Strona 317 z 455
Pokaż wyniki od 3,161 do 3,170 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Chcialam pojechac, ale odkad wsiadlam do samolotu to już się to nie powtorzylo chociaż jak zobaczę to jeszcze raz to od razu jadę, teraz jestem w 8 tyg. To byla domieszka jasniutkiej krwi w sluzie i nie bylo tego dużo

2. dzieckozakupy.pl
    Kasiu tak mi przykro :* nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Pati ja bym chyba też sugerowala IP

Kasia wyrazy wspólczucia bardzo bardzo mi przykro

A boli Cię brzuch Patrycja, albo masz jakieś inne niepokojące objawy? Uważam, że warto tak czy siak pojechać, żeby w razie co wiedzieć że zrobiło się wszystko.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Kasiu daj znać jak z tymi szczepieniami wyszło :* a nie będzie rzutować na skuteczność takie przesuwanie?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hipp właśnie tego niewiem. Wydaje mi się ze lekarz powiedział z szczepienia muszą być w odstępie 2och - 3ech tygodni. Specjalnie może ustawił co dwa tyg w razie gdyby coś się stało i można było przesunąć . Zadzwonię dziś i się dopytam.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Kasiu, współczuję. Przytulam :*

Patrycja, ja bym pojechała. Dla własnego spokoju i bezpieczeństwa maluszka.

I kolejny tydzień się zaczął. Długi weekend był a zleciał szybciutko.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Kasiu, to straszne, baaardzo współczuję Twojej rodzinie;( Nie ma słów na pocieszenie w takich chwilach...

Patrycja, będzie dobrze. Jutro się wszystkiego dowiesz. Takie krwawienie nie musi świadczyć o niczym złym, ale koniecznie trzeba powiedzieć lekarzowi i zbadać.

U mnie nic ciekawego się nie dzieje. @ się skończyła kilka dni temu. Teraz biorę ten lek na zapalenie szyjki, mąż się cieszy bo lekarz kazał się przytulać, żeby ewentualne zarażanie wyeliminować:P i czekamy sobie spokojnie na owulację... mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze. Chociaż nie zdziwię się jeśli będzie potrzeba więcej czasu, żeby leki zadziałały i unormowały mój organizm.

Kasiu, kondolencje u mnie końcówka okresu... Zaczynamy przytulanko.

Dziwnie się czuję bo okres mi się kończy, a bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym i podbrzusze

u mnie juz połowa cyklu dzis 14 dc, nie wiem kiedy to zleciało, ale teraz zacznie sie znowu wlec czas

Jakie plany wakacyjne? Jedziecie gdzies dalej czy zostajecie u siebie? My chyba w tym roku tylko tydzień w górach u rodziców... :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów