Strona 397 z 549
Pokaż wyniki od 3,961 do 3,970 z 5490

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Asiu strasznie się cieszę, że w koncu Wam się udało :-)
    Hathor teraz trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Dziewczynki gratuluję Wam jeszcze raz No i zakładajcie w końcu ten marcowy wątek, czekacie aż Was kwietniówki wyprzedzą?

Mam wyniki odnośnie witaminy D. Nigdy wcześniej nie myślałam o tym, aby ją badać. Ta nowa gin w pierwszej kolejności wypisała mi to do badania. No i mam znaczne niedobory, a jak czytam jakie są efekty niedoborów to wszystko powoli składa się do kupy. Wreszcie czuję, że ktoś się mną chce poważnie zająć i zadbać o moją ewentualną ciążę.

Dziewczyny!!! Zbadajcie sobie wit D. Badanie nie jest tanie, ale niedobory tej witaminy tragiczne w skutkach.
    Jakie są skutki niedoboru Wit D? I we wcześniej ciąży czy mówimy o całym przebiegu?

Senior Member Awatar Boróweczka
    Mieszka w
    Warszawa
    Emilka2603 ja mam dwie córeczki i coś czuje że mi trzecia będzie pisana i nie miałabym nic przeciwko bo moje dwie dziewuszki są cudowne. Tak naprawdę nie mam żadnych preferencji co do płci, jak to się mówi - oby było zdrowe. Ale wierzę że przy trzech chłopakach chciało by się utulić małą córeczkę. Mam nadzieję że Wasze marzenie się spełni.

Potwierdzam że lekarze liczą skończone tygodnie, nawet jak masz 5t+6dni to i tak jesteś w 5 tygodniu.

A ja mam teraz nakaz leżenia na kanapie Cały dzień z dziećmi, latamy po placach zabaw, po koleżankach więc jestem troche zmęczona zwłaszcza że młodsza jeszcze nie chodzi. Więc teraz mąż kąpie, usypia i gotuje a ja odpoczywam. Przez chwilę się bałam bo nie czułam piersi (u mnie to zły objaw) ale już jest ok, bolą

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Asiafaj gratulacje Cudowny widok
    Witam nowe dziewczyny i gratuluję wszystkim.:-*

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Jakie są skutki niedoboru Wit D? I we wcześniej ciąży czy mówimy o całym przebiegu?
    Generalnie cała ciąża i nie tylko.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Jestem po endokrynologu
    Profesor rozpisał mi jakie wartości powinny być w jakich tygodniach, co robić jeśli takie nie będą, kiedy badać i co badać, poza tym gratulował 3 razy i zamiast 200 zł zapłaciłam 150 z tej okazji ;D Jestem podekscytowana i... okropnie zmęczona.
    Tak więc idę pod prysznic i do łóżeczka
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 06-07-17 o 19:49

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Jestem po endokrynologu
    Profesor rozpisał mi jakie wartości powinny być w jakich tygodniach, co robić jeśli takie nie będą, kiedy badać i co badać, poza tym gratulował 3 razy i zamiast 200 zł zapłaciłam 150 z tej okazji ;D Jestem podekscytowana i... okropnie zmęczona.
    Tak więc idę pod prysznic i do łóżeczka

PS Coś mi się dzieje i urywa posty lub nie dodaje napisanych;/
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 06-07-17 o 19:49

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Szafirku to teraz jesteś już spokojniejsza i pozostaje Ci tylko delektować się ciążą

O mnie
    Ależ Wam Dziewczynki zazdroszczę Jesień, zima z brzuszkiem pod kocykiem, a na wiosnę spacerki z wózkiem Też bym tak chciała...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    To prawda. Lekarze liczą te tygodnie które są zaczęte. Ja też tak będę w następnej ciąży liczyć. Bo jak byłam w szpitalu to ciągle mówiłam że jestem w 23 tygodniu natomiast lekarze mnie poprawiali ciągle że jestem w 22 tygodniu (22+5).
    Nawet z ubezpieczenia nic mi się nie należało bo dzieciątko było w 22 tygodniu a oni wypłacają świadczenia od 23 tygodnia ciąży. ( Tu to w ogóle absurd).
    Ja tez az nie wiem jak to skomentowac..:/
    Totalne **ujstwo!
    Nie dosc, ze sie nacierpialas to jeszcze cos takiego...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów