Strona 339 z 532
Pokaż wyniki od 3,381 do 3,390 z 5313

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ana 1 miałam 2msc temu robione i były negatywne

2. dzieckozakupy.pl
    No lenia mam dziś :P
    A dla dziewczyn robiących testy owulacyjne...moja dwójka jest z negatywnych testów Bo wg instrukcji przy moich cyklach 31 dniowych od 14 dnia powinnam robić testy i pozytywny jest kiedy obie kreski są tak samo mocne. No i przy córce nie pamiętam bo to już 6 lat ale przy młodym i teraz nie wychodzą mi pozytywne a ciąże są czyli owu była. Teraz 14, 15 i 16 dzień cyklu jedna kreska, 17,18 i 19 dzień cyklu ledwo bladziutka druga kreska ( czyli teoretycznie negatyw ) i 20 dnia cyklu już znowu jedna kreska...noooo i 15 dni później dwie grube kreski na teście ciążowym więc ja nie wiem jak to z moim hormonem lh jest ale owulacyjne wychodzą neg a mimo to owulacja jest To tak żebyście się nie sugerowały tym, ze test owu wyszedł negatywny albo nie czułyście jajnika czy śluz lichy to nie było owulki

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Myślę, że firma testów też jest istotna. Mi testy z allegro takie zwykłe paskowe nigdy nie wyszły, a takie z rossmanna za kurcze 25zł wychodzą.. Poza tym mówią, żeby kochać się co 2 dzień więc wtedy bez sensu testy robić.
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 27-06-17 o 11:39

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Myślę, że firma testów te jest istotna. Mi testy z allegro takie zwykłe paskowe nigdy nie wyszły, a takie z rossmanna za kurcze 25zł wychodzą.. Poza tym mówią, żeby kochać się co 2 dzień więc wtedy bez sensu testy robić.
    To ja mam własnie te rossmanowskie nie kupiłabym testów ani leków na allegro, ciort wie jak to było przechowywane. Wiesz co, niby fakt, że kochać się co 2 dni...ale jak nie ma owulacji to i co dziennie nic nie da. Moja siostra miała normalnie okres jak w zegarku a nie jajeczkowała. Dopiero po 6 mies brania hormonów wróciła owulacja po pierwszym dziecku i zmajstrowali drugie. Ja np robiłam te testy żeby wiedzieć czy owu jest a nie kiedy jest Choć u mnie to akurat testy się nie sprawdziły bo wg nich mam za niski poziom gonadotropiny żeby pękały pęcherzyki a tu proszę testy testami a życie swoje wie ale napisałam to tak luźno, żeby się nie skupiać na testach za bardzo bo niby dokładne a moga się mylić

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Jasne, masz rację u jednych coś działa u innych nie. Ile osób tyle reakcji

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja w pierwszym cyklu użyałam tych testów z Rossmanna i żaden nie dał pozytywnego wyniku. Teraz znów ich używam i zobaczymy co będzie... Owulacjo przybywaj

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Boróweczka witaj
    Niunia, tak mi przykro Przytulam :* Ale dobrze, że jesteście tacy silni i macie takie podejscie. W końcu i Ty przytulisz maluszka

A ja czekam do soboty. Coś mnie podbrzusze pobolewa. Boję się że na @......

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Niuniabella, przykro mi ale jesteś bardzo dzielna. Nie wiem ile razy już się Wam nie udało, ale rok 2018 musi być owocny zwłaszcza że masz w planach porządne przebadanie się.

ankula, ja wcześniej tylko przy jednej ciąży korzystałam z tych testów i był pozytywny i wtedy też zaszłam w ciążę. Teraz chciałam sprawdzić czy w ogóle będzie owulacja i wszystkie były bez kreski tylko na jednym w 12 dc była bladziutka czyli też negatyw. Te testy mi zostały po poprzednich staraniach ale po dacie widzę, że są jeszcze ważne. W 22/23 dc miałam lekkie plamienie i pomyślałam że może okres wcześniej będzie. Dziś też lekkie plamienie ale mam 27 dc i tak też mi się okres zawsze zaczyna że plamię dzień wcześniej. Więc czekam jutro na @.

Słyszałam, że z wiekiem cykli bezowulacyjnych jest coraz więcej...

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Boróweczko - straciłam na początku marca w tym roku synka w 19 tygodniu ciąży. Teraz straciłam w 7/8 tygodniu ale zarodek rozmiarowo zatrzymał się na początku 6 tygodnia
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Niuniabela strasznie przykro, przytulam mocno, może przy okazji badań warto zrobić mutacje Mthfr, ona też często ma wpływ, ja teraz miałam jeszcze do zrobienia wymaz z szyjki na chlamydie ale metodą pcr dużo dokładniejsza niż zwykła, Niunia a czy jest szansa, że w piątek okaże się że jednak jest ok, Mira miała taki tydzień stresu, trzymaj się

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów