Strona 391 z 535
Pokaż wyniki od 3,901 do 3,910 z 5341

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Hathor jak długo mierzysz już sobje temp? Ja nie mierze więc nie wiem jak tam z nią ale na pewno od wiesiolka śluz w tym cyklu był książkowy
    Owulacje miałam 29.06. Duża różnica, bo ja mam długie cykle. Średnio ok. 33dni.
    Temperaturę mierzę od 5 lat. Używam komputera cyklu Baby Comp.
    Inofem zaczęłam pić ponieważ ostatnie 2 cykle nie podnosiła mi się temperatura po owulacji i miałam słabe wyniki progesteronu i estrogenu. Ponieważ lekarz strasznie rozciągał moje leczenie postanowiłam sama się trochę podleczyć w bezpieczny sposób, a Inofem jest suplementem, więc dużej szkody nie powinien zrobić. Wygląda na to, że mi pomaga.
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 06-07-17 o 11:02

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Asiafaj gratulacje:-* piękny widok. Spokojnych 9 miesięcy

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Asiafaj, przeogromne gratulacje, chociaż myślałam że może bliźniaki będą :P W każdym razie bardzo się ciesze i gratuluje

Szafirku Tobie także olbrzymie gratulacje, bardzo się ciesze że się doczekałaś

Jeszcze 3 lata temu ja byłam marcóweczką Ale ten czas szybko leci

Pozostałe Dziewczyny, cały czas czekam na Wasze wspaniałe wieści, życzę Wam tego z całego serca

Hathor oby nam się udało więc termin @ wypaad Ci jakoś 18.07?

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    ,Kamilaa dziękuję tak, w końcu się doczekałam
    Teraz Twoja kolej

Jenny ja też myślałam o marcowym wątku, ale nie mam odwagi. Więc zakładaj, a ja za jakiś czas dołączę no i gratuluję przede wszystkim

Hathor czyli szanse rosną u mnie właśnie temperatura dawała mi nadzieję

Asia dziękuję

Asiafaj no piękny ten jeden bąbelek wszystko więc idzie po Twojej myśli!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Oby U mnie miesiączka lubi się przesuwać, ale zasadniczo powinna się pojawić za jakieś 5 dni, tak jak suwaczek wskazuje czyli ok. 11.07. Ale ja od poniedziałku będę siedzieć na Grunwaldzie, więc zrobię test w niedzielę, a potem już nie będę miała okazji.. Albo pokaże się jakiś bladzioch, albo czekam na @:P

Szafirku, pamiętam, że u Ciebie temperatura była dziwnie wysoka. Mnie tez ten dzisiejszy skok natchnął nową nadzieją. Gorzej będzie jeśli jutro spadnie do poprzedniej:P chociaż to tez nic nie przekreśla, bo czasem podczas implementacji tempka skacze, a potem wraca do normy. Więc jakaś tam nadzieja cały czas będzie

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

hathor, kiedy miałam ciąże biochemiczna temperaturę też miałam podwyższoną, to dobry znak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hathor - to i ja się wypowiem zaraz po tym jak doszło do zapłodnienia miałam cały czas temperaturę od 37 do 37,4 i test pozytywny Także trzymam mocno kciuki za Twoje 2 kreseczki :* Mi już test wyszedł pozytywny 5 dni przed @
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    asiafaj, gratuluję pęcherzyka i życzę w środę serduszka szafirku, masz taki sam suwaczek jak miałam ja zanim okazało się, że tym razem również będzie chłopak moje gratulacje! lucia również!

cichoń, bardzo Ci kibicuję i również pamiętam Cię ze staraczek. Ja też chodziłam z ciążą obumarłą 4 tygodnie ale skrócic to mogłam jedynie o jakieś 2 tygodnie. Poszłam wtedy wg mnie w 8tc na wizytę (do innej gin niż obecnie chodzę), jakiś miesiąc po pozytywnym teście, a tu na usg ledwie pęcherzyk z ciałkiem żółtym wskazujący na 6+1. Lekarka że może miałam później owulację i mam przyjść za 2 tygodnie. Żadnego dupka, bety, nic. A ja głupia nie dopuszczałam myśli, że jest źle, przecież mogłam sprawdzić przyrost... chodziłam tak prawie 2 tygodnie bo dzień przed wizytą jakoś zaczełam krwawić, pojechaliśmy do szpitala, tam na usg to samo, pęcherzyk na 6+1 z jakimś cieniem mogacym być tworzącym się zarodkiem, nie zostawili mnie, miałam zrobić przyrost bety i dostałam dupka. W nocy już do tego rozbolał mnie brzuch, ale względnie, a rano poroniłam w domu i pojechałam już do innego szpitala, skontaktowałam się z inną lekarką u której byłam tylko raz, ale zostawiła na mnie bardzo dobre wrażenie i otoczyła mnie opieką, teraz u niej prowadzę ciążę. "Na szczęście" obyło się bez zabiegu, na usg stwierdzono że wszystko się oczyściło samo, dostałam antybiotyk i do domu. Po 3 miesiącach znów byłam w ciąży. I Tobie również życzę takiego mocnego odbicia się od dołka, by zawitało to Was słońce :* ściskam mocno kciuki! p.s. po tej stracie dołączyłam do Was i dużo dały mi informacje z forum (sprawdzanie przyrostu bety, poziomu progesteronu i tsh co u mnie akurat okazało się wymagało leków!)

powodzenia Wam wszystkim :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asiafaj ogromne gratulacje wszystko idzie po Twojej myśli i oby tak dalej w przyszłym tygodniu czekamy na pięknie bijące serduszko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów