Strona 367 z 536
Pokaż wyniki od 3,661 do 3,670 z 5356

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Owszem, a do tego była bezobjawowych prawie, bo nawet nie miałam mdłości, tylko RLS pod koniec ciąży. Jedynie brzuch rósł :P
    Tez bym chciala już wiedzieć czy się udało i drugą ciążę mieć taką jak poprzednią jak bym teraz zaszła to bardziej w owulacje, więc wg komputera dziewczynka, wg klasycznej metody chlopiec. A pewnie będzie nic jak zwykle:P

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta

Ann kurcze jesteś pewna, że na własną rękę chcesz brać? Żebyś sobie nie zaszkodziła czasem..
    Fajnie. że mąż znalazł lepszą pracę i będzie na miejscu. Łatwiej będzie zmajstrować malucha
    postanowiłam, że spróbuję i tak miałam to mieć przepisane. Być może nie zdaję sobie sprawy z konsekwencji, ale chcę spróbować.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Dzięki Dziewczyny też się cieszę, że ma tą pracę

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ann Twoja decyzja

Cały czas zadziwia mnie moja temperatura która nie spada poniżej 37. Wiem że niepotrzebnie szukam igły w stogu siana ale jednak daje mi to nadzieję że może jednak...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Ann Twoja decyzja

Cały czas zadziwia mnie moja temperatura która nie spada poniżej 37. Wiem że niepotrzebnie szukam igły w stogu siana ale jednak daje mi to nadzieję że może jednak...
    uuu... w takim razie kciuki mocniej zaciśnięte!

Szafirek ostudze troche Twoje emocje, dwa cykle temu tez miałam temp cały czas 37,3-37,5 pod pacha i w uchu, dopochwowo wtedy nie merzyłam i tez juz "bylam w ciazy" a tu okres spóźnił sie 2 albo 3 dni i dupa.... ale mam nadzieje ze u Ciebie temp co innego oznacza, ja juz nie mierze

500 zdjęć. .. mega Ann super ze sie mężowi udalo osobiście nie jestem zwolennikiem zagranicznych zarobków ale wiadomo jak nie ma wyjscia to lipa :/
    Szafirku trzymam kciuki
    Ja tez jakos porzucilam zabawę z tempką. Ze wzgledu na pracę zmianową ciężko u mnir było ze stałą godzina pomiaru

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja brałam clo 3-7 cd myślę ze to powinien lekarz ustalić cześć dziewczyn bralo od 5cd

Cześć dziewczyny Czytam was już dość długo ale do tej pory wychodziłam z założenia że jak się tu odezwę to zacznę nakręcać się coraz mocniej a staram się dopiero 2 cykl. Jednak potrzebuje porady. Dziś miałam testować ale wczoraj pojawiło się plamienie więc wyszłam z założenia że nic z tego, ale dzisiaj minął cały dzień i znów tylko plamienia. Nigdy tak nie miałam. Myślicie że jest szansa jeszcze na to że ten cykl nie przepadł? Oprócz tego żadnych innych objawów, no może jeszcze nie kiedy poboli mnie podbrzusze ale to normalne u mnie przed @. Co o tym myślicie? Kiedy zrobić test?

Cytat Zamieszczone przez Abaquz90 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny Czytam was już dość długo ale do tej pory wychodziłam z założenia że jak się tu odezwę to zacznę nakręcać się coraz mocniej a staram się dopiero 2 cykl. Jednak potrzebuje porady. Dziś miałam testować ale wczoraj pojawiło się plamienie więc wyszłam z założenia że nic z tego, ale dzisiaj minął cały dzień i znów tylko plamienia. Nigdy tak nie miałam. Myślicie że jest szansa jeszcze na to że ten cykl nie przepadł? Oprócz tego żadnych innych objawów, no może jeszcze nie kiedy poboli mnie podbrzusze ale to normalne u mnie przed @. Co o tym myślicie? Kiedy zrobić test?
    Ja tak miałam w poprzednim cyklu, po dwóch dniach plamienia przyszła @... Teraz nowy cykl, nowe nadzieję!

Każda kobieta jest inna, a testować można od dnia spodziewanej @

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów