Strona 319 z 526
Pokaż wyniki od 3,181 do 3,190 z 5253

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kasiu myślę, że nie ma co się martwić. Jestem pewna że jakoś z tymi szczepieniami Wam ustalą żeby było dobrze

Jeśli chodzi o wakacyjne plany to wakacje zaczynam już w piątek prawie dwa miesiące laby ahhh
    Jest szansa, że zwiedzimy Londyn, poza tym leżaczek na ogródku i słodkie lenistwo. Na koniec lipca czeka nas też wesele kuzynki.

U mnie dziś 13dc więc zbliżam się do owulacji. Oczywiście tak jak mówiłam staramy się cały miesiąc bez wyjątku Nie wiem tylko kurcze kiedy przestać tego wiesiołka brać, bo przez częste bóle jajników nie wiem już kiedy to owulacja a kiedy nie. Myślę, że przy moich ostatnio 30-33 dniowych cyklach zakończę branie wiesiołka w 16-18dc. Boję się tylko, że castagnus mi pomoże i ureguluje cykle, wtedy owulacja wypada już jutro. Wrrr jakie to wszystko skomplikowane

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Hej dziewczyny. Rzadko się udzielam na forum, ale jestem ze wszystkimi opowieściami na bieżąco
    Teraz to już mój 6 cykl starań, a w październiku przeżyłam stratę
    Od wczoraj mam w ogóle jakąś załamkę, wczoraj był dzień "porodu" wyznaczony przez lekarza.
    Cały miesiąc miałam w sumie pozytywne nastawienie, ale wczoraj jakby mi serce pękło...
    Na dodatek dostałam zapalenia pęcherza i to tak silnego, że do 1 w nocy nie mogłam spać.
    Wzięłam furaginę i wit. C na zmianę. Dzisiaj to samo i powoli mi przechodzi. Nie pamiętam już kiedy miałam to cholerstwo.
    28 czerwca spodziewam się @. Teraz się znowu boję że jak doszło do zapłodnienia, żeby to zapalenie pęcherza nie narobiło mu szkód

Szafirek u mnie 12dc, wczoraj byłam na kontroli po histeroskopii i jestem już w trakcie owu i możemy już w tym cyklu się starać więc machina ruszyła, dzisiaj jeszcze byłam na wymazie metodą pcr
    Hipp migdały chyba na mnie działają, jem drugi miesiąc i endometrium jak nigdy 7mm w 12dc

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Szafirek u mnie 12dc, wczoraj byłam na kontroli po histeroskopii i jestem już w trakcie owu i możemy już w tym cyklu się starać więc machina ruszyła, dzisiaj jeszcze byłam na wymazie metodą pcr
    Hipp migdały chyba na mnie działają, jem drugi miesiąc i endometrium jak nigdy 7mm w 12dc
    No to super! Nic tylko do dzieła! Pęcherzyki były? Jak jesz te migdały? Codziennie od 2 msc?

Nessi podejrzewam że bardzo boli twoja strata zwłaszcza w tym czasie ;* nie martw się ewentualnej fasolce mało rzeczy jest w stanie zagrozić przez 14 dni od zapłodnienia ze wzgledu na komórki macierzyste :*

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ja też jem migdały- bo lubię. Codziennie jem kilka sztuk. Ale nie mam pojęcia czy ma to przełożenie na endometrium bo nie sprawdzałam tego. Wiem że jak byłam na wizycie u gin w styczniu to mówiła, że ładne duże endometrium ale nie pamiętam jakie było..

Ja teoretycznie wyliczyłam sobie, że owu będzie w sobotę. Ale mogę się mylić staramy się co 2 dzień, aż do 21dc :d później robimy przerwę do spodziewanej @..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Hipp - Dzięki :*
    Czytam sobie forum, ale mało się udzielam.
    Ale dzisiaj miałam nieopanowaną chęć się wyżalić trochę wam
    A widziałam że ty testujesz 26 ? To prawie jak ja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja już po wizycie, widzialam Swoje maleństwo i slyszalam serduszko, termin mam na 29.01.18 ale jestem szczęśliwa :-)

Patrycja super, gratulacje
    Hipp jem zwykłe "surowe" (gdzieś czytałam o namaczaniu, ale tak nie robię) po 12-15 dziennie od ok 1,5 miesiąca, pęcherzyk wczoraj był na granicy pękania
    Nessi każda strata bardzo boli, a daty pozytywnego testu, straty, potencjalnego porodu są zawsze przygnębiające, tutaj zawsze możesz się wyżalić

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Nesi - przede mną też data 25 lipca będzie masakryczna ale pamiętaj że teraz będzie tylko lepiej Jak to gdzieś czytałam (nie pamiętam czy tu czy nie)

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Patrycja - Piękna data Moje urodziny
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów