Strona 308 z 520
Pokaż wyniki od 3,071 do 3,080 z 5196

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Nieee wolałabym jednak jedno jesli mam wybór zatem poczekam do następnego cyklu, a moze z tego bedzie cos , to jak ma byc, to bedzie i nie mam juz na to wpływu. Seks był wczoraj
    Dał mi skierowanie na betę, i 12 lipca mam przyjść ponownie . A No i powiedział mi, ze mam sie spodziewać ostrego pmsu skoro jajniki tak zareagowały. Zatem nie bede sie niczego doszukiwała bo na pewno beda symptomy ciąży nawet jesli bedzie @

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ale z tego co ja wiem Clo nie działa na zapas i w kolejnym cyklu wszystko zaczynasz od zera bez stymulacji. Tak mi mówili lekarze przynajmniej.
    I zgadzam się z Burzujka, ja bym jeszcze poprobowala za dwa dni, bo to teraz może być za mało na cokolwiek. A poza tym Asiu bez urazy, ale po grzyba brałaś Clo jak nie chcesz ciazy wielorakiej jak to jest pierwszy i najważniejszy skutek uboczny tego leku?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Po to Mira, aby pobudzić jajniki do pracy i to zostało osiągnięte wlasnie w tym celu sprawdza sieczy ryzykować po ilości pęcherzyków podglądzie
    Byc moze działa po kilku cyklach jak sie owulacji nie ma po prostu, mysle ze lekarz wie co robi i pokrywa sie to z tym co zapowiedział jak mi leki wypisywał
    Nie przeszkadza mi, ze w tym
    Msc moze w ogole ciąży nie byc. Gdybym była zdrowa to
    Zamiast clo bym miała antykoncepcję na 3 msc wiec ten cykl jako leczniczy traktuje
    Poza tym odradził mi starania, bo ciąża trojaczka to ciąża patologiczna i bardzo wysokiego ryzyka. A w moim przypadku bardzo. Zatem stosuje sie do zaleceń lekarza mojego
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 14-06-17 o 12:43

Cytat Zamieszczone przez Lucia_0808 Zobacz posta
    Witam Cię Ann, nie miałyśmy jeszcze okazji się poznać. I życzę powodzenia!

Trochę mnie nastraszylyscie tym TSH, w marcu też miałam ok. 2,5 a od 2 miesięcy biorę dawkę 75. Muszę sprawdzić czy i u mnie też tak drastycznie nie spadło.
    Witaj Tobie również życzę powodzenia!
    TSH się nie stresuj, zbadaj i w razie czego razem będziemy obniżać

Asiafaj, właśnie miałam pytać jakie leki brałaś, ale już Mira napisała Moja nowa gin (numer 6...) po ostatniej wizycie, gdzie przyszłam tylko po to żeby pobrać wymaz do HSG, powiedziała, że właśnie będzie mnie stymulowała clo i potem pregnyl (czy jakoś tak) na pęknięcie. Także już ją lubię bo żaden wcześniej nie chciał mi tego przepisać. Tylko powiedziała, że na spokojnie mam zrobić HSG i wtedy przyjść do niej na początku cyklu. Ogólnie jakbym była na Twoim miejscu to wykorzystałabym szansę takich pięknych pęcherzyków. Jeśli o mnie chodzi to 100 razy bardziej wolałabym trojaczki niż sytuację w jakiej aktualnie się znajduję.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Witaj Tobie również życzę powodzenia!
    TSH się nie stresuj, zbadaj i w razie czego razem będziemy obniżać

Asiafaj, właśnie miałam pytać jakie leki brałaś, ale już Mira napisała Moja nowa gin (numer 6...) po ostatniej wizycie, gdzie przyszłam tylko po to żeby pobrać wymaz do HSG, powiedziała, że właśnie będzie mnie stymulowała clo i potem pregnyl (czy jakoś tak) na pęknięcie. Także już ją lubię bo żaden wcześniej nie chciał mi tego przepisać. Tylko powiedziała, że na spokojnie mam zrobić HSG i wtedy przyjść do niej na początku cyklu. Ogólnie jakbym była na Twoim miejscu to wykorzystałabym szansę takich pięknych pęcherzyków. Jeśli o mnie chodzi to 100 razy bardziej wolałabym trojaczki niż sytuację w jakiej aktualnie się znajduję.
    Tylko ze niestety mi jasno powiedział, ze w moim przypadku ciąża trojaczka to duże ryzyko żadnego dziecka z niej wiec nie ryzykuje tak

Asiafaj najwazniejsze ze Ty zadowolona jestes z rezultatów, decyzji nie neguje, nie potwierdzam bo sama nie wiem co bym robiła
    Ja dzisisiaj od rodzinnego w koncu wyciągłam recepte na eutyrox n50 i działam, wiesiołek od tyg chyba działa jak powinnien, śluz przezroczysty juz sie zaczya pojawiac, mimo ze to dopiero 10 dc, i ten wiesiołek to chyba na popęd seksualny tez działa, nie pamietam kiedy miałam taką ochote na przytulanki

Dziękuje Kasiu :*
    HOHO to korzystaj przede wszystkim przyjemność

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Asiafaj a dlaczego ciaza trojacza moze sie zle skonczyc? Przez trombofilie? Pytam bo i mnie to troche dotyczy jestem ciekawa dlaczego... w sensie wiesz czy wieksza dawka clexanu nie zalatwilaby sprawy?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Napisze co mi powiedział :Po pierwsze juz sama ciąża trojaczka jest trudna i często patologiczna w skutkach. A przy trombofilii mowi ze bardzo trudno byłoby dobrać dawke leku który wystarczyłby na utrzymanie ciąży przy okazji nie szkodząc organizmowi. Nie wnikalam bo wydawało mi sie to logiczne , ze pewnie strasznie duża dawke musiałabym brać i organizm miałby ciezko.
    Poza tym ja Jestem mała i mowi ze moja macica jest mała wiec możliwości jej sa ograniczone wówczas jest to jeszcze trudniejsze do dociągnięcia do bezpiecznego (do przeżycia )terminu porodu dla dzieci. Do tego przypomniał mi, ze pęcherzyk rownież moze sie podzielić i z niego dwoje dzieci moze byc, skrajne przypadki ale
    Jednym słowem mi odradził, choć decyzje pozostawił nam.
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 14-06-17 o 16:00

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Napisze co mi powiedział :Po pierwsze juz sama ciąża trojaczka jest trudna i często patologiczna w skutkach. A przy trombofilii mowi ze bardzo trudno byłoby dobrać dawke leku który wystarczyłby na utrzymanie ciąży przy okazji nie szkodząc organizmowi. Nie wnikalam bo wydawało mi sie to logiczne , ze pewnie strasznie duża dawke musiałabym brać i organizm miałby ciezko.
    Poza tym ja Jestem mała i mowi ze moja macica jest mała wiec możliwości jej sa ograniczone wówczas jest to jeszcze trudniejsze do dociągnięcia do bezpiecznego (do przeżycia )terminu porodu dla dzieci. Do tego przypomniał mi, ze pęcherzyk rownież moze sie podzielić i z niego dwoje dzieci moze byc, skrajne przypadki ale
    Jednym słowem mi odradził, choć decyzje pozostawił nam.
    Teraz rozumiem bardziej
    A moze jakis plemniczek przetrwa i akurat sie uda! Trzymam kciuki
    Ann i Twoje podejscie tez rozumiem...! Lepsze trojaczki niz pusty dom.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów