Strona 390 z 521
Pokaż wyniki od 3,891 do 3,900 z 5207

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Dziękuje dziewczyny teraz jeszcze do środy czy bedzie serduszko, bo to też nie jest oczywiste ale jeden krok do przodu za mną

Uf ale mi cisnienie zeszło, aż mi łzy pociekły jak wracał z wizyty

2. dzieckozakupy.pl
    Trzymam kciuki za Ciebie Hathor :*

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Asia A nie mówiłam :*

Witam wszystkie przyszłe mamusie.
    Jestem mamą 3 wspaniałych synów:
    Oskar 30.12.2005
    Dominik 9.05.2011
    Mikołaj 11.08.2014
    Od miesiąca staramy się o kolejna pociechę. @ spóźnia się 2 dni, niestety test negatywny. Nie nastawiałam się jakoś szczególnie ale troszkę liczyłam ze uda się w pierwszym cyklu. Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące dwóch kreseczek .

Witam Jenny i gratuluję I czekam na to serduszko, dziś pełne 5 tygodni a wizyta już w poniedziałek, raczej jeszcze nie będzie biło ale coś tam może zobaczymy. Dzisiaj zrobiłam morfologię, mocz i tsh żeby mieć już na poniedziałek i w razie co dostać receptę na euthyrox. Zapłaciłam 73 zł i chyba muszę znaleźć jakieś tańsze laboratorium bo mój lekarz od niedawna przyjmuje tylko prywatnie więc zawsze będę płacić za badania. Myślałam żeby się na nfz zapisać dodatkowo dla bezpłatnych badań ale jakoś ciężko mi to będzie ogarnąć... i dwa razy badanie na samolocie...
    Jenny to może założysz nowy wątek marcóweczki? Ja się nie odważę, nie chcę zapeszać.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Trzymam kciuki za Ciebie Hathor :*
    Dziekuję:* fajnie by było do Was dołączyć w tym miesiącu, ale staram się nie nakręcać, żeby rozczarowanie nie było zbyt duże.

czyżby się udało?

Dziewczyny, bardzo dziękuję za gratulacje

Asiafaj, Tobie gratuluję udanej wizyty i trzymam kciuki, aby już tylko same udane były

Boróweczka, też się jeszcze boję, ale jak w poniedziałek usłyszę serduszko, to myślę, że doda mi to pewności siebie i wtedy założę wątek - obiecuję. Chyba że ktoś inny odważy się wcześniej Jakoś ciągle jeszcze nie dociera do mnie, że to prawda...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Witaj Emilka i powodzenia teraz pewnie marzyła by się Wam córeczka

czyżby się udało?

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    W pewnym sensie tak. Zaczęłam starania w maju, ale pierwsze 2 cykle sprawiały wrażenie, że są bezowulacyjne. W końcu skusiłam się na wiesiołek i Inofem. Brałam je w tym cyklu. I jak na razie widać, że jest poprawa, bo temperatura po owulacji ładnie podskoczyła o 0,2 stopnia, natomiast po kolejnych 7 dniach (dziś) o kolejne 0,3 stopnia. Zobaczymy czy się utrzyma, czy może jutro wróci do wcześniejszej.
    Same starania we wszystkich miesiącach wyglądały tak samo.

Asiafaj, gratulacje jeszcze raz! Mówiłam, że wszystko będzie dobrze i będzie jedna dzidzia)))
    Ja zaczęłam pod koniec kwietnia ale wtedy staraliśmy się tylko raptem kilka dni bo byłam po operacji i po ściągnięciu szwów akurat miałam mieć owu, potem cały maj i teraz w czerwcu, powiedzmy że to mój 2 pełny cykl starań. Ja w tym miesiącu wlaczylam tylko wiesiolek a mojemu witaminę C jeśli się nie uda to dodam sobie Inofem lub Costagnus w lipcu a mojemu już wlaczylam po owulacji kwas foliowy i cynk
    To kiedy Hathor mialas owulacje? Ja najprawdopodobniej 3.07

Bo niby mamy w dacie porodu tylko kilka dni różnicy a miałaś dużo wcześniej niż ja owu

Hathor jak długo mierzysz już sobje temp? Ja nie mierze więc nie wiem jak tam z nią ale na pewno od wiesiolka śluz w tym cyklu był książkowy

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów