Strona 31 z 333
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila ja rownież byłam pewna zdrowej tarczycy bo w pierwszej ciąży tsh 1,37. W drugiej nie robiłam, nawet nie zdążyłam. I potem kontrolowałam dzięki Wam. I całe szczescie leczenie dało efekty, a lekarka mi powiedziała że to że ktos nie miał problemów w pierwszej ciąży nie znaczy że nie będzie ich miał pózniej bo tak jak napisałam to wychodzi czesto po ciąży dopiero bo ona osłabia tarczycę, jeśli nie do końca dobrze działa może dopiero po lub w trakcie ciąży zacząć zle funkcjonować. I masz racje szafirku to chyba nie jest normalna niedoczynnosc tylko subkliniczna, tak mi mowila choć nie wiem co to do końca znaczy

To Kamila i Asiafaj na dniach szykuje się kolejne trzymanie kciuków

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Rosiczko super przyrost :

Ps. Już jest wątek grudniówek
    Mira masz linka? Chciałam poczytać co tam sie dzieje i troche sobie pomarzyć hehh

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Mira masz linka? Chciałam poczytać co tam sie dzieje i troche sobie pomarzyć hehh
    http://forum.mjakmama24.pl/threads/1...98#post3051498

Jeszcze nic się nie dzieje, dziś założony.

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    http://forum.mjakmama24.pl/threads/1...98#post3051498

Jeszcze nic się nie dzieje, dziś założony.
    Takie buty, dziękuję bardzo

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hipp Ty kiedy testujesz? Trzymam kciuki

Zrezygnowałam z bety. Zrobie jutro test i dopiero jak wyjdzie pozytywny to zrobię bete bo szkoda kasy trochę a już mi przez tymi pielęgniarkami głupio bo ciągle tam chodzę. Mieszkam w małej miejscowości i wyboru zbytnio nie ma

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Za mnie juz nie ma co trzymac kciukow bo wlasnie przyszla @. Staramy sie nadal ale tak naprawde znowu z "naciskiem" staramy sie od lipca.
    Asia a z ta tarczyca to pewnie u mnie tak jak piszesz po ciazy sie rozregulowala... No nic. Przynajmniej do lipca mam czas zeby to jakos podleczyc.
    Hipp, Asiafaj trzymam kciuki :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hipp to trzymam kciuki za dwie piękne kreski jutro :-)

A co do pielęgniarek, to taka ich praca. Z tego żyją. Więc minami się nie przejmuj.

O mnie
    będę znowu Mamą
    Kamila ja znam kilka par, które zachodziły w ciążę jak przestawali się starać ;-) więc wiesz....
    Ponieważ jednak chcesz rodzić w ciepła porę roku, to tego Ci życzę

Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze testowania, Asia a co za różnica czy 5 czy 8 rano, testuj i nie trzymaj nad w niepewności

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów