Strona 340 z 532
Pokaż wyniki od 3,391 do 3,400 z 5316

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Kasbaska tylko cud może się wydarzyć. Zarodek przez 4 dni nie urósł a chyba się skurczył i serduszka nie było, a w czwartek biło powoli
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Niuniabella trzymaj się kochana:* dobrze ze się nie zalamujecie w takiej sytuacji bo to najgorsze rozwiązanie. Zobaczysz zanim się obejrzysz będziecie tulic maleństwo

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Hej dziewczyny mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie. Wtedy kiedy miałam siłę to chętnie was czytałam, ale niestety dużo tej siły ostatnio nie było.
    Przede wszystkim pamiętam że Kasia zaczyna walczyć o swoje marzenie. I dobrze kochana walcz ile sił w tobie. Wierzę że kiedyś ci się uda urodzić szczęśliwie dziecko.
    Dziewczynom którym się udało zajść w ciążę ogromnie gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy.
    A tak na bieżąco to niuniabella przykro mi bardzo że znów się nie udało. Niestety znam ten ból. Ale widzę że dobrze sobie z tym radzicie i brniecie do przodu. Ehh zazdroszczę postawy.
    Ann89 ja też robiłam wszystkie wyniki żeby wykluczyć zespół anty fosfolipidowy i na szczęście u mnie są dobre.
    Czekam teraz na hsg. Muszę się położyć do tego samego szpitala gdzie rodziłam.
    Na szczęście psycholog dużo daje siły.

Dziewczynki które rodziły sn. Mam pytanie jak to jest z okresem po porodzie. Są regularnie czy nie?

Ps. Mam nadzieję że już nie widać u mnie tego suwaczka ciążowego? Bo na telefonie go nie ma a nie wiem jak jest na laptopie.

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Nati u mnie są regularne i mniej bolesne niż były.Nie widac Twojego suwaczka.

O mnie
    Nati... pozwoliłam sobie przeczytać Twoje wpisy... u mnie cykle poprzednio się przedlużyły z 27 dni na 30. Ja też w marcu rodzilam sn mojego synka. Był to 19 tydzień... nie ms słów które opiszą ten ból. Ale musisz być silna. I wierzyć. I marzyć bo tylko to Nam teraz zostaje. I nie pisze tego żeby Ciebie pocieszyć. Ale wiem co czujesz po tak późnej stracie.

Niuniabella, przykro mi z powodu tego co się stało... dobrze, że masz pozytywne nastawienie, które na pewno zagwarantuje Wam sukces ;*

Witaj Nati ;* oczywiście, że Cię pamiętamy. Dobrze, że masz wsparcie psychologa, które uważam, jest bardzo potrzebne w takich sytuacjach. Życzę Ci dużo siły i powodzenia na dalszej drodze :* Ja jeszcze nie wiem co gin na moje wyniki, czy jeszcze coś nowego zleci, czy jak... wizytę mam 6.07. Miałaś do hsg robione jakieś badania ? Ja musiałam mieć tylko wymaz, ale przed samym badaniem poszłam do innego gina, który jak zobaczył mój wynik kolposkopii, czyli CIN 1, koliocytoza (?), która może sugerować obecność wirusa HPV :| odradził mi HSG, z tego powodu, że niby jeśli faktycznie go mam, to po podaniu kontrastu może mi się przenieść na jajniki i jajowody. Nie wiem o co dokładnie tam chodzi, ale ogólnie mówiąc nie poleca i radzi czekać na kontrolę do września. Tak mnie nastraszył, że nie poszłam na to hsg. Już mam taki mętlik w głowie...

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Nati, na komórce żeby było widać, to trzeba w zaawansowane pisanie wiadomości wejść. Na laptopie posty automatycznie się wyświetlają z suwaczkiem. Żeby go nie było to trzeba go usunąć w ustawieniach konta. Sprawdź to jak będziesz miała okazję przy komputerze usiąść

A u mnie dziś rano na teście owu pojawiły się dwie kreski identyczne, więc jest szansa na owulacje! tak się cieszę, że się coś ruszyło u mnie. Teraz starania nabierają większego sensu. Tylko mąż się rozchorował trochę i nie wiem czy te jego plemniczki będą miały siłę... Jak to mówią jak nie urok to sraczka...

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Hethor - plemniczkami się nie martw Działajcie
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

nati89, dużo siły życzę. Mi po porodzie naturalnym zaczęły się w miarę regularne cykle, najpierw co 30 i 32 dni, a trzeci miał już 28 dni i tak juz zostało. U znajomej, która piersią nie karmiła okres pojawił się po 3 miesiącach po porodzie.

hathor, myślę że jeśli to przeziębienie to nie będzie miało wpływu na plemniczki, oby mąż miał siłę... bo takie przeziębienie u faceta to czasami stan zagrożenia życia :P Mi w tym miesiącu testy owu wyszły negatywnie + nie czułam tego co zazwyczaj przy owu. Ale podobno testy tez kłamią a dziś 28 dc i na razie poza jakimś plamieniem wczoraj nic się dziś nie dzieje. Więc cichutko mam nadzieję...

Nati, mi neistety piersią udało sie karmić tylko 1,5 miesiąca, bo moje dziecko nie chciało piersi... i zaraz po zaprzestaniu karmienia dotałam @, podobnie jak u Boróweczki pierwsze da cykle tam z wahaniem 2 dni, a pozniej juz wskoczył na regularne tory.
    Ale moja znajoma np. ma tak ze czasem ma co 28 dni, a pozniej znowu 6 tyg przerwa, tylko ze ona karmi cały czas piersią

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów