Strona 360 z 528
Pokaż wyniki od 3,591 do 3,600 z 5278

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Obyś miała racje . Choć mówił ze mam 60% szans na bliźniaki. Oby to była mocna zdrowa ciąża pojedyncza
    Kochana gratulacje z całego serca !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mira, T1/2 nie jest jednoznaczne z czasem działania leku, jest to wartość w czasie której połowa dawki leku jest wydalana z organizmu, czyli prościej mówiąc połowa dawki leku wydala się w trakcie 18 godzin, a reszta wciąż zostaje i działa, a że bierzesz lek co 24h to zawsze masz w organizmie teoretycznie półtora dawki. To nie jest tak że twoje dziecko nie jest zabezpieczone przez 6 godzin.
    To tak na szybko od mojego męża czyli jest tak że jest to zamiennik, ale jak już wtedy pisaliśmy jak bierzesz clexane to już lepiej brać ten, ale od początku to można sobie zamienić
    Idę czytać dalej bo napisałyście od cholery :d

Dzięki Panna za info co byśmy robiły bez Twojego tak tez właśnie sobie myślałam z tym okresem półtrwania ale bym molestowała lekarza jeszcze a tak mam pewność dzięki: *

To kto teraz następny do testowania???

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Wczoraj do północy wydaliłam pęcherzyk i zarodek ale zostało dużo krwi w macicy. Zdecydowałam się na łyżeczkowanie bo nie wiadomo czy był się po poraszkach oczysciła do końca.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    niuniabella przykro mi, bądź dzielna...
    asiafaj gratulacje! oby ułozyło się wszystko po twojej mysli
    a my znowu w szpitalu... 3 raz od początku ciąży... tym razem lekarz stwierdził wielowodzie, za dużo płynu owodniowego... dostałam 2 zastrzyki sterydowe na rozwój płuc i czekamy na kolejne usg, a za szybko go nie zrobią bo wynik nie byłby wiarygodny... więc pewnie jeszcze jakiś tydzień niepewności przede mną :/ najgorsze jest takie czekanie

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Mira, T1/2 nie jest jednoznaczne z czasem działania leku, jest to wartość w czasie której połowa dawki leku jest wydalana z organizmu, czyli prościej mówiąc połowa dawki leku wydala się w trakcie 18 godzin, a reszta wciąż zostaje i działa, a że bierzesz lek co 24h to zawsze masz w organizmie teoretycznie półtora dawki. To nie jest tak że twoje dziecko nie jest zabezpieczone przez 6 godzin.
    To tak na szybko od mojego męża czyli jest tak że jest to zamiennik, ale jak już wtedy pisaliśmy jak bierzesz clexane to już lepiej brać ten, ale od początku to można sobie zamienić
    Idę czytać dalej bo napisałyście od cholery :d
    No wlasnie dzis przyjęłam pierwsza dawke neoparinu, w aptece sie upewniałam czy aby na pewno jest on ok. Mówią, ze smialo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Niuniabella biedactwo :* trzymaj się: *

Patrzyszka trzymam kciuki aby było ok i abyście jak najdłużej w dwupaku wytrzymały :*

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Niuniabella teraz już tylko z górki

Kasbaka ja dopiero za tydzień jeśli już..

paatryszka będzie dobrze, bądź dobrej myśli

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów