Strona 303 z 336
Pokaż wyniki od 3,021 do 3,030 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Hej dziewczyny, wpadłam przelotem z placu budowy U mnie dziś 12dc, śluz płodny mam mniej więcej od 9dc, więc kiedy owulacja była/jest// będzie chyba nawet nie rozróżnię .... oczywiście się staramy Jednak jestem tak padnięta tą przeprowadzką, że będę szczerze zdziwiona, jeśli zaskoczy w tym miesiącu.
    W środę idę do gina na kontrolę. Po clo mam chyba większe piersi- możliwe to? żadnych negatywnych zewnętrznych skutków ubocznych nie zaobserwowałam na szczęście

Szafirku, też kiedyś miałam skąpą miesiączkę i chodzilam cały msc na pmsie , było to 10 lat temu, a pamiętam do teraz

Marta, mas rację, internet to zło i potrafi w głowie namieszać. Będzie dobrze, zaufaj lekarzowi :*

Kto kiedy testuje?

Ja testuję za 8 dni

2. dzieckozakupy.pl
    właśnie ja mam osobno endo i osobno gina. I strasznie się teraz boję iść do endo :P jeśli chodzi o wysokość dawek, to zaczynałam od 25mg, i albo mi wolno spadało albo rosło, więc postanowiłam wziąć "sprawy w swoje ręce" no i taki tego efekt ;p
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Kasia widzę, że już też zaczynasz mieć jakieś wątpliwości... że to tak nie może być, że dostajemy jakąś konkretną informację, co mamy zrobić żeby dotrzeć do celu, tylko takie szukanie, zastanawianie się itp. Ja na piątek zapisana jestem na HSG z NFZ.... w między czasie mama mi coś załatwiała u mnie w mieście ze znajomą w szpitalu i tamta zaś poleca laparoskopie... i już mnie do gina na wizytę umawia... nie wiem co robić. Co lekarz to inna wersja.
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    ann, idż do endo i powiedz, że Ci się pomyliło i brałaś za dużą dawkę i że teraz wyszły Ci złe wyniki w drugą stronę. Każdemu się może zdarzyć..

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    ann, idż do endo i powiedz, że Ci się pomyliło i brałaś za dużą dawkę i że teraz wyszły Ci złe wyniki w drugą stronę. Każdemu się może zdarzyć..
    Właśnie dobry pomysł. Ja bym tak zrobiła w końcu kobiety mają tyle na głowie, że to tylko chwila się pomylić....

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    ann, ja też myślę że możesz powiedzieć, że CI się pomyliły dawki. Powiesz że masz dużo na głowie. A co konkretnie to nie musi wiedzieć.

Asiafaj, ja też działam. Trzymam kciuki, za udany cykl.

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Hej dziewczyny, wpadłam przelotem z placu budowy U mnie dziś 12dc, śluz płodny mam mniej więcej od 9dc, więc kiedy owulacja była/jest// będzie chyba nawet nie rozróżnię ....
    Mogę podać Tobie rękę. Mam dużo płodnego śluzu a dziś dopiero 6dc. Jajniki bolą. Jestem rozwalona totalnie..

ann89 też bym powiedziała, że się pomyliłam

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    w sumie dobry pomysł pytanie, czy uwierzy

Której w między czasie jak mnie nie było (2-3mies) udało się zobaczyć II ? trochę podczytywałam, ale nie jestem na bieżąco.

Jestem ciekawa czy z tym piątkowym HSG zdążę przed owu... chciałabym już próbować w tym cyklu, a to będzie 14dc.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ostatnio kilka II było, ja pamiętam Mikallo i Lailę:P nie bój się lekarza. Nie musi wierzyć. Ważne, żeby powiedział jak teraz masz brać leki, bo tarczyca to nie przelewki. Jak nie unormujesz to będziesz się czuć coraz gorzej.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    I Rossiczka i Patrycja Łuczkowska

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów