Strona 341 z 546
Pokaż wyniki od 3,401 do 3,410 z 5454

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

A co do mojej wizyt u ginekologa to "nie zawiodłam sie na nfz"
    poprostu kosmos moja wizyta wyglądała nastepująco:

G. Z czym pani przychodzi?
    K Od roku staramy sie o drugie dziecko i nic
    G czy ma pani regularne cykle
    K Tak
    G Czy maz badał nasienie?
    K NIE
    G To musi zbadac, skierowania pani nie dam bo to nie refungowane, zbadamy meza bedziemy miec połowe badan za soba
    K No dobrze, zbadamy nasienie, a co ze mna, moze jakies hormony sprawdzic (prolaktyne, progesteron) bo z tarczyca mam problemy, wiec moze to cos z moimi homonami?
    G Nie ma takiej potrzeby bo ma Pani regulare cyle, wycieku z piersi nie ma, a przy prolaktynie zawsze est, wiec nie widze potrzeby tych badan.....
    G prosze sie umowic na kolejna wizyte najlepiej w owulacje to nastepnym razem zrobimy USG, bo dzisiaj juz nie mam czasu a USG i tak jest zajete...
    G zapraszam na samolocik, zbadamy szyjke (z szyjka wszystko ok)
    i Tak po 3-4 min wyszlam z gabinetu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    On już od kilku dni choruje i jakoś daje radę zastanawiałam się nad jakością nasienia, bo przy przeziębieniu może się dłużej regenerować. Ale co ma być to będzie. Najważniejsze dla mnie, że są widoki na owu, bo ostatnie 2 cykle podejrzewam, że jej nie było. Więc teraz cieszę się jak głupia z samego faktu, że jest nadzieja

nati, ja nie pomogę przy Twoim pytaniu, po porodzie karmiłam piersią i mi się @ pojawiła dopiero po 10 miesiącach. I wtedy miałam regularne. Dopiero ostatnio się tak rozjechały..

kasia, masakra, kolejny lekarz, który robi zlew na pacjenta:/ nie każdy na NFZ taki jest, ale niestety statystyki słabo wyglądają

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą Termin:26.04.2018

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dziewczyny dzięki za słowa otuchy:* Wiele z was ma podobne przeżycia więc zna ten ból niestety.
    Pytam o te okresy po porodzie bo pierwszy pojawił się już dawno natomiast drugi nie chce się pojawić. Robiłam test w czasie rzekomej @ i oczywiście były negatywne. Bo starać się jeszcze nie możemy. Podejrzewam że to przesunięcie może być ze stresu. Oby!
    Ann hsg muszę wykonać bo mam przegrodę w macicy. A jakieś 2 tygodnie temu też miałam wymaz z pochwy odnoście jakiś bakterii nie pamiętam nazwy bo mogło tak być że mnie zaatakowała w ciąży.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Nati, stres albo lekkie zachwianie hormonalne i już okres się może spóźnić. Mi ostatnio spóźnił się o 10 dni:/

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    A co do mojej wizyt u ginekologa to "nie zawiodłam sie na nfz"
    poprostu kosmos moja wizyta wyglądała nastepująco:

G. Z czym pani przychodzi?
    K Od roku staramy sie o drugie dziecko i nic
    G czy ma pani regularne cykle
    K Tak
    G Czy maz badał nasienie?
    K NIE
    G To musi zbadac, skierowania pani nie dam bo to nie refungowane, zbadamy meza bedziemy miec połowe badan za soba
    K No dobrze, zbadamy nasienie, a co ze mna, moze jakies hormony sprawdzic (prolaktyne, progesteron) bo z tarczyca mam problemy, wiec moze to cos z moimi homonami?
    G Nie ma takiej potrzeby bo ma Pani regulare cyle, wycieku z piersi nie ma, a przy prolaktynie zawsze est, wiec nie widze potrzeby tych badan.....
    G prosze sie umowic na kolejna wizyte najlepiej w owulacje to nastepnym razem zrobimy USG, bo dzisiaj juz nie mam czasu a USG i tak jest zajete...
    G zapraszam na samolocik, zbadamy szyjke (z szyjka wszystko ok)
    i Tak po 3-4 min wyszlam z gabinetu
    Hahaha uśmiałam się
    Szybko, konkretnie i na temat no o co Ci chodzi? hahaha

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Haha, jakbym sobie przypomniała moją wizytę na NFZ na początku 2016. Przychodzę i mówię, że planuję ciążę ale, że jestem 35+ to może jakieś badania, to lekarz tak samo popatrzył na mnie jak na wariatkę, kazał przyjść jak za rok nadal nie będę w ciąży ;] Niestety ja jestem uparta i stanowcza i nie miał ze mną tak łatwo, więc na odczepnego dał mi skierowanie na prolaktynę, progesteron i coś tam jeszcze ale ani słowem się nie zająknął w jakich dniach cyklu te badania itd, a ja wiedziałam wtedy 1/100 tego co teraz to zrobiłam bez patrzenia na cokolwiek i jak się potem okazało te wyniki były do wyrzucenia, bo zupełnie niediagnostyczne.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Dziewczyny dzięki za słowa otuchy:* Wiele z was ma podobne przeżycia więc zna ten ból niestety.
    Pytam o te okresy po porodzie bo pierwszy pojawił się już dawno natomiast drugi nie chce się pojawić. Robiłam test w czasie rzekomej @ i oczywiście były negatywne. Bo starać się jeszcze nie możemy. Podejrzewam że to przesunięcie może być ze stresu. Oby!
    Ann hsg muszę wykonać bo mam przegrodę w macicy. A jakieś 2 tygodnie temu też miałam wymaz z pochwy odnoście jakiś bakterii nie pamiętam nazwy bo mogło tak być że mnie zaatakowała w ciąży.
    Nati ja miałam wywoływany poród w 19 tygodniu. @ dostałam po równo 30 dniach i następną także po 30. Potem zaszlam w ciążę. Sądzę że to nerwy przede wszystkim

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Ja mam swojego gina na NFZ i nie zamienilabym na innego.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Niuniabella widocznie trafiłaś na prawdziwego lekarza z powołania ciesz się. Mało jest takich.

Pęka mi dziś głowa. Wzięłam nawet apap bo aż mi niedobrze z tego bólu. Niby na dziś zapowiadali upał, a u mnie 23 stopnie pokazuje termometr, według mnie jednak jest zimniej. Mam gęsią skórkę i lodowate dłonie.

Pamiętacie jak cieszyłam się, że mam wakacje? Dostałam telefon że jednak nie. I albo wezmę urlop bezpłatny albo mam przychodzić. Podkreślę, że przychodzić do pustych ścian bo dzieci w szkole nie ma...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Niuniabella, a z jakiego miasta jesteś?

Też kiedyś miałam wspaniałego lekarza na NFZ.

Szafirek, współczuję.. Ja nienawidzę jak mi zmieniają plany.

Też dziś się załamałam, bo planuję jechać na tydzień na pola grunwaldzkie pod namiot, a prognoza długoterminowa zapowiada deszcz mam nadzieję, że się jeszcze zmieni..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów