Strona 398 z 528
Pokaż wyniki od 3,971 do 3,980 z 5278

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ok, na IG tata_farmaceuta nowy wpis o femibionie 0 i 1, jest też nieco o wit D także zapraszamy, a na zdjęciu mój brzuszek z 23tc

2. dzieckozakupy.pl
    Ja w żadnej z moich 3 ciąż nie robiłam bety. Zawsze najpierw test a później wizyta i to tez nie tak natychmiast. Jakos nie widzę potrzeby monitorowania ciąży w tak wczesnym jej etapie jak 4 tc. Teraz tez poczekam do 8-9 tc by na spokojnie wypatrywać serduszka. Oczywiście nie twierdze ze jeśli wy badacie poziom bety to robicie coś nie tak.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tylko my tu w znakomitej większości jesteśmy po przejściach i/albo z nieciekawymi diagnozami, często starające się miesiacami. Dlatego robimy te bety przed spodziewaną miesiączka, badamy przyrosty i zaraz biegniemy do lekarza bo potrzebujemy leków. Ja osobiście gdybym czekała z wizyta do 8 tc to jedyne co bym od lekarza dostała to skierowanie do szpitala na kolejne łyżeczkowanie. Tak to czasem bywa.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Panna IG nie posiadam ale jeśli bez tego się da to będę czytać na bierząco

Cichon ciąża jest cudowna w każdym miesiącu więc nie martw się i Ty do nas dołączysz i będziesz leżeć pod kocykiem a później spacerować z wózkiem w marcu tego roku zima była pamiętam

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cześć z poranka
    Mam dobrą wiadomość - temperatura nadal podniesiona
    Mam też złą wiadomość - zużyłam sobie cały transfer internetu w komórce, więc teraz będę pisać tylko jak będę miała dostęp do Wifi. Więc na Grunwaldzie ciężko mi będzie Wam przekazać jeśli dostanę @.

Szafirek, rośnij zdrowo fajnego masz endo Ja też będę się musiała wybrać do mojego jeśli się okaże, że zaszłam.

Emilka, ja też jestem dosyć sceptyczna do robienia bety. Jakoś wystarczają mi te potwierdzenia, które dostaję z testu i komputera cyklu. Ale jak najbardziej zgadzam się z Mirą, że jak ktoś jest po przejściach, czy ma jakieś problemy zdrowotne, długo nie mógł zajść itp to jak najbardziej warto robić betę. W ogóle sytuacja Miry czy Asiafaj jest poza dyskusją

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

No tak w takiej sytuacji to zrozumiałe . Myślałam raczej o robieniu bety w celu potwierdzenia ciąży tak od Ła świadomości .

Cześć Dziewczyny! Nie pisałam wczoraj, bo jak wyszłam z domu o 6. to wróciłam po 22 i od razu kąpać się i spać, a w przelocie nie było czasu...
    Asiafaj piękna fasoleczka <3 gratulacje jeszcze raz!
    Szafirek, Tobie również gratuluję pięknego przyrostu!
    Witam nowe Dziewczyny i gratuluję II oraz życzę powodzenia

Jeśli chodzi o mnie, to byłam wczoraj u mojego gin i na podstawie wyników stwierdził, że możliwe, że mam zaburzenia autoimmunologiczne (?) - chodzi o to, że organizm traktuje ciążę jak coś złego i się przed tym broni... Mira, Ty masz coś podobnego ? Dobrze kojarzę ? Także mam brać acard w konktetnych dc i dalej luteinę. Jak zapytał czy brałam kiedyś clo to mordka mi się uśmiechnęła, bo trochę bałam się przyznać, że właśnie wczoraj zaczęłam :P przepisał mi jeszcze jedno opakowanie i mam brać przez 3 miesiące. A dopiero później jak coś ta laparoskopia i dalsze leczenie. No i też mam nawet przed terminem @ robić test i od razu lecieć na betę i do niego dzwonić. Więc tak jak Dziewczyny napisały, że nie każda ciąża od początku może cieszyć się wielkim sukcesem, tylko trzeba o nią powalczyć już od samego początku.

Miłego dnia !

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Emilka2603 Zobacz posta
    No tak w takiej sytuacji to zrozumiałe . Myślałam raczej o robieniu bety w celu potwierdzenia ciąży tak od Ła świadomości .
    A ja nie widzę w tym niczego dziwnego, u mnie w labo beta kosztuje 15 zł, to mniej niż dobry test. A wynik jest wiarygodny i lekarz na niego chętnie zerka na pierwszej wizycie
    Zresztą mi lekarz dał skierowanie na betę celem potwierdzenia ciąży

Hathor pięknie !
    Koniecznie napisz nam choć dwa słowa czy dostaniesz ! Oooh ale byłoby wspaniale, gdyby się udało :*

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny! Nie pisałam wczoraj, bo jak wyszłam z domu o 6. to wróciłam po 22 i od razu kąpać się i spać, a w przelocie nie było czasu...
    Asiafaj piękna fasoleczka <3 gratulacje jeszcze raz!
    Szafirek, Tobie również gratuluję pięknego przyrostu!
    Witam nowe Dziewczyny i gratuluję II oraz życzę powodzenia

Jeśli chodzi o mnie, to byłam wczoraj u mojego gin i na podstawie wyników stwierdził, że możliwe, że mam zaburzenia autoimmunologiczne (?) - chodzi o to, że organizm traktuje ciążę jak coś złego i się przed tym broni... Mira, Ty masz coś podobnego ? Dobrze kojarzę ? Także mam brać acard w konktetnych dc i dalej luteinę. Jak zapytał czy brałam kiedyś clo to mordka mi się uśmiechnęła, bo trochę bałam się przyznać, że właśnie wczoraj zaczęłam :P przepisał mi jeszcze jedno opakowanie i mam brać przez 3 miesiące. A dopiero później jak coś ta laparoskopia i dalsze leczenie. No i też mam nawet przed terminem @ robić test i od razu lecieć na betę i do niego dzwonić. Więc tak jak Dziewczyny napisały, że nie każda ciąża od początku może cieszyć się wielkim sukcesem, tylko trzeba o nią powalczyć już od samego początku.

Miłego dnia !
    Ann dziękuję :*
    Dobrze, że Ci przypisał clo, to jednak lek przy którym lepiej monitorować sprawę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów