Strona 383 z 532
Pokaż wyniki od 3,821 do 3,830 z 5313

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Własnie.. Niestety nie ma pewności. Trzeba dokładnie obserwować wszystkie objawy i współżyć w całym okresie okołoowulacyjnym, żeby mieć czyste sumienie ale to jest loteria:P ja lubię używać też testów owulacyjnych, bo one pokazują skok hormonów(?), po których owu powinna się pojawić w przeciągu 24-48 godzin. Ale to też jest trochę teorii, bo zawsze pęcherzyk może nie pęknąć albo coś się przesunąć.
    Skomplikowane te nasze organizmy...

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tak, skok hormonu LH wyłapują testy owulacyjne.
    Jedyna pewna metoda jest monitoring cyklu usg u lekarza.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Te monitoringi są płatne? Czy lekarz na NFZ robi je bez żadnego problemu? Wtedy chyba trzeba być na l4 żeby mieć czas na jeżdżenie na wizyty

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A to różnie. Ja miałam płatne ale za wizyte płaciłam wtedy mniej. Czasem dziewczynom udaje się umawiać ze swoim lekarzem na dyżurze w szpitalu i nie płacą nic, ale najczęściej wizyta jest płatna tylko mniej, bo na NFZ raczej ciężko umawiać się do ginekologa co 2-3 dzień.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Hej Dziewczyny
    Nie wiem, czy ktokolwiek mnie jeszcze pamięta... W końcu pozbierałam się po tej ostatniej starcie. Chyba bardziej niż samo poronienie przeorała mnie wizyta w szpitalu i podejście do całej sytuacji "wspaniałych" lekarzy. Ale na szczęście mam to już za sobą... Mój gin też się nie popisał. Podszedł do wszystkiego na luzie dając mi do zrozumienia, że przecież zajdę w kolejną ciążę (tak jakbym w ciążę zachodziła na zawołanie). Zmieniłam gina mężczyznę na gina kobietę. Zrobiła szczegółowy wywiad i już wysłała mnie na badania. Przede wszystkim zwróciła mi uwagę, że antytrombinę mam do powtórzenia bo wynik jest niejasny (co poprzedni gin olał). No i kazała nam nie tracić czasu tylko się starać. No to się staramy i czekamy na efekty
    We wrześniu wracam do pracy i powiem Wam, że boję się po tym wszystkim jak cholera...

Wszystkim, którym się udało zobaczyć dwie kreski na teście serdecznie gratuluję i życzę spokojnych miesięcy z rosnącym brzuszkiem

O mnie
    Mój poprzedni ginekolog nie brał nic za monitoringi. Robił je czasami na dyżurze w szpitalu, a czasami u siebie w gabinecie.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Pisałam rano dwie wiadomości i widzę, że żadnej nie ma ;/
    Krew na betę pobrana, teraz czekam..

Ogólnie pisałam, że postawiłam dziś dom na nogi o 5, bo poszłam zrobić test dla świętego spokoju tymczasem wyszłam z rykiem, że kreska jest bledsza niż w poniedziałek.. Mąż przekonywał mnie, że jest mocniejsza, ale dopóki nie przyniósł starego testu i nie pokazał zdjęć które zrobiłam nie chciałam wierzyć bo inaczej to zapamiętałam.. Niepotrzebny stres od rana sobie zafundowałam... ;/ A wkręcam tak sobie bo oprócz bólu podbrzusza jak na @ nic innego nie dolega mi. Żadnych objawów... I martwi mnie to.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cichoń pamiętamy i kibicujemy
    Ja osobiście wolę kobiety gin, jakoś mam większe zaufanie.
    Teraz tylko z górki trzymamy kciuki za owocne starania

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

O mnie
    Szafirku na objawy ciążowe dopiero przyjdzie czas. Ja z synem (ciąża szczęśliwie zakończona) nie miałam absolutnie żadnych objawów. Natomiast w pozostałych ciążach, nawet jak serduszko już nie biło to objawy dawały do wiwatu. Także te opinie, że objawy ciążowe są wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej się ciąży brałabym przez pół, bo nie zawsze.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Cichoń pamiętamy i kibicujemy
    Ja osobiście wolę kobiety gin, jakoś mam większe zaufanie.
    Teraz tylko z górki trzymamy kciuki za owocne starania
    Może uda mi się do Was dołączyć...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów