Strona 302 z 336
Pokaż wyniki od 3,011 do 3,020 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Ja mam dostać okres w niedzielę. Jeśli się nie pojawi, to będę testować

Dziewczyny dziś po stosunku na papierze było trochę krwi, plamienie. Jak myślicie czy to jest oznaką zbliżającego się okresu? czy może coś zwiazanego z zagnieżdżeniem? Jestem 8 dpo. Nie chce okresu ;(
    Marta, u mnie po stosunku krew/podbarwiony śluź zawsze oznaczały zbliżający się okres . Ale może u Ciebie będzie inaczej, za to trzymam kciuki :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    A jak mam ściany w salonie w kolorze kremowym i jedna ściana mandarynkowa, do tego ciemne meble uwielbiam ten zestaw, chyba nigdy mi się nie znudzi

Kamila, proszę Cię nie panikuj, zrób sobie antyTPO i antyTG. Hashimoto przede wszystkim normuje się Euthyroxem, odpowiednio dobrana dawka poprawia samopoczucie i niweluje objawy. Niestety nie da się tego wyleczyć całkowicie. Niektórzy twierdzą, że pomaga też dieta bezglutenowa i bez laktozowa, ale inni znowu twierdzą, że to nie jest udowodnione i że nie każdemu pomaga. Jest też lista produktów obniżających działanie leku i ich nie można za dużo jeść.
    Możesz zrobić sobie te badania na własną rękę, albo poczekać do wizyty i na pewno lekarz Ci wypisze skierowanie. A jeśli nie to wyrwij je siłą, ale koniecznie zrób

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Mart84 trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.U mnie takie plamienie oznaczało zbliżającą się @ ale u Ciebie wcale nie musi tak być.

Wiecie co. Ja niczego nie zaluje - tak nam sie to poukladalo i na ten moment nie ma znaczenia czy dziecko urodzilam czy adoptowalam. Dziecko to dziecko i juz. Moze jedynie nie jestem pewna czy dobrze zrobilam, ze bralam intralipid zamiast uderzac do maliny. No ale z tego co czytam to malina to raczej loteria i to droga. Facet nie ma skupulow, ciagnie od desperatow tyle kasy ile moze. A leczy na oslep wszystkich tymi samymi lekami. Jak cos wyjdzie w wynikach to jeszcze dobrze, ale on te szczepionki serwuje nawet kobietom z dobrymi wynikami - chybil-trafil. A skutki uboczne nie sa znane - jest calkiem spora liczna krajow w ktorych te szczepionki zostaly zakazane. Teraz jestem na NIE. Ale kto wie co bedzie za 5 czy 10 lat. Moze tam jeszcze sie zdecyduje? Na ten moment szkoda mi zdrowia psychicznego i fizycznego (a skutki lyzeczkowan i leczenia odczuwam juz teraz).

Kasiu, ja ci zycze spektakularnego efektu w postaci rumianego bobaska, ale sama juz nie mam sily wierzyc w cud. Nie bierz tych moich wynurzan do siebie

Arwen, a jak u Was? cisza nadal ze strony OA?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen właśnie to jest jego najgorszy minus ze kupę kasy się placi. Właśnie wyczytałam ze obok w tym labo przyjmuje lekarz który za wizytę bierze 150 a za szczepienia 400 wiec różnica ogromna. Obliczylam ze ba jak skończymy w sierpniu ta dawkę szczepień to wyjdzie nas za samo leczenie TYLKO u Maliny około 15 000zl... a gdzie wcześniejsze badania. I gdzie pozostałe... Ale... pieniądze szczęścia nie dają... Nie chce juz zmieniać lekarza w trakcie. Boje się też ze rozwala sobie immunologie bo to też wyczytałam. Juz za późno na zmiany. Poczekam do pierwszych wyników immunologiczny zobaczymy co dalej. Stwierdziłam ze o pierwsze dziecko będę walczyła żeby je urodzić a drugie najwyżej adoptujemy. Każde dziecko potrzebuje miłości. Zresztą jak z pierwszym się nie uda to najwyżej przekonam męża na adopcje. Brakuje mi powoli sil a ta opcja może mniej obciąża psychikę.

Arwen kiedy będzie coś wiadomo u Was? Jakie szanse?
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 13-06-17 o 09:22
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cześć Dziewczyny

Dawno się nie odzywałam, bo u mnie była totalna lipa, w sumie nie staraliśmy się przez jakieś 3 miesiące w między czasie miałam kolposkopię i2 razy przekładany termin HSG... dziś odebrałam wynik wymazu jest ok także na piątek mam termin badania. Mam nadzieję, że w końcu zostanie wykonane.
    W ogóle, to narobiłam sobie z TSH... (chyba któraś z Was miała podobnie, z tego co tam wyśledziłam??) Miałam ok 2,7 i miałam brać euthyrox 50mg i dwa razy w tyg. 75mg, a ja (głupia), stwierdziłam, że za wolno spada i nie chce mi się łamać tabletek, to brałam 75mg cały czas.. wczorajszy wynik: 0,005... Nie pójdę do endo, bo pewnie tylko zjebkę dostanę :P zmniejszę dawkę i sprawdzę za miesiąc.
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 13-06-17 o 09:23
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    aha no i oczywiście gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych <3
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ann może jednak idź do gina tylko nastaw się na opier...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cześć ann89 nieładnie, nieładnie:P jak Ci się nie chce łamać tabletek to następnym razem poproś lekarza, żeby Ci wypisał jedno opakowanie 50 i 75 i bierz na zmianę z różnych opakowań. Raczej lekarz nie powinien mieć z tym problemu. Swoją drogą duże dawki dostałaś. Ja z takim wynikiem miałam przez tydzień brać 25, a potem 47,5. Po miesiącu już miałam piękny wynik 1,14
    Wiadomo, że każdy organizm inny i potrzeba różnych dawek. A TSH powolutku zmienia swój poziom, więc nie przejmuj się tym.
    Natomiast ja bym na Twoim miejscu poszła jednak do endo. Lepiej dostać zjebkę i instrukcję jak prawidłowo podwyższyć wynik TSH i niż robić to na własną rękę i ryzykować dalsze rozregulowanie. Chyba, że masz już doświadczenie w tym jak podnosić wynik... Ja zawsze musiałam obniżać.
    Powodzenia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów