Strona 323 z 520
Pokaż wyniki od 3,221 do 3,230 z 5199

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Oj tak Panna to jest istne szaleństwo i jeszcze większa MASAKRA :P czesto narzekam ale za nic bym tych wrzodziaków nie oddała: P

2. dzieckozakupy.pl
    "Nie ma stópki zbyt małej, by nie pozostawiła na tym świecie śladu"

Kasia_88 bardzo smutna historia nie wiem jak można przeżyć taką śmierć
    Tak czytam i czytam i tak widzę że dużo z was zażywa olej z wiesiołka. Ja ostatnio zażywam olej z siemienia lnianego, ale w formie ziaren które zalewam wrzątkiem i odstawiam na jakieś pół godziny, potem go "jem" bo robi się taki galaretowaty. Świetnie wpływa na śluz płodny i ogólne zachwiania hormonalne i co najważniejsze: można go zażywać/jeść w całym cyklu bez wyjątku

U mnie pęcherz odpuścił, furaginy już nie zażywam. Teraz mam lekkie zapalenie pochwy i aplikuję Lactovaginal.
    Ehhh... ciągle coś

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cześć dziewczyny!

Melduję się po kolejnej wizycie. Moje maluchy rosną zdrowo. Serduszka ładnie biją, a mnie zaczyna już rosnąć brzuszek!
    Niestety trochę plamię, więc muszę siedzieć w domu i dużo wypoczywać.

Wiecie co, nie wiem co myśleć...
    Wczoraj Wam pisałam, że przyszła @ , a dzisiaj nic, susza, nawet kropki na władce nie ma ani na papierze. Wczoraj był termin, więc to lekkobrązowe plamienie wzięłam za 1dc. Miała tak któraś z was?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Lucia zrób test a nie gdybaj, bo to może być wszystko od plamienia implantacyjne do początku @.

"Cosima"... Ty tak na poważnie? Bez jaj.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No jakieś rozdwojenue jaźni. "Cosima" pedz do psychiatry i to prędko. I pisze tu serio.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Szafirku jaka jest różnica wieku pomiędzy wami? Ja mam 26 więc jest 19 i 22 lata różnicy. ...
    Ja mam 27 a on 8 czyli 19 lat jest między nami. Mam też brata który ma 21. Uwielbiam tego najmłodszego i początkowo traktowałam go jak swoje własne, kąpałam, chodziłam na spacery, usypiałam. Mam z nim świetny kontakt chociaż niestety od 6 lat mieszka za granicą...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Kasiu właśnie chciałam to napisać, Ona ma poważny problem i tylko psychiatra może pomóc.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Panna ja uśmiecham się na widok każdej małej dziewczyneczki, czasem nawet rozczulam się.. Marzy mi się taka mała kruszyneczka

Dziewczyny olejcie ją. Ignorujcie, aż w końcu się znudzi.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nie mam żadnego problemu. Tylko raczej ktoś kto założył to konto Cosima 1488 i próbował udawać włamanie na konto. W co zresztą nie uwierzylyscie i się nie dziwię. Też bym nie uwierzyła. Najbardziej byłam zaskoczona tym, że ta osoba doprowadziła do usunięcia części moich postów.

Ja naprawdę spodziewam się czworaczków. Nie macie pojęcia jaka jestem szczęśliwa!
    Zdjęcie rzeczywiście było z internetu , chciałam wrzucić jak najszybciej, aby Wam się pochwalić. Nie miałam dostępu do skanera. Po prostu chciałam Wam się jak najszybciej pochwalić. To był mój jedyny błąd...
    Bardzo mi zależy na tym wątku, nie odrzucajcie mnie, proszę!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów