Strona 325 z 536
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,250 z 5356

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

masakra, myślałam, że temat się już zakończył w ogóle co to za tłumaczenie, że wrzuciła zdjęcie z internetu, bo nie miała gdzie zeskanować swojego ? można zrobić zdjęcie telefonem

idę dzisiaj na badania z krwi: antykoagulant tocznia i p/c antykardiolipinowe iGg - koszt. ok. 150,00zł. I dziś odbieram wyniki wymazów (trzymajcie kciuki, żeby było ok!), i kosztowały 110,00zł. Już nie chcę liczyć ile wydałam... a gdzie tam koniec. Studnia bez dna :| oczywiście nie porównuję się tutaj do np. Kasi, która już wydała majątek... ale czego się nie robi żeby osiągnąć swój cel...

Ogólnie głównie ze względów finansówych M planuje wyjechać do pracy za granicę.... 4tyg tam, tydzień tu... masakra jak dla mnie, już nie mówię o staraniach, które pewnie szlag trafi...

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Lucia jak u Ciebie robiłaś test ?
    Kasia_88 czy możecie się teraz normalnie starać jak bierzesz szczepionki, czy traktowane to jest jak leczenie i dopiero po ostatnich badaniach będziecie mogli zacząć starania?
    To jest formą leczenia. W sierpniu mamy wizytę i po niej się okaże co dalej. Czytałam gdzieś ze rzadko się zdąża ze pierwsza dawka szczepień pomaga...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ann89, trzymamy kciuki

Kamila, a jak u Ciebie? robiłaś te badania tarczycowe?

U mnie powoli zbliża się czas owulacji. W tym miesiącu mój mąż zarządził starania przez cały miesiąc co drugi dzień... Mam nadzieję, że te nowe wspomagacze coś zadziałają już w pierwszym miesiącu brania, bo inaczej zwiększenie starań nic nie zmieni...

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny oficjalnie mam WAKACJE !

Jestem ciekawa co z tych naszych starań wyjdzie, wczoraj owu pozytywna więc i działania były jeszcze dziś lub jutro i pozostanie czekanie

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Szafirek czyli najgorsza część programu :P

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Zdecydowanie tak Hipp no ale cierpliwość wyćwiczyła przez ostatnie miesiące więc odliczam dni ze spokojem

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Lucia jak u Ciebie robiłaś test ?
    Kasia_88 czy możecie się teraz normalnie starać jak bierzesz szczepionki, czy traktowane to jest jak leczenie i dopiero po ostatnich badaniach będziecie mogli zacząć starania?
    Robiłam, cień cienia wyszedł. Zrobiłam też betę, czekam na wyniki...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    To czekamy z niecierpliwością na informacje

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Mogłyby sie w koncu posypac te podwójne kreseczki, bo cos marnie nam to idzie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Lucia to kciuki zaciśnięte
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów