Strona 337 z 536
Pokaż wyniki od 3,361 do 3,370 z 5356

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

No pewnie, jak się planuje dzidzię to warto trochę kasy przyoszczędzić, najczęściej na wózek, pokoik, wyprawkę itd... ale jak widać i na stworzenie życia czasem trzeba. Podziwiam Was, które się tak długo staracie za wytrwałość. Ja to pamiętam, że już w trzecim cyklu miałam nerwa że to jeszcze nie teraz.
    Kamilaa2191, to pewnie ciężko się wstrzelić z owulacją jeżeli tylko w weekend możecie, ale Twój tok rozumowania co do terminu owu po dodatnim teście daje nadzieję Ja też zrobiłam w tym cyklu testy bo mi jeszcze po poprzednim staraniu zostały i wyszło że w ogóle nie było owulacji :/ W sumie to by pasowało bo nie miałam też typowych objawów - ból brzucha, śluz itp. teraz mam 26 dzieć cyklu i czekam na @

2. dzieckozakupy.pl
    Kasia a Ty jak przezyłas ten dzisiajszy dzien? Lepiej niż ostatnio poszło to szczepienie?

Ja mam stresa przed jutrzejsza wizytą, u mnie z długa nie obecnością u gina to tak jak do dentysty, zawsze sie boje tego pierwszego razu po długiej przerwie

Tak miałam pregnyl na pęknięcie i owu potwierdzona widziałam plyn. Lekarz nam zalecił ten cykl na stymulacji bez iui dodatkowo ja badania immuno czy nie odrzucam zarodka a mąż fragmentacja dna plemnika.
    Miala któraś robione takie badania? Kasiu jak tam sytuacja?

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i gratuluję tym którym się udało.
    Ja niestety wczoraj usłyszałam wyrok. Zarodek od czwartku nie urósł i nie mógł znaleźć serca. W piątek jadę na potwierdzenie i w weekend zabieg.
    W tym wszystkim dobre jest to że jestem bardzo plodna i nie mam problemy z zajściem w ciążę. Mój lekarz powiedział że to bardzo dobrze. Jak dowiemy co się dzieje że nie mogę donosić ciąż to przy następnej od razu wdrażamy leczenie.
    Z mezem jesteśmy teraz silniejsi. I mimo tego że znów się nie udało cieszymy się że teraz tak wcześnie doszło do straty A nie w połowie ciąży jak ostatnio

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Niuniabella strasznie mu przykro. Ale dobrze ze podchodzić do tego w ten sposób. I naraz dobrze ze jesteś taka plodna. Szybko się z tym wszystkim poradzicieni będziecie się cieszyć z dzieciaka.

U mnie najgorsze są pierwsze kilka dni. W nocy bardzo bolą ręce. Rano nic nie mogę robić bo każdy ruch boli. W ciągu dnia się polepszy ale rano zawsze jest najgorzej.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Niuniabella to jest poprostu straszne! Dobrze ze tak do tego podchodzisz zazdroszczę. Macie juz jakiś plan na badania?

No to Kasiu oszczędzaj się dziś ile się da :*

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Tak miałam pregnyl na pęknięcie i owu potwierdzona widziałam plyn. Lekarz nam zalecił ten cykl na stymulacji bez iui dodatkowo ja badania immuno czy nie odrzucam zarodka a mąż fragmentacja dna plemnika.
    Miala któraś robione takie badania? Kasiu jak tam sytuacja?
    Hipp autoimmunologia to właśnie moj problem. Jakie masz zlecone badania? Przeciwciała kardiolipinowe, glikoproteinowe, antykoagulant tocznia? Czy jakieś inne?
    U mnie pomaga Encorton, Acard i Clexane.

Niuniabella przykro mi

Kasiu, jesteś bohaterką, podziwiam i ciagle kibicuje

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hipciu na razie muszę zrobić :
    Badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego – przeciwciała antykardiolipidowe – IgG, IgM
    Antykoagulant tocznia
    Przeciwciała przeciwjądrowe ANA
    Przeciwciała przeciwko antygenom łożyska
    Przeciwciała przeciwko peroksydazie tarczycowej (anty-TPO)
    Przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie (anty-TG)
    Badanie kariotypu
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Niunabella bardzo bardzo mi przykro super ze jestescie tacy dzielni z Mężem!! Trzymam za Was kciuki, szybko uwijajcie sie z badaniami, szybciutko leczenie i za chwile bedziesz nosic pod serduszkiem Dzieciątko :*

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Niuniabella bardzo mi przykro
    Cieszy mnie Twoje podejście, chociaż wiem że na swój sposób każdy przeżywa taką stratę.

To bardzo niesprawiedliwe, że tak długo się staramy, niektórym nie wychodzi, jak wychodzi to tak się cieszymy, mamy tyle nadziei i nagle okazuje się, że wszystko pryska jak bańka mydlana.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów