Strona 324 z 526
Pokaż wyniki od 3,231 do 3,240 z 5259

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Lucia_0808 Zobacz posta
    Wiecie co, nie wiem co myśleć...
    Wczoraj Wam pisałam, że przyszła @ , a dzisiaj nic, susza, nawet kropki na władce nie ma ani na papierze. Wczoraj był termin, więc to lekkobrązowe plamienie wzięłam za 1dc. Miała tak któraś z was?
    Lucia, a masz jakiej symptomy mogące wskazywać na ciąże? Jeśli jutro nie przyjdzie @ to zrób sikańca :*

2. dzieckozakupy.pl
    Cosima dawaj aktualne zdjęcia z USG !!

kaaasia szatanie

Asia hihihihihi daje szanse

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Asia hihihihihi daje szanse

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cosima88, dziewczyny już dawno prosiły Cię o potwierdzenie tego, że ktoś Ci się włamał na konto. Raz piszesz o tym z jednego konta, raz z drugiego. To w ogóle nie jest wiarygodne. Nie będziemy z siebie robić idiotek, jeśli ktoś nas robi w balona. Jak nie udowodnisz, że mówisz prawdę to nie licz na naszą wyrozumiałość.

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Dobre! Popieram ;D

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Normalnie film akcji czekam teraz aż odezwie się druga "Cosima" i powie ze to wlam

Udowodnij ze mówisz prawdę. A ciężko będzie bo w końcu to tylko internet...
    dla mnie (o ile to wszystko było prawdą ) to jest to choroba psychiczna która ujawniła się w święta o czym "cosima" pisała. O ile to prawda była, może to być pogorszenie i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. A wiadomo chory człowiek wypiera się choroby.
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 23-06-17 o 08:29
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    JA też popieram. Cosima, albo masz rozdwojenie jaźni albo chcesz się zabawić naszym kosztem. Jeśli ktos Ci sie włamał na konto można to zawsze udowodnić. A ja tez zauważyłam że raz piszesz z jednego a raz z drugiego konta.

Lucia jak u Ciebie robiłaś test ?
    Kasia_88 czy możecie się teraz normalnie starać jak bierzesz szczepionki, czy traktowane to jest jak leczenie i dopiero po ostatnich badaniach będziecie mogli zacząć starania?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów