorób autoimmunologicznych, dlatego poza Acardem, Clexanem i Duphastonem biorę jeszcze steryd Encorton, żeby mój organizm nie zabił dziecka.
    Jezu.. brzmi to strasznie... najważniejsze, że sa na to leki i da się z tym donosić ciążę. Czy te wszystkie leki dostałaś już w trakcie starań, czy zostają one włączone dopiero po potwierdzeniu ciąży? Mam tutaj na myśli Clexan i Encorton.

Być może w moim przypadku to jest przyczyną ciąż biochemicznych, bo organizm nie pozwala na zagnieżdżenie się zarodka. Jak mi o tym wczoraj mówił to chciało mi się płakać, ale podbudował mnie potem psychicznie, więc dziś jest lepiej.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Hathor trzymam kciuki i liczę tylko na jedną wiadomość od Ciebie !!!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów