Strona 309 z 331
Pokaż wyniki od 3,081 do 3,090 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Tez by mi sie opcja z jednym lub dwoma plemniczkami bardzo podobała. Jednak moj mąż tez przemęczony wiec raczej i jego pływacy w nienajlepszej formie pewnie
    Ale i tak jestem zadowolona, ze organizm ruszył

Ann tez Cie rozumiem :* jednak wole poczekac dłużej na ciąże niż przezywać kolejna strate

2. dzieckozakupy.pl
    Asiafaj, tak sie konczy stymualcja lekami osoby, ktore maja jajniki pracujace

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Tez by mi sie opcja z jednym lub dwoma plemniczkami bardzo podobała. Jednak moj mąż tez przemęczony wiec raczej i jego pływacy w nienajlepszej formie pewnie
    Ale i tak jestem zadowolona, ze organizm ruszył

Ann tez Cie rozumiem :* jednak wole poczekac dłużej na ciąże niż przezywać kolejna strate
    Asiafaj teraz wszystko rozumiem... w sumie masz rozsądne podejście. Ja napisałam co bym wolała nie wiedząc jakie może być ryzyko. co nie zmienia faktu, że z trojaczkami byłoby ciekawie oczywiście z ciąży bez ryzyka i powikłań...

Hmm Arwen to mnie nastraszyłaś że tak działa clo w przypadku gdy ma się prawidłowo pracujące jajniki :P bo miałam tą opcję przedstawioną.

Dziś byłam u gin nr 6. I HSG mam na razie odpuścić z powodu ostatnich wyników po prostu mi na chwilę obecną odradził, żeby nie narobić sobie większego syfu ;| za to mam zrobić wymaz na chlamydię, mykoplazmę i coś jeszcze, ale nie umiem się rozczytać. Do tego z krwi na przeciwciała IgG (?) kardiolipinowe (?) i antykoagulant (?) tocznia. Sorry jeśli są tu jakieś błędy, ale mam problem z rozczytaniem jego pisma.

Aha i euthyrox zmniejszyć na 50mg.
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 14-06-17 o 21:00
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ann, ja mam 3 koelzanki po clo, ktore owu normalnie nie maja, a po clo 2 mialy 1 pechrzyk, a trzecia 2. Ludzi z owu naturalna nie znam

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja tez brałam clo. Przy normalnej owulacji. Miałam 3 pęcherzyki
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta

U nas juz zaczyna wisiec widmo porodu pomalu.. ciaza caly czas na lekach ale Synus rozwija sie dobrze, rozpycha w brzuchu i wszystko idzie ku dobremu. Dzis odebralismy wozek, ktory zamowilismy dwa tygodnie temu i w ogole juz z wyprawki brakuje mi tylko fotelika i lozeczka a tak to wszystko juz mam...
    Jeszcze 9 tygodni, chyba że masz na wcześniej zaplanowany poród?
    Pokazuj wózek

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ann, to sobie narobiłaś...

U mnie tak samo. Rośniemy zdrowo, biorę dalej górę leków, ale na razie wszystko idzie ku dobremu, choć na prowadzenie ciąży jak Burzujka wydałam już krocie a gdzie tam koniec. Maluch już rusza się na całego, ważył w zeszłym tygodniu prawie 0,5 kg
    Dopiero był małą kropeczką, a teraz już pół kilo chłopa ale czad!

asiafaj twoja decyzja, podejrzewam że wiesz co robisz. Ja pewnie bym próbowała, ale ja to ja Jestem trochę zafiksowana

Weekend nadszedł, oh jak dobrze! My w tym miesiącu na witaminowych wspomagaczach, i nie czekamy na dni płodne, tylko cały miesiąc się staramy oby to zaowocowało

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Właśnie Burzujka! Wyskakuj z wózka! :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    burzujka my dalej czekamy na wózek teoretycznie w przyszłym tygodniu będzie, mamy juz fotelik samochodowy, meble i pomalowany pokój dla Grzesia, ale poza tym totalnie NIC i chyba zaraz zacznę panikować i rzucę się w wir zakupów

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Patryszka to spori juz macie! My muelismy czekac na wozek 4 tygodnie a zadzwonili po niecalych dwoch
    Wrzuce Wam linka do wozka bo nasz to lezy w folii w kanciapce i czeka... i pewnie wlasnie te 9 tygodni jeszcze poczeka... chociaz jak skoncze 37tc (wtedy uznaje sie ciaze za donoszona) to juz zaczne marudzic, ze moglby mlody juz przyjsc na swiat

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w...-ab05-rainbow/

A to nasz wozek powiem Wam, ze sporo sie naszukalismy... i w tej polce cenowej i biorac pod uwage teren po jakim bedziemy sie nim poruszac to chyba najlepszy wybor. Ale oczywiscie zycie zweryfikuje

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów