Strona 394 z 526
Pokaż wyniki od 3,931 do 3,940 z 5258

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Tylko pamiętajcie, ze przyrost badamy w tym samym laboratorium co pierwsze badanie, żeby wynik był wiarygodny.
    Oooo widzisz...nie wiedziałam, w takim razie jak wrócę 17.07 od razu lecę zrobić... będzie to miało sens? Dziękuję WASZA WIEDZA BEZCENNA...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Powinnaś na wyniku mieć podane normy dla danego tygodnia

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Będzie miało sens- tylko wtedy musisz sobie przeliczyć czy przyrost jest odpowiedni. Są też kalkulatory w internecie.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Wtedy już nie, przyrost badamy co 48 godz.

Cichon, mój docent od samego początku każe mi suplementowac D3 w wysokości 2000 jm dziennie. Tak w ciemno, bez badania, bo w naszym klimacie wszyscy mamy niedobory, bo słońca jest mało, a nawet jak jest to się przecież wieczorem myjemy i wszystko zmywamy, a żeby to się wchłonęło to musielibyśmy iść spac bez mycia.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Szafirku, ja zobaczyłam II dokładnie tydzień temu, więc dużego opóźnienia dziś bym nie miała, gdybym tylko umiała to poprawnie wkleić Podpowiedz mi proszę jak tego dokonałaś

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Powinnaś na wyniku mieć podane normy dla danego tygodnia
    Mam 4 tydzień 9,5 -750 ....czyli raczej dolna granica...ale 3 dni przed @ to chyba ma prawo

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szoszonek Zobacz posta
    Mam 4 tydzień 9,5 -750 ....czyli raczej dolna granica...ale 3 dni przed @ to chyba ma prawo
    To jest dobry wynik

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    To jest dobry wynik
    Jesteś złota ;D będę dziś śpiewać do wieczora i się mężowi przyznam

Czesc dziewczyny. Chcialam sie z Wami niesmialo przywitac, czytam Was od paru dni i gratuluje juz tym zafasoljowanym mamusiom. Chcialam Was zapytac , bo dzis robilam bete pierwszy raz w zyciu i moj wynik to. 1980 mlu/ml. Czy to wynik prawidlowy? Jestem dwa dni po terminie miesiaczki

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Tintina Zobacz posta
    Czesc dziewczyny. Chcialam sie z Wami niesmialo przywitac, czytam Was od paru dni i gratuluje juz tym zafasoljowanym mamusiom. Chcialam Was zapytac , bo dzis robilam bete pierwszy raz w zyciu i moj wynik to. 1980 mlu/ml. Czy to wynik prawidlowy? Jestem dwa dni po terminie miesiaczki
    Piękna beta Już pęcherzyk będzie widać na usg Także leć do ginekologa Chyba że chcesz poczekać na serduszko to za 2 tygodnie idź
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów