Strona 310 z 336
Pokaż wyniki od 3,091 do 3,100 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w...-ab05-rainbow/

A to nasz wozek powiem Wam, ze sporo sie naszukalismy... i w tej polce cenowej i biorac pod uwage teren po jakim bedziemy sie nim poruszac to chyba najlepszy wybor. Ale oczywiscie zycie zweryfikuje
    Burzujko, chce kupic ten sam! Tylko inny kolor
    To ja już mam bardzo dużo, poza wózkiem, fotelikiem, mebelkami i wanienka większość już kupiona. Mieszkam w sklepie dziecięciem, bo w każdym możliwym miejscu są pochowane rzeczy dla Maksa

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny ale ten czas ciąży wam szybko leci, przy staraniach odlicza się cykl za cyklem i czasami nawet nie odczuwam że to kolejne pół roku zleciało, a patrząc na Wasze suwaczki widać upływ czasu
    Asiafaj najważniejsze że ufasz swojemu lekarzowi, szczególnie że pisałaś, że ma bardzo dobre opinie, a intuicja jest bardzo ważna
    Ja wczorej miałam histeroskopie i na szczęście zrostów nie ma, po dwóch latach walki - więc extra, ciekawa jestem jaki plan działania teraz lekarz nam przedstawi
    A olej z wiesiołka biorę od 2 lat, nie wiem czy na mnie działa, ale biorę

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w...-ab05-rainbow/

A to nasz wozek powiem Wam, ze sporo sie naszukalismy... i w tej polce cenowej i biorac pod uwage teren po jakim bedziemy sie nim poruszac to chyba najlepszy wybor. Ale oczywiscie zycie zweryfikuje
    Ja też chcaiłabym Anex Sport kiedyś tam . Chyba, że do tego czasu już ich nie będzie..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ładny wozeczek. Ja dla Mateusza kupiłam Baby Design Lupo Comfort i już nie mogę się doczekać kiedy znów go będę używać bo uważam go za najlepszy wózek na swiecie

A u mnie przypętało się jakieś choróbsko i zamiast korzystać z pięknej pogody to kontempluje ból głowy i katar

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ooo Mira! Bierz zrobilam spory research wozkowy i ten anex wychodzi na prawde niezle!
    Kasbaka, uwierz mi, czas w ciazy zapiernicza strasznie...! Starania trwaly wiecznosc, pierwszy trymestr jeszcze dluzej... a potem jak sie czas rozpedzil, tak nie chce sie zatrzymac

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Ja też chcaiłabym Anex Sport kiedyś tam . Chyba, że do tego czasu już ich nie będzie..
    Moze kup za wczasu
    Mysle, ze spokojnie, ta firma dopiero sie rozkreca. Jedyna obawa, ze ceny moga wzrosnac bo wozek ten cieszy sie ogromna popularnoscia...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    burzujko mi w sklepie radzili żeby wcześniej wszystko złożyć żeby po prostu się dobrze wywietrzyło z zapachów farb impregnatów itp więc to może jakaś motywacja do złożenia?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mogę nie trafić z kolorem burzujko, więc wstrzymam się jeszcze te kilka miesięcy

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Szafirku, polecam kolor uniwersalny. Równie dobrze następne dziecko będzie drugiej płci i też kolor nie będzie Ci pasował, a nie opłaca się wymieniać wózka po każdym dziecku, nie niszczą się tak

O mnie
    Dokladnie! My tez taki kolor wybralismy, zeby i dla dziewczynki i dla chlopca pasowal.
    Patryszka dziekuje!!! W koncu ten argument trafil do mojego meza, zeby jednak ten wozek wczesniej otworzyc
    Ja to juz bym go na spacery brala taka jestem niecierpliwa ale mezu mnie ostudzil i kazal wlozyc wozek do kanciapy co by sobie poczekal...
    Umowilismy sie ze za jakies 2,3 tygodnie go wyciagniemy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów