Strona 316 z 336
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,160 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Widzę że 6 cykl idzie. Wspomagacie się jakoś? Robiłaś badania i wszystkie hormony ok? Wybacz że pytam, bo pewnie już pisałaś, ale nie pamiętam wszystkich dziewczyn ;(
    Choruje na niedoczynność tarczycy i hashimoto. Na chwilę obecną hormony unormowane. Lekarze twierdzą, że badania po roku starań się robi. Cierpliwie więc czekam. Przez te 6 cykli jeden pokazał drugą bladą kreskę, dwa dni pod rząd, jednak po kolejnych 2 dniach dostałam @. Biorę całe multum witamin między innymi: femibion natal 1, jod, selen, witaminę D+K2, żelazo, witaminy z grupy B, A+E, od około tygodnia castagnus, olej z wiesiołka. W dni płodne używamy również żelu Conceive Plus. Mąż bierze Promen, kwas foliowy i od tygodnia korzeń maca. Sam z siebie chce zbadać nasienie więc teraz w wakacje jeśli znowu się nie uda to pójdzie to zrobić. Zaczniemy się jednak martwić jak minie rok starań i wtedy też szczegółowo będziemy się badać.

Po tej wypowiedzi poczułam się jak chodząca apteka..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Mój mąż dziś biorąc swoje leki stwierdził że czuje sie jak jego 86letnia babcia

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A ja swoje szczepienie musze przełożyć na kolejny tydzień. O ile się da... w środę mamy pogrzeb mojego męża bratanka. Mały przegrał walkę z rakiem...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasiu bardzo wpolczuje Twoim szwagrom...;(
    Taki pogrzeb to jest straszne doswiadczenie nawet jak sie nie jest rodzicem zmarlego dziecka... bylam kiedys na pogrzebie 5 letniego synka znajomych, ktory zmarl na bialaczke... Nawet prowadzacy pogrzeb nie byl w stanie powstrzymac lez...
    Jaki ten swiat jest kuzwa niesprawiedliwy...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Bardzo mi przykro dzieci nie powinny umierać . To takie niesprawiedliwe.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mimo że byliśmy na to przygotowani bo ostatnio było coraz gorzej to tak strasznie jest przykro... On jeszcze miał całe życie przed sobą... miał dopiero 8 lat... chociaż już nie cierpi i nic go nie boli... dzieci nie powinny umierać...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Bardzo mi przykro rodzic nigdy nie powinien chować swojego dziecka, najgorszy ból i niesprawiedliwość trzymajcie sie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ale wiadomość... Kasiu, bardzo mi przykro jaki ten świat jest niesprawiedliwy... ;(
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Kasiu strasznie mi przykro :-(
    Dziś w końcu przylecialysmy z córcia do Pl ale przed lotem zobaczylam śluz z domieszką krwi i od razu czarny scenariusz, chociaż od tego czasu to się nie powtorzylo wizytę mam we wtorek, straszenie się boję powtórki z lutego :-(

Patrycja może IP? Dużo tej krwi było? Który to tydzień? Kiedy pojawia się krew nie ma żartów.. Lepiej dmuchać na zimne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów