Strona 37 z 543
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 5422

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

My to ostatnio tez se cos poprzestawiało, jak miałam regularnie co 28 dni co do godziny właściwie, to jak zaczeliśmy działać to raz mam 27, ostatnio 26. wiec teoretycznie @ powinnam dostać miedzy sobotą a poniedziałkiem. Test zrobie pewnie w niedziele jak bedzie M, o ile do tego czasu @ nie przyjdzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Kasiu a kiedy ty testujesz?

Cosima jak tam testy owu?
    Dopiero dzisiaj jest pozytywny. A kiedy będę testować to sama nie wiem. Planowana @ miała być w niedzielę wielkanocną, ale skoro owu jest później to chyba będę testować dopiero po świętach.

Dziękuję kochane za ciepłe przyjęcie
    Mira dzięki za wyjaśnienie, nie wiedziałam, że był watek w poprzednim roku choć to akurat logiczne, dziś mam zaćmienie chyba bo mało spałam albo za dużo tlenu bo cały dzień na dworze.
    Tak widzę po suwaczkach i wpisach pod i nad nimi, że część z was ma pod górkę w tych staraniach, mam nadzieję, że zagości dobra passa i wszystkie się doczekamy swoich maleństw w tym 2017/2018 roku.
    Dziękuję za życzenia powodzenia, ta ciąża będzie dla mnie mega stresem choć też radością dlatego myślę, że w kupie raźniej i ucieszyłam się, że jest taki wątek na forum że nie muszę czekać aż już zaciążę żeby pogadać z przyszłymi mamusiami Prawie 6 lat temu podobna grupa duuużo mi dała i do dziś mamy kontakt z dziewczynami więc wiem jak czasem wiele można wynieść z takiej wirtualnej grupy wsparcia
    Póki co poproszę o kciuki w sobotę bo idę po zielone światło z wynikami do swojej gastro i jak będzie ok to jeszcze krew i po majowym okresie startujemy

Witam sie i ja

Jestem tutaj nowa staramy sie z mezem od jakiegos roku choc nie monituruje kiedy owu na luzie a skoro nie wychodzi pora bylo isc do gina i bylam tydzien temu.Na wlasa reke robilam TSH i PRL- czytalam ze te dwa hormony lubia chodzic w parze a wiec wyszlo TSH 5,2 a PRL 4,5 dostalam euthyrox 50 i plan działąnia:
    - caly cykl miovarian
    - od nowego cyklu 3d-8dc lametta 2x1 nio i przytulanki
    - w 2 cyklu mam przyjsc w 15dc na monitoring zobaczyc jak wyglada owu choc lekarz ma nadzieje iz przyjde z innego powodu

Mam juz jedno dziecko moj lobuz ma 6 lat wiec spora roznica bedzie i moze uznacie to za egoizm ale w Nowy rok obiecalismy sobie z mezem ze prubujemy tylko rok z pomoca medycyny jak sie nie uda to koniec ide po spirale i jedno nam wystarczy, ja jestem jedynaczka i niczego mi nie brakowalo mialam w okolo kuzynow, mnustwo dzieci , sama tylko bylam w domu choc smutno teraz bo nie mam z kim pogadac jak np moj maz jak ma dola to do brata uderza ale coz moze i mlodzi jestemy ale nie chce tak dlugo na lekach a i to nas bedzie sporo kosztowac nerwow i energi a dopiero co ustabilizowalismy zycie, zmiana pracy na mniej stresujaca, zmiana otoczenia, wiecej czasu spedzamy we 3

Jestem pozytywnie nastawiona az pierwszy raz w zyciu nie moge doczekac sie wrednej malpy ktora ma byc za tydz opcjonalnie

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Cześć dziewczyny! I ja bym chciała dołączyć do grupy mam już jednego szkraba- 2,5 rocznego synka, teraz zamarzyło nam się drugie dzieciątko. Zaczynamy starania od kwietnia, więc wszystko dopiero przed nami. W pierwszej ciąży strzał był za pierwszym podejściem, ale nie nastawiam się, że teraz pójdzie tak łatwo.. Fajnie będzie przeżywać to oczekiwanie wspólnie już sie nie mogę doczekać drugiej ciąży, dlatego weszłam na forum tak wcześnie i bardzo mnie ucieszyło, że jest już wątek dla planujących
    Przeczytałam Wasze poprzednie wpisy i na początek gratuluję tym, którym już się udało zajść. A dla reszty życzenia, oby to był nasz rok

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

witajcie nowe staraczki

dzisiaj odebrałam część wyników oczywiście interpretacja u wujka google, no ale nie wszystko wyjaśnione, czy coś możecie mi powiedzieć o tych wynikach Mutacja 20210 G-A genu protrombiny Wynik badania: Ujemny, Termolabilny wariant MTHFR Mutacja genu MTHFR C677T Dodatni, Mutacja genu MTHFR A1298C Dodatni - czekam jeszcze na pozostałe wyniki i dopiero pójdę do gina ale nie wiem czy tymi już się martwić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam hathor trzymam kciuki za owocny kwiecien

Kasbaka <WOW> nie wiem nawet co to za badania az sie przerazilam tak czytam rozne fora, rozne strony to kobiety maja duze pojecie o tych wszystkich normach, jakie badania robic a ja taka zielona tylko podstawowe i licze ze to wystarczy az wstyd

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Dziękuję
    ja też nie ogarniam tych badań, nie miałam dotąd powodów. Przy poprzedniej ciąży jedynymi problemami była niedoczynność tarczycy i cukrzyca ciążowa, nad którymi na szczęście udało nam się zapanować.

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Zazdroszczę i obyście nigdy nie musiały tych badań robić, niestety po dwóch poronieniach potrzebna diagnostyka wszelaka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów