Strona 300 z 468
Pokaż wyniki od 2,991 do 3,000 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Gin powiedział że nic złego nie widzi i krwawienia raczej sa przez estrogeny i mam się nie przejmować ale ja mam taki charakter że muszę znać na 100% przyczynę.
    Kasiu dziękuję ;* ja jestem z okolic Katowic wiec Wawa trochę daleko ;* jak u Ciebie samopocZucie?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    E myślałam że może uda się skorzystać.

U mnie raz lepiej raz gorzej. Powiem Wam że internet to zło. Nie potrzebnie czytałam po tej wizycie. Teraz juz nie mam takiego entuzjazmu. Juz czekam tylko aż to wszystko się skończy bo juz szkoda tego co wydaliśmy żeby się wycofywać.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasia nie czytaj tych głupot, ja Cie prosze!!! Sama zrobiłam ten błąd w ciązy, jak lekarz oznajmił mi że przepuklina jest dwunaczyniowa, a nie trójnaczyniowa jak powinna i zrobiłam ze swoejgo zdrowego dziecka chore!! 2 tyg to był istny koszmar, ja tylko płakałam i płakałam, a przez to dostarczałam "cudownego" samopoczucia mojemu dziecku... ale było mineło... więcej nie czytam!!!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    U mnie nadal humor daleki od dobrego. Wciąż mi się ryczeć chce, nie wiem dlaczego..
    Przyszedł mój olej z wiesiołka. Zaczynam dziś brać. Strasznie dużo się tego bierze- według ulotki 3x2 tabletki..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Duzo duzo Szafirek, ja sie zastanawiałam kiedy to "zjem" a biore piąty dzień i już po jednym listku

Mi tez tym razem powrót po @ duzo czasu zajął, własciwie dopiero jak @ sie skonczyła to wróciłam do normalności

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Tak swoją drogą, na @ czekałam 33 dni, a miałam ją 4 dni , z czego 2 dni faktycznie a pozostałe 2 brązowe plamienia. Do tego mój PMS nadal trwa. Jestem huśtawką emocji. Śmieje się, a za chwilę ryczę. Wciąż jestem zła, niewyspana i nie mogę się skoncentrować. Zwariuje!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Szafirek współczuję,a ja ruszyłam z remontem sypialnia już skończona teraz idzie salon pozamawiałam parę rzeczy i zaraz humor lepszy:-) teraz grzecznie czekam na kuriera.Tak z ciekawości zapytam jakie macie kolor ścian w salonach/pokojach dziennych?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    E myślałam że może uda się skorzystać.

U mnie raz lepiej raz gorzej. Powiem Wam że internet to zło. Nie potrzebnie czytałam po tej wizycie. Teraz juz nie mam takiego entuzjazmu. Juz czekam tylko aż to wszystko się skończy bo juz szkoda tego co wydaliśmy żeby się wycofywać.
    Nie wolno czytać!! Ja sobie tym samym wkręciłam teraz opryszczkę, której na 99% nie mam ale na badania wydałam już kilkaset złotych i zamęczam mojego lekarza. O napadach leku, płaczu i paniki nie wspominając. Bo jak glupia się nakręciłam artykułami z internetu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Beże i czekoladowy brąz dodatki czerwone <3 Kasiu będzie dobrze ;* ja już też netu nie czytam bo tylko woda z mózgu i powodował to że nie wierzę swojemu lekarzowi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów