Strona 318 z 454
Pokaż wyniki od 3,171 do 3,180 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja w tym roku co chwila mam jakiś urlop:P a na ten główny 2-tygodniowy wybieramy się na Roztokę i do Lwowa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    W końcu się dodzwonilam do przychodni...
    szczepienia robią tez w pon wiec jedziemy w poniedziałek. Reszta teoretycznie zostaje bez zmian. Musze się jeszcze dopytac bo między drugim szczepieniem a trzecim jest tylko 1,5tyg przerwy wiec niewiem czy nie za krótko. Ale to już na spokojnie w pon dopytam.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Kasia straszna tragedia nie wyobrażam sobie bólu jaki przeżywacie, a szczególnie rodzice.. tak jak pisalyscie wcześniej dzieci nie powinny umierać trzymaj się.

Kaasiaa my lecimy do Grecji na Santorini 16 lipca, a tak poza tym mieszkam nad jeziorem wiec u nas wakacje są dosyć fajne
    Co do cyklu,ja dziś mam 20 dc i wiem ze dostane okres bo nie mieliśmy jak się starać po prostu. Chociaż w sumie... zrobiłam test owu we wtorek tak dla siebie i wyszedł mega pozytywny (linia testowa była aż bordowa i mocniejsza od kontrolnej) a seks był w piątek dopiero. Chyba nie ma szans ? Ja to zawsze mam jakąś mikro nadzieje skoro test wyszedł pozytywny we wtorek wieczorem to owu najpóźniej mogłaby być w czwartek popołudniu i jako ze owu trwa 24h to jakimś cudem mogłoby się utrzymać do tego piątku ale to już mocno naciągane eh. Zawsze pod górkę

Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    u mnie juz połowa cyklu dzis 14 dc, nie wiem kiedy to zleciało, ale teraz zacznie sie znowu wlec czas

Jakie plany wakacyjne? Jedziecie gdzies dalej czy zostajecie u siebie? My chyba w tym roku tylko tydzień w górach u rodziców... :/
    Ja wlasnie zaczęłam pierwszy urlop 2 tygodniowy na malowanie ścian i przeprowadzkę co z pogody przyokazji skorzystam to moje zostawiłam sobie te 10 dni z zeszłego roku wiec wypoczynkowy pozostanie my w tym roku na pewno stacjonarnie, bedziemy sie nacieszac ogrodem i pewnie bedziemy jeździć nad morze/ jeziorko
    Dzis spojrzałam w aplikacje i @ powinnam dostać juz za 8 dni, ten miesiąc mi zleciał niesamowicie .
    Kasia rodzice w górach to wspaniała baza , zazdroszczę

Kamila, kto wie, a moze owu sie o dzien przesunęła ?

A ja mieszkam na Mazurach, więc i bez wyjeżdżania można miło spędzić czas. Mąż dostał pracę w mieście, więc w końcu wyprowadziliśmy się od teściów ze wsi.

Kasiu cieszę się że tak sie to wam udalo ułożyć wszystko :* ja juz po owu teraz standardowo najgorszy czas... 26 ide na bete

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    A ja mieszkam praktycznie nad morzem :-) u mnie spokój i dziś w koncu o 17 wizyta.
    Asiafaj szybko zleci i trzymam mocno kciuki :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Patrycja, powodzenia!

Fajnie Wam, wszystkie mieszkacie w takich wypoczynkowych miejscach...

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Hathor nie wszystkie

My jedziemy na 2-3 dni do Krakowa, bo mamy wizytę z Antosiem w poradni immunologicznej, więc przy okazji zoo i zwiedzanie miasta. A tak to wycieczki krajoznawcze po okolicy. Na świętokrzyskie mamy niedaleko z Mielca więc chcemy pozwiedzać. Może jakis weekend pod namiotem. No i 15 lipca mamy wesele w rodzinie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Właśnie zerknęłam gdzie dokładnie jest Mielec i obejrzałam przy okazji Wisłę na SV. Niesamowite uczucie porównać tą ogromną rzekę, która u nas płynie z tą malutką w górach... Niby człowiek wie, że ona jest tam mała, ale konfrontacja naoczna i tak jest zaskakująca

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów