Strona 375 z 526
Pokaż wyniki od 3,741 do 3,750 z 5253

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ale fajnie! asiu wszystko ok u Ciebie, u Ciebie też szafirku i życzę pięknego przyrostu. A jaki zacny progesteron! tsh skacze w ciąży, mi też podskoczyło, ale Twój endo na pewno ładnie dobierze dawkę na ten stan i odpuść w końcu mężowi te awantury, tak się ładnie spisał

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    I problem siedzenia w pustej sali rozwiązany. Możesz iść na zwolnienie i pani dyrektor może Ci nagwizdać hehe

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    I problem siedzenia w pustej sali rozwiązany. Możesz iść na zwolnienie i pani dyrektor może Ci nagwizdać hehe
    Dokładnie to chciałam napisać

Pięknie, to teraz czekamy na serduszka...
    szafirku Ty czujesz jakies objawy ? Ja prócz piersi (i to niezbyt imponujących ) nic a nic

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    No właśnie ja ten cykl spisałam na straty bo nawet piersi jakoś nie bolą szczególnie. Tzn czuje je ale głównie wieczorem lub jak je dotykam. Ale mam wrażenie, że żyłki są nieco bardziej widoczne. U mnie temperatura nie dawała mi spokoju, wciąż powyżej 37 kłucie jajników i to dość mocno, ból podbrzusza ale jak na @, kłucie w podbrzuszu takie mocno wyczuwalne- dziwne, chodzę siusiu częściej ale też więcej piję więc nie wzięłam tego pod uwagę. Mam okropne gazy ale zwalałam to na cebulę :P, odbija mi się, ostatnio pisałam, że rzucam się na mięso którego mało jem ale nie wiem czy to przez ciążę, no i mega huśtawki nastroju.. Raz płacz, raz śmiech.. zmęczenie ale przy hashi to też u mnie norma i ból głowy od 3 dni... Ale wiem czy to też ma znaczenie dużo rzeczy miałam wrażenie, że sobie wmawiam jak co miesiąc...
    a jak u Ciebie?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Haha piszę słowo ciąża i nie dociera to do mnie, że to o mnie chodzi

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

U mnie tylko tkliwe sutki i to w sumie one mnie tknęły aby wysłać Starego po test w piątek. Pewnie bym sie dzis zorientowała gdyby nie impreza piątkowa... pewna byłam ze nici w tym cyklu.
    Wniosek jest jeden, stary ma wyśmienitych pływaków

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Wesoło tu na forum. To dobrze, oby tak dalej. Asiafaj, szafirek gratki niech bety rosną.

U mnie porażka, mam już plamienia i w nocy na pewno pojawi się @. A na jutro zaplanowana histeroskopia w szpitalu:-(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Wesoło tu na forum. To dobrze, oby tak dalej. Asiafaj, szafirek gratki niech bety rosną.

U mnie porażka, mam już plamienia i w nocy na pewno pojawi się @. A na jutro zaplanowana histeroskopia w szpitalu:-(
    Nati, a nie mozna zrobic tego badania podczas miesiączki ?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Asiafaj podobno nie, ale i tak pojadę do szpitala niech powiedzą chociaż że się nie kwalifikuje do tego badania czy coś :-( ehh jestem załamana.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów