Strona 306 z 520
Pokaż wyniki od 3,051 do 3,060 z 5198

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    My też mamy mieszkanie 2 pokojowe. W jednym mamy salon, a drugim sypialnię dla całej trójki. A jak pojawi się druga dzidzia to planujemy się przenieść do większego mieszkania. 3 pokojowego, bo na 4 nas nie stać ale przynajmniej dzieci będą miały swój pokój

2. dzieckozakupy.pl
    Hej. U mnie dziś 31 dc. Okresu brak, uff! Wczoraj wieczorem miałam po wc na papierze taki zoltawy śluz, wodnisty a wcześniej takiego sporego glutka, gęstego. Na wkladce wieczorem miałam pozostałości w postaci koloru jasno brązowego. Czy któraś z zafasolkowanych miała tak na kilka dni przed okresem? Moje cykle są 34 dniowe (chyba!).

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Mart84, ja miałam śnieżnobiały lub przeźroczysty śliz teraz, ale przy poprzedniej ciąży miałam brązowawy, ze względu, że od razu praktycznie złapałam jakąś infekcję :/

My na razie na wynajmowanym, czekamy aż sprzeda się działka rodziców i dobieramy kredyt i budujemy domek
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Hej. U mnie dziś 31 dc. Okresu brak, uff! Wczoraj wieczorem miałam po wc na papierze taki zoltawy śluz, wodnisty a wcześniej takiego sporego glutka, gęstego. Na wkladce wieczorem miałam pozostałości w postaci koloru jasno brązowego. Czy któraś z zafasolkowanych miała tak na kilka dni przed okresem? Moje cykle są 34 dniowe (chyba!).
    Niestety nie. U mnie tak samo biały kremowy od samego początku.

Mira, Burzujka - cieszę się, że u Was wszystko w porządku ani się nie obejrzycie i już będziecie tulić Wasze maluchy! domyślam się, że ciąża na lekach tania nie jest, ale czego się nie robi dla takich Skarbów

Mart84, nie wiem jaki jest śluz na początku ciąży w moim przypadku, ale taki jaki opisałaś - żółtawy, wodnisty to ja mam przed @...
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    My na razie na wynajmowanym- mieszkanie 2 pokojowe 34 m2. Ale rozważamy wzięcie kredytu i kupno jakiegos domku nawet do remontu.

We wcześniejszych cyklach od owulacji do @ miałam bardzo tkliwe sutki. W tym cyklu nic. Lekko przez kółka dni bolały a teraz to minęło. Dziewczyny często piszą że odstępstwa od poprzednich cykli mogą(oczywiście nie musza) zwiastowac ciążę. Zobaczymy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira bardzo sie ciesze, ze Twoj Mezczyzna rosnie zdrowo jak na drozdzach ani sie nie objerzysz a bedzie wazyl 2kg jak moj

Mart u mnie bylo odstepstwo od normy tez, bo piersi zawsze rosly i bolaly od samej owulacji a w zaciazonym cyklu byla cisza i dopiero jakies 3 dni przed terminem @ zaczely bolec. Co do sluzu, to juz nie pamietam, ale chyba nie widzialam odstepstw od normy..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Ja zaś mam śluz taki jak w dni płodne, ciągnący się i albo przezroczysty albo żółtawy, jestem.w 7+4tc

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mart, trzymamy kciuki widzę, że mocno się przyglądasz objawom. Ja też tak miałam w pierwszym cyklu starań. Za bardzo mi chyba zależało i tak się dokładnie obserwowałam, że zauważyłam mnóstwo różnych objawów niecodziennych. Niestety były spowodowane moją szczegółową obserwacją, a nie ciążą. Po nim stwierdziłam, że nie będę się więcej tak obserwować. Mam nadzieję, że u Ciebie tak nie będzie
    Może byś betę zrobiła jak się tak bardzo nie możesz doczekać? w 31dc już powinna być widoczna ciąża...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów