Strona 313 z 454
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,130 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    a jak już nie będzie tego modelu, to odkupię od Ciebie za kilka lat
    To bede o niego dbala! Ale wolalabym, zebys jednak szybocje musiala go sobie kupic :P
    Powodzenia i przyjemnosci w staraniach dziewczyny :*

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    ann ekscytujące to jest nie ? zwłaszcza po przerwie
    ja jakoś tak się cieszę w tym miesiącu tymi staraniami i między mną a mężem jakoś tak lepiej

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wczoraj zaaplikowalam sobie końską dawkę leków i dziś już się dobrze czuje. Na szczęście, bo mieliśmy intensywny dzień ze znajomymi a koleżanka miała taki sam wózek jak ja mam i miałam okazję z nim pochodzić i mi się przypomniało jak to było... Chcę już znowu!!!

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Szafirek, ja tez nam więcej przyjemnosci w tym miesiącu. No i mąż też jakby spokojniejszy i jest super miedzy nami.:To trzymam kciuki za nas wszystkie :*

Antoś wraca do.siebie po chorobie. Właśnie konczy drugiego kotleta schabowego na kolację.

Asia bardzo sie cięsze chyba tylko te pierwsze miesiące sa takie zakręcone i krążące wokół owulacji, testowania itp pozniej sie luzuje , i chwała za to szło by zwariować i codzienne radości przegapić
    Hathor to super, ze wyzdrowiałas
    Wózkowo sie tutaj zrobiło , ja niestety nie mam ani doświadczenia ani nawet zarysu jaki bym chciała, bo narazie to ewentualnie bym sobie mogła psa tam wsadzić, ale chyba szybko by mnie zamknęli
    Miłego weekendu ;*

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    To bede o niego dbala! Ale wolalabym, zebys jednak szybocje musiala go sobie kupic :P
    Powodzenia i przyjemnosci w staraniach dziewczyny :*
    ja już najchętniej bym kupiła

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    ann ekscytujące to jest nie ? zwłaszcza po przerwie
    ja jakoś tak się cieszę w tym miesiącu tymi staraniami i między mną a mężem jakoś tak lepiej
    no muszę przyznać, że tak ;p ale pewnie za 2 tyg powtórka z rozrywki, także mimo tego, że cieszę się, że wróciliśmy do gry, to jakoś cudów nie oczekuję

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Asia kciuki zaciśnięte, bedziemy razem testowac ;D Ann powodzenia!
    dziękuję i wzajemnie !!
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Asia bardzo sie cięsze chyba tylko te pierwsze miesiące sa takie zakręcone i krążące wokół owulacji, testowania itp pozniej sie luzuje , i chwała za to szło by zwariować i codzienne radości przegapić
    Hathor to super, ze wyzdrowiałas
    Wózkowo sie tutaj zrobiło , ja niestety nie mam ani doświadczenia ani nawet zarysu jaki bym chciała, bo narazie to ewentualnie bym sobie mogła psa tam wsadzić, ale chyba szybko by mnie zamknęli
    Miłego weekendu ;*
    to samo sobie pomyślałam :P że mogę kupić dla psa... w razie czego razem nas zamkną :P
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    w ogóle od jakiegoś miesiąca piję inofem i dzisiaj tak odczuwałam owu jak nigdy - w sensie, że bolesna, bo śluz lichy jak zawsze. To wpływ inofemu, czy zbieg okoliczności ?

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta

no muszę przyznać, że tak ;p ale pewnie za 2 tyg powtórka z rozrywki, także mimo tego, że cieszę się, że wróciliśmy do gry, to jakoś cudów nie oczekuję
    Hej no, bez takich pesymistycznych myśli proszę Co ma być, to będzie. Nie nastawiaj się ani na najlepsze, ani tym bardziej na najgorsze

Ja ten wiesiołek łykam i czuję że wciąż mi "mokro". Myślę że to od niego, bo wcześniej tak nie miałam. Jajniki jak bolały tak bolą. Umawiam się do gina w tym miesiącu..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja od tygodnia łykam wiesiołek i Inofem. Też czuję więcej wilgoci. Mam nadzieję, że zauważe też jakąś poprawę już w tym miesiącu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów