Strona 328 z 520
Pokaż wyniki od 3,271 do 3,280 z 5199

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Gratuluje pieknej bety i dwoch kresek
    Kasia z tym alko to jest tak, ze mozna
    Tez dlugo nie pilam w drugiej fazie cyklu az zaczelam dociekac... poczytalam w necie duzo i potem zapytalam lekarza co mysli o tym co wyczytalam i to potwierdzil!
    Ze przez ten pierwszy okres czyli przed zagniezdzeniem i chwile po zagniezdzeniu, zarodek nie jest z nami bezposrednio polaczony! Nie pobiera jeszcze pokarmu z naszej krwi. Wiec alkohol nie ma jak mu zaszkodzic. Oczywiscie nie mowie tu o libacji i nawaleniu sie do nieprzytomnosci bo to wplywa trujaco na caly organizm i jest po prostu nie korzystne. Ale picie z umiarem nie szkodzi.
    Tez trzeba panietac, ze niestety ale alkohol wyplukuje te wszystkie witaminki, ktore bierzecie, zeby pomoc sobie zajsc w ciaze i tez kwas foliowy.. dlatego przy staraniach zaleca sie ograniczenie picia.
    Mam nadzieje, ze pomoglam
    I powodzenia wkrotce testujace!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny, robiła któraś z Was p/c antykardiolipinowe iGG i antykoagulant tocznia ? odebrałam wyniki, ale nie mam pojęcia jak je interpretować ... załączam tutaj, może któraś z Was coś wie w tym temacie ?
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wyniki_23-06-2017.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	43.7 KB
ID:	101205  
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Wiola, moje gratulacje
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Dzięki Dziewczyny.

No własnie mówie/ mysle o sporadycznym jednym piwku czy jednej lampce winka, bo do tej pory własnie tak robiłam ze po owu całkowity brak alko, ale już mnie to zaczeło irytowac, ze sie "poświęcam" a i tak nic z tego nie ma... dlatego teraz od czasu do czasu skusze sie na minimalne procenty

Wiola gratki

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Dziewczyny jak Wy traktujecie alkohol po owu? w sensie czy napijecie sie jakiejs lampki wina badz jednego browarka? Czy po owu zero alko. Bo ja sie kurde cykam po owu ale juz mnie to zaczyna wkurzac ze nawet piwka jedego nie moge wypic (bo sama sobie zabraniam) i zastanawiam sie nad zmianą strategi i pozwole sobie od czasu do czasu na chociaz piwko owocowe
    Ja wykluczyłam alkohol całkowicie na czas starań, ale nie miałam z tym problemu bo na ogół nie piję. Kilka razy w roku mi się zdarza. Czytałam o tym, że przez te 4 pierwsze tygodnie i tak alko nie przechodzi do maleństwa, ale jednak tak czy siak każda dawka szkodzi nam samym co nie ułatwia pewnie starań. No i nie wiem jak w sytuacji kiedy są nieregularne cykle i same nie wiemy kiedy dochodzi do owu i zapłodnienia.

Cytat Zamieszczone przez wiola625 Zobacz posta
    Załącznik 101204

Taką niespodziankę zgotował mi los
    Piękne kreseczki gratulacje!!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Wiola gratulacje pięknych kresek
    Ja ogólnie rzadko piję alkohol i symbolicznie więc teraz jakos tym bardziej mnie nie ciągnie żeby się napić.

Wiola gratulacje!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Dziewczyny, robiła któraś z Was p/c antykardiolipinowe iGG i antykoagulant tocznia ? odebrałam wyniki, ale nie mam pojęcia jak je interpretować ... załączam tutaj, może któraś z Was coś wie w tym temacie ?
    Ja robiłam, tak wyszedł mój APS.
    Przeciwciała ujemne ale żeby wykluczyć APS to jest za mało danych (czemu nie zrobiłaś igM też, to igM świadczy przecież o aktualnym schorzeniu, i glikoproteinowych igG i igM?), ale antykoagulant tocznia na granicy, wynik taki wątpliwy wyszedł. Trzeba by powtórzyć wynik za kilka tygodni, żeby mieć pewność co do tocznia.

Aż popatrzyłam na swój wynik. U mnie kardiolipinowe były w miarę w porządku, takie na granicy plus-minus właśnie, ale te drugie glikoproteinowe miałam wysokie.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 24-06-17 o 10:42

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Wiola moje gratulacje

Ja alkoholu nie piłam w ogóle jeżeli wiedziałam, że jest szansa na ciążę.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Dzień dobry!
    Gratulacje dla nowych ciężarówek No to chyba worek się rozwiązał U mnie też 43 dzień cyklu dziś aż żal was będzie opuszczać ale fajnie, ze będą znajome nicki na lutówkach
    Co do alko to ja z tych niepijących. Mąż się nabija, że nie piję ale nie mam prawa jazdy, normalnie głupszego połączenia nie można sobie wymyslić. Czasem lampkę wina albo malibu ale to muszę mieć humor albo doła. Ale też słyszałam od lekarza, że te 2 tyg po zapłodnieniu nic nie dociera do maleństwa bo po to ma własne zapasy i nie jest połączone z mamą. Nawet mamaginekolog ostatnio po tym poronieniu pisała że nic co robicie do dnia planowanej miesiączki nie ma wpływu na dziecko. Oczywiście "nic" w granicach zdrowego rozsądku.
    U nas pochmurno, ale ciepło. Niestety siedzimy w domu, przynajmniej w podgrupach bo młody ma ospę i nie wypuszczę go, więc tylko młoda z tatą poszaleją na dworze i zrobią zakupy. Ona skończyła, on zaczął. Fajnie, że będą mieć to za sobą i to zanim pojawi się w domu noworodek
    Wypiłam kafffkę i idę coś poogarniać w domu jak to w weekend. Miłego dnia i kolejnych kreseczek
    Kto jeszcze chce się załapać na luty ??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów