Strona 33 z 543
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 5422

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Rossiczka mój rośnie aż za bardzo :/ prze ciążą miałam nadwagę no i balast na brzuchu, tylko że jakoś chował sie w środku i nie rzucał tak w oczy, a teraz jak dziecko rośnie to pierwsze co to mi wywaliło sadło i czuję sie okropnie. czekam dalej niecierpliwie na pierwsze ruchy, czasami mi się wydaje że coś czuję ale nie chcę sie nakręcać bo to równie dobrze mogą być jelita

2. dzieckozakupy.pl
    Ale Wam zazdroszczę tych brzuszkowych rozmów Już nie mogę się doczekać mojej ciąży !!! Ale do samych staranek muszę czekac 2 miesiące... bo biorę hormony i czekam na efekt odstawienia, zaleczenie torbieli i będziemy działać Dobrze, że wiosna za oknem to może jakoś szybciej czas zleci

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira ale fajnie jak bedziesz miala chlopca
    Bardzo sie ciesze ze u Ciebie i z Twoim szkrabem wszystko dobrze. Caly czas trzymam za Was kciuki! Jeszcze tylko wynik w piatek i bedziesz mogla spokojnie cieszyc sie ciaza

Ja juz ruchy czuje od jakis dwoch tygodni, jest coraz intensywniej i to jest cudowne czlowiek sie mniej martwi miedzy wizytami bo wie, ze maluch zyje i ma sie dobrze
    Brzuszek mam niewielki, wszyscy mysla ze jestem w trzecim miesiacu i sa w szoku ze to u mnie juz koniec 5 miesiaca..

Caly czas Was czytam (codziennie!) i trzymam kciuki za kazda z Was z osobna.
    Sciskam!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Nela doczekasz się, jeszcze będziesz tym brzuszkiem zmęczona ;-)

Mira to super że wszystko ok, syn to extra sprawa. Asia to jednak prawdziwa czarownica. U mnie nie była pewna. . ;-)

Patryszka każdy brzuszek ciążowy jest piękny, rozmiar nie ma znaczenia !

Mira tak sie cieszę! Super! Wasze historie twoja i Burzujki daja wiele pozytywnej energii.

Asia, Kamila przykro mi z powodu @. Ja też nie wiąże wielkich nadziei na jutro bo objawów brak. Chociaż nie powiem chcialabym sie miło zaskoczyć.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hipp kciuki zaciśnięte!

Ja wciąż nie mam objawów, oprócz braku @. Jedynie wyniki i testy potwierdzające.... boję się tej wizyty pierwszej

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mój brzuch nie jest duży, a zaczęłam 6 miesiąc już (!). Ruchy czuje na całego i to prawda, że dodaje to spokoju. Pogoda się poprawiła, to i czas leci dużo szybciej, jak jest tak ciepło słonecznie to czuje bardziej Małą, chyba to ma związek z ciśnieniem
    Doszedł kręgosłup który coraz częściej czuje... Więc jak najwięcej odpoczywam.
    Mira, gratuluje synka, chociaż nie przywiązuj się za bardzo do płci, jeszcze jest wcześnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Panna-nienormalna, gratuluję ruchów dzieciątka! A Ty już znasz płeć maluszka? Ale ten czas leci...

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Tak, będzie Gabrysia na wizycie w 16tc powiedział płeć, na połówkowych potwierdził

Kamila, tak znów cykl razem

Mira, rozumiem, że w takiej sytuacji jak za mało DNA maleństwa było, to nie płacicie nic dodatkowo? Pięknie, że tak ładnie rośnie Jak Ty się czujesz?

Burzujka, zazdroszczę tych ruchów maleństwa <3

Hipp, trzymam kciuki jutro !!

Rossiczka, będzie dobrze! Betę masz piękną przecież

Panna-nienormalna- gratuluję córeczki. Mi się marzy dziewczynka

Kupię te testy owulacyjne z rossmana, bo nigdy nie byłam taka rozregulowana. W sumie przed ciążą, jak w zegarku chodziłam. 18.04 idę do gina sprawdzić, czy się torbiel na jajniku wchłoneła...
    No ale jestem pozytywnie nastawiona i MAM ZAMIAR zmontować dzieciaka w kwietniu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów