Strona 301 z 336
Pokaż wyniki od 3,001 do 3,010 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasia, ja zaczęłam czytac za szybko i dlatego jestem w miejscu w którym jestem Zobaczymy czy kiedys pozaluję.

m_rena, my aktualnie w pokoju mamy szary z czerwonym, a w sypialni biały w wlementami czerwonego. A w nowym domku planuje bielutki salon i w sypialni raczej wiekszość też, może jakąś ścianę bordo.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

2. dzieckozakupy.pl
    Szafirku zajmij się czymś odwracającym uwagę :* sprawdziłam, pomaga

Cytat Zamieszczone przez m_rena_86 Zobacz posta
    Tak z ciekawości zapytam jakie macie kolor ścian w salonach/pokojach dziennych?
    Ja mam salon z jadalnią i otwartą kuchnią- wszędzie białe ściany, jedynie w salonie za narożnikiem jest szara ściana.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Przedpokój niebieski, salono-kuchnia biel z jedna ściana ceglana, sypialnia bez, ale chce przemalować na brudny róż.

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    widzę że biel przeważa:-)ja postawiłam na jasną zieleń plus fototapeta na jednej ścianie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen a mogę zapytać której decyzji żałujesz najbardziej? Albo której boisz się ze będziesz żałowała?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Kasia, ja zaczęłam czytac za szybko i dlatego jestem w miejscu w którym jestem Zobaczymy czy kiedys pozaluję.
    Co masz na myśli? Że gdybyś nie czytała byłabyś dalej czy wręcz przeciwnie?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny, wpadłam przelotem z placu budowy U mnie dziś 12dc, śluz płodny mam mniej więcej od 9dc, więc kiedy owulacja była/jest// będzie chyba nawet nie rozróżnię .... oczywiście się staramy Jednak jestem tak padnięta tą przeprowadzką, że będę szczerze zdziwiona, jeśli zaskoczy w tym miesiącu.
    W środę idę do gina na kontrolę. Po clo mam chyba większe piersi- możliwe to? żadnych negatywnych zewnętrznych skutków ubocznych nie zaobserwowałam na szczęście

Szafirku, też kiedyś miałam skąpą miesiączkę i chodzilam cały msc na pmsie , było to 10 lat temu, a pamiętam do teraz

Marta, mas rację, internet to zło i potrafi w głowie namieszać. Będzie dobrze, zaufaj lekarzowi :*

Kto kiedy testuje?

Ja mam dostać okres w niedzielę. Jeśli się nie pojawi, to będę testować

Dziewczyny dziś po stosunku na papierze było trochę krwi, plamienie. Jak myślicie czy to jest oznaką zbliżającego się okresu? czy może coś zwiazanego z zagnieżdżeniem? Jestem 8 dpo. Nie chce okresu ;(

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Asiafaj a ja bym się wcale nie zdziwiła jakby zaskoczyło. Takie warunki (brak czasu, zalatanie) najlepiej pomaga się wyłączy i wtedy psychika nie przeszkadza organizmowi.

Mart u ciebie wszystko jest możliwe spokojnie czekaj do niedzieli
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów