Strona 35 z 455
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Dzieki Dziewczyny. Nadzerke faktycznie mam od zawsze w sumie w okolicy szyjki ale gin mówiła ze nie jest za duża i nie powinna w niczym przeszkadzać ale faktycznie jak bede u niej to jej powiem niech zobaczy jak tam sie ona ma. Mam nadzieje ze to za wcześnie ale juz mam doła.

2. dzieckozakupy.pl
    Test byl o czułości 10

Cześć dziewczyny Od połowy maja zaczynamy starania o dziecko i mam nadzieję, że uda się zostać mamą w 2018 roku Pozwalam sobie dołączyć do wątku i choć po przeglądnięciu kilku ostatnich stron widzę, że skądś się w wiekszości znacie to mam nadzieję, że nie wygonicie miotłą obcej Pozdrawiam wszystkie starające się i dwupaki bo widzę, że i takich tu kilka

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Cześć dziewczyny Od połowy maja zaczynamy starania o dziecko i mam nadzieję, że uda się zostać mamą w 2018 roku Pozwalam sobie dołączyć do wątku i choć po przeglądnięciu kilku ostatnich stron widzę, że skądś się w wiekszości znacie to mam nadzieję, że nie wygonicie miotłą obcej Pozdrawiam wszystkie starające się i dwupaki bo widzę, że i takich tu kilka
    Pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu dziewczyn. Znamy się wszystkie z wątku z 2017, a część z jeszcze wcześniejszych lat, dziewczyny walczą razem od miesięcy, niektóre lat, ale zawsze z otwartymi ramionami witają nowe twarze, a my ciężarówki, byłe staraczki tu zaglądamy i nadal dopingujemy wszystkie starania

Hippku, tulę mocno. 13 dpo to na sikańca może być za szybko, więc nie skreślaj tego cyklu całkiem, bo póki nie ma @ jest nadzieja. Koniecznie porozmawiaj z gin o nadżerce i tak jak sugerowano, wyślij małżonka na badania.

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Mira, rozumiem, że w takiej sytuacji jak za mało DNA maleństwa było, to nie płacicie nic dodatkowo? Pięknie, że tak ładnie rośnie Jak Ty się czujesz?
    Nie, coś Ty. Generalnie nie zdecydowałam się na powtórne pobranie w tej samej klinice, tylko reklamowałam ten pierwszy test (Harmony), dostałam zwrot pieniędzy i pojechałam do innej zrobić Nifty. Tylko zmarnowałam dwa tygodnie czasu, ale po prenatalnych ryzyko trisomii wyszło dość niskie, także to mnie nieco uspokoiło. Czuję się super
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 05-04-17 o 11:19

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Ankula, ja dołączyłam w zasadzie teraz, końcówka 2017 - dziewczyny przyjęły mnie " jak swoją " witam i Ciebie

Hipp , przykro mi ;* idz do gina , niech sprawdzi te plamienia .

Mira słusznie zrobiłaś, szkoda czasu. No to super, że czujesz sie dobrze, tak trzymaj )

Ankula witaj, ja tez od niedawna dołączyłam, to nasz trzeci cykl starań i zobaczymy na dniach czy coś sie udało zdziałać, czy tez czekamy na kolejna owu

Hipp w dalszym ciągu kciuki zaciśniete, a kiedy miałaś/ masz @ dostać? Mam nadzieje ze sie pośpieszyłaś z tym testem.

Asiafaj, Kamila szkoda ze sie nie udało, ale napewno sie uda działajcie dzielnie dalej ))

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hipp u mnie pierwszy test super czuły pink też wyszedł negatyw. Po kilku dniach był już pozytywny wynik. Może u Ciebie też nie wszystko stracone. :-)
    Ja np zauważyłam że te testy pink najpóźniej drugą kreskę pokazują

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ankula witaj :-) powodzenia !

Rossiczko ty powtarzałaś po dwóch dniach? Jak się czujesz?
    Termin @ mam za tydzień z tym ze owu była już 8dc. Ja też mam nadzieję że się pośpieszyłam.

Ankula witamy! Bardzo nam miło ze do nas dołączyłaś! Zapraszamy i powodzenia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów