Strona 377 z 520
Pokaż wyniki od 3,761 do 3,770 z 5198

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    nati.. spokojnie. Może karzą Ci przyjechać za kilka dni i już? Nie martw się...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Asia jutro będę dzwonić do endo i mojej gin, więc tsh pewnie unormuje ładnie.

Dziewczyny, które chodzą i prywatnie i na NFZ przyznajecie się któremuś lekarzowi, że macie też drugiego?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Szafirek ale super miałaś pomysł z tym Kinder niespodzianka. Aż miło się czyta twoją historię.
    Ja chodziłam w drugiej ciąży prywatnie i na nfz i ani jeden ani drugi nie wiedział o sobie.

Mam nadzieję że będą mi kazać przyjechać za kilka dni. Bo jak nie to się załamie:-(

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Szafirek ale super miałaś pomysł z tym Kinder niespodzianka. Aż miło się czyta twoją historię.
    Ja chodziłam w drugiej ciąży prywatnie i na nfz i ani jeden ani drugi nie wiedział o sobie.

Mam nadzieję że będą mi kazać przyjechać za kilka dni. Bo jak nie to się załamie:-(
    I jak prywatny zlecił badania i na NFZ też to robiłaś dwa razy,?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Też. Wszystko robiłam dwa razy. Dwa razy byłam badana i co kilka tygodni konsultowana z dwoma lekarzami a to i tak nic nie dało. Żaden np nie zauważył przegrody w macicy. Ehh szkoda gadać. Na smęty i żale mnie dzisiaj wzięło przez ten okres.

Szafirek super pomysł na poinformowanie męża <3

Ja bym potrzebowała tylko drugiego lekarza aby na popołudniowe podglądanie usg chodzić , bo moj przyjmuje tylko przed południem. Mąż nie bedzie mógł sie zwalniać z pracy za kazdym razem :/

Szafirek super to rozegrałaś! <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Szafirek potrafisz zaskoczyć, super

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Też. Wszystko robiłam dwa razy. Dwa razy byłam badana i co kilka tygodni konsultowana z dwoma lekarzami a to i tak nic nie dało. Żaden np nie zauważył przegrody w macicy. Ehh szkoda gadać. Na smęty i żale mnie dzisiaj wzięło przez ten okres.
    Przykro mi niby człowiek się stara wylapac jakieś nieprawidłowości a tu nawet dwóch lekarzy nie daje rady

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mart, a testy owu robiłaś?

Nati, przytulam:*

Szafirek, rewelacyjny pomysł z tym prezentem. Aż trochę żałuję, że mój jest tak na bieżąco, że się go nie da zaskoczyć

Nie wiem, ktora z Was się o to ostatnio pytała, ale mi też dziś prosi o uwierzytelnienie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów