Strona 329 z 532
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,290 z 5316

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ankula a Ty jak z testem? Ty tez bedziesz lutówka? Bo albo cos przeoczyłam, albo trzymasz nas w niepewności? 43 dc i co... ?? )))

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Dzień dobry!
    Gratulacje dla nowych ciężarówek No to chyba worek się rozwiązał U mnie też 43 dzień cyklu dziś aż żal was będzie opuszczać ale fajnie, ze będą znajome nicki na lutówkach
    Czy my o czymś nie wiemy?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Ankula chyba sama przed sobą nie chce się przyznać....
    No dalej, bo chcemy gratulować !

Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Lucia gratulacje
    to Twoje pierwsze Dzieciątko? Jak długo sie staraliście?
    Trzymam kciuki za bete.

Dziewczyny jak Wy traktujecie alkohol po owu? w sensie czy napijecie sie jakiejs lampki wina badz jednego browarka? Czy po owu zero alko. Bo ja sie kurde cykam po owu ale juz mnie to zaczyna wkurzac ze nawet piwka jedego nie moge wypic (bo sama sobie zabraniam) i zastanawiam sie nad zmianą strategi i pozwole sobie od czasu do czasu na chociaz piwko owocowe
    Tak, pierwsze. Staraliśmy się od marca zeszłego roku.

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ja robiłam, tak wyszedł mój APS.
    Przeciwciała ujemne ale żeby wykluczyć APS to jest za mało danych (czemu nie zrobiłaś igM też, to igM świadczy przecież o aktualnym schorzeniu, i glikoproteinowych igG i igM?), ale antykoagulant tocznia na granicy, wynik taki wątpliwy wyszedł. Trzeba by powtórzyć wynik za kilka tygodni, żeby mieć pewność co do tocznia.

Aż popatrzyłam na swój wynik. U mnie kardiolipinowe były w miarę w porządku, takie na granicy plus-minus właśnie, ale te drugie glikoproteinowe miałam wysokie.
    dzięki za odpowiedź. Co do badań, to ja się na tym nie znam, a gin mi kazał zrobić tylko iGG i ten antykoagulant. Jeśli ten drugi jest tam na granicy i np za kilka tyg również, to o czym to świadczy (jeśli jest podwyższony)? Wczesniej jeden z gin kazał mi brać acard (w ciemno), w związku z tym mam go brać, czy lepiej nie ? w sumie od jakiegoś czasu nie biorę. No nic, czeka mnie kolejna wizyta u gina z tymi wynikami...
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 24-06-17 o 20:27

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Lucia no to tym bardziej Gratuluje troszke sie wyczekaliście :/ ale juz upragniony cel osiągniety!!

Dzień dobry !
    Kaasiaa 44 dzień cyklu i czekamy na wizytę i serduszko Nie przegapiłaś nic, bo nic nie pisałam. 3 dni po terminie @ zrobiłam test, bo u mnie @ jak w zegarku zawsze, test pozytywny, dwie grube krechy, przeszłam na ciążowe dawki moich leków, umówiłam wizytę i czekam grzecznie. Z kalkulatora internetowego wychodzi 23 luty a że to będzie cc to pewnie z tydzień wcześniej. Ale terminy to dopiero po wizycie.
    Szafirek nie wiecie, bo ja realistką jestem i wolę się nie cieszyć na zapas..nie za bardzo cieszyć...7 lipca mam wizytę, nie wiem czy usg mi zrobi od razu czy da skierowanie bo idę do nowej babeczki i jak usłyszę serducho to się będę chwalić.
    Lucia_0808 ha ha to trzecie dziecko będzie, chciane, planowane...tu się nie ma co przyznawać przed sobą po prostu wiem, że na tym etapie wszystko się może zdarzyć i dopóki nie usłyszę że wszystko jest ok i bije serducho to jest to "tylko" kreska na teście "kreska Marta" jak mówi mój maż. Z gratulacjami się wstrzymajcie, lepiej kciuki potrzymać na gratulacje jeszcze będzie czas.
    My dziś mamy leniwą niedzielę, nawet obiadku nie robię, dzieciarnia zje coś z grilla
    Miłego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wow dziewczyny, gratulacje!
    Zawsze mnie czymś zaskoczyć ie na forum jak nie wchodzę przez więcej niż dobę...

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja wczoraj byłam na imprezie gdzie była ciężarna i poglaskalam brzuszek, żeby się zarazic

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj miałam imprezę rodzinną i tylko słyszałam " a ta niedługo rodzi" "a tamta będzie mieć dziewczynkę" "a ta jest w ciąży" "a tamtej urodził się synuś" "a wy kiedy w końcu....?" wrrrrrrrr..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów