Strona 378 z 535
Pokaż wyniki od 3,771 do 3,780 z 5341

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Hathor nie robiłam i nie chce póki co bo wtedy zeswiruje i się usztywnie śluz mam piękny w tym cyklu po Oeparolu i piciu dużych ilości wody, więc może się coś zadziało
    Teraz się zacznie 2 tyg katorgi w oczekiwaniu na @

2. dzieckozakupy.pl
    Szafirek, moje gratulacje pięknie poinformowałaś męża, aż mi łzy poleciały, a w pracy siedzę ;p

Asiafaj super przyrost!

ale Wam zazdroszczę Dziewczyny

Nati89 przytulam :* wiem jak to jest, jak masz coś w planach a ta głupia @ potrafi przyjść nie w porę :/ będzie dobrze, pewnie przełożą Ci to na następny tydzień :*

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

mi też wyskakuje komunikat o haśle.... :| ale nic nie wpisuję ;p

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Haha piszę słowo ciąża i nie dociera to do mnie, że to o mnie chodzi
    wow gratulacje !!!

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Asia jutro będę dzwonić do endo i mojej gin, więc tsh pewnie unormuje ładnie.

Dziewczyny, które chodzą i prywatnie i na NFZ przyznajecie się któremuś lekarzowi, że macie też drugiego?
    Mam dwóch ale nie wiedzą o sobie, badań wszystkich nie robie podwójnie.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Hathor nie robiłam i nie chce póki co bo wtedy zeswiruje i się usztywnie śluz mam piękny w tym cyklu po Oeparolu i piciu dużych ilości wody, więc może się coś zadziało
    Teraz się zacznie 2 tyg katorgi w oczekiwaniu na @
    Mi pomaga świadomość kiedy mam owu

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja już po szpitalu. Oczywiście nie zakwalifikowałam się do badania. Przełożyli mi na za tydzień dokładnie 12 lipca. Ile to nerwów wszystko kosztuje:/
    Zapomniałam wam napisać że te badania na obecność bakterii te co ty ann też miałaś robione chlamydia itp. są ujemne czyli ok. Więc u mnie największy problem to ta nieszczęsna macica.

Od następnego cyklu jak już lekarz znów pozwoli się o kolejne dziecko starać to będę łykać oeparol i pić inofem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    nati, to w sumie dobrze, że Cię przesunęli na tak bliski termin :*

Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    Mam dwóch ale nie wiedzą o sobie, badań wszystkich nie robie podwójnie.
    To co mówisz ktoremus z lekarzy jak przynosisz mu badania zlecone przez innego lekarza??? W sensie tego drugiego?

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Ja już po szpitalu. Oczywiście nie zakwalifikowałam się do badania. Przełożyli mi na za tydzień dokładnie 12 lipca. Ile to nerwów wszystko kosztuje:/
    Zapomniałam wam napisać że te badania na obecność bakterii te co ty ann też miałaś robione chlamydia itp. są ujemne czyli ok. Więc u mnie największy problem to ta nieszczęsna macica.

Od następnego cyklu jak już lekarz znów pozwoli się o kolejne dziecko starać to będę łykać oeparol i pić inofem.
    to przynajmniej tyle dobrze, że nie masz tych bakterii... to byłby kolejny niepotrzebny problem. Dobrze, że tak szybko masz kolejny termin. Głowa do góry to tylko tydzień :*

Miała któraś z Was laparoskopię ? oczywiście naczytałam się o tym w internecie i teraz zaczęłam trochę schizować

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów