Strona 293 z 331
Pokaż wyniki od 2,921 do 2,930 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Zasadniczo to wygląda tak, że jak zrobię wynik to już będzie za późno i będzie sens ją wziąć dopiero w następnym cyklu. Ale jeśli wezmę ją od razu to nie będę miała wyniku dla tego pierwszego lekarza (który zauważył nadżerkę). Dlatego mam dylemat. Ten lekarz chce porównać wynik z 8dc z wynikiem z 20dc i dopiero dać luteinę. A ten drugi od razu ją przepisał bez kontrolowania wyników (ten, który nie zauważył nadżerki).
    Skomplikowane to:P Mam jeszcze pół cyklu na zastanowienie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hathor ja uważam że powinnaś zaczekać z braniem luteiny. Wiadomo że ona nie zaszkodzi. Ale... badałas kiedykolwiek poziom progesteronu? Sprawdź najpierw jaki masz jej poziom bez leków. Nawet jak zajdziesz w ciążę to w każdym momencie będziesz mogła ja zacząć brać jak będzie trzeba. Jak najpierw zaczniesz brać a potem zbadasz jej poziom to nie będziesz wiedziała jaki ogólnie masz jego poziom bez wspomagaczy. Także lepiej sprawdź poziom progesteronu a potem w następnym cyklu bierz luteine.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Tak, Kasiu. Właśnie dlatego ją dostałam bo wynik w 8dc miałam na dolnej granicy- ja miałam 0,08 a norma od 0,05 do 0,80. Obaj lekarze powiedzieli, że to nisko bardzo, tylko jeden chciał powtórzyć wynik w drugiej fazie cyklu, a drugi lekarz od razu dał luteinę. Obaj uważają, że to może być główna przyczyna moich rozjechanych cykli i braku ciąży.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ale progesteron najlepiej badac w drugiej fazie cyklu. 7 dni po owulacji jesli dobrze pamietam. Ale tez musisz bycprwna owulacji.
    Poza tym Hathor wiesiolek pewnie kup jest dobry ale na sluz a nie na uregulowanie owulacji na regulacje cyklu dobry jest inofem

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    To chyba zależy co chce się sprawdzić, ja czytałam w necie, żeby go badać w 7-8dc, ale badanie po owulacji też ma sens, bo wtedy można sprawdzić czy nie jest za niski, żeby się jajeczko zagnieździło. Nie dyskutuję kiedy mam robić badania, bo lekarze na skierowaniach pisali, w jakim dniu życzą sobie badanie.
    Wiesiołek czytałam, że ogólnie pomaga kobietom, działa także przeciwzapalnie, co mnie zaskoczyło.
    Nie jestem pewna czy chcę sięgać sama po Inofem, bo to już jednak suplement diety, a nie naturalny składnik. Nie wiem czy nie zaburzył by pracy leków, które już przyjmuję. Wolałabym to skonsultować z lekarzem, tylko teraz nie wiem, z którym:P
    Ale dzięki wielkie za rady:* od razu się lepiej poczułam jak mi podoradzałyście trochę. Dzisiejszy dzień jest paskudny. Zawsze jak przychodzi @ to mam doła. Nie cierpię jej:/

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ale i tak za ciążę odpowiedzialny jest poziom progesteronu z drugiej fazy cyklu. On musi być w normie. Także to jego poziom zbadaj przed braniem luteiny. Po owulacji poziom progesteronu się większa. I ty niemasz pewności czy on u Ciebie się zwiększa. Jeżeli nie to znaczy ze trzeba mu pomóc. Bo nawet wyższy poziom progesteronu pomaga w zeagniezdzeniu. Także moje zdanie jest takie zeby na razie wstrzymać się z braniem luteiny.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Nie bede sie rozpisywała, ale uwazam jak Kasia, zeby badanie progesteronu miało sens to musisz sie wstrzymac z luteina, do tego badania. Ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz

Ja dzis 4 dzien cyklu i dalej chodze jak tykająca bomba kiedy to sie skoczy i wróce do normalności
    Jeszcze Młody jak na złość nie chce sie położyc spac a mam tyle rzeczy do zrobienia...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Też mi się tak wydaje, że lepiej się wstrzymać z luteiną jeden miesiąc i zrobić najpierw to badanie. Szkoda trochę cyklu, który pewnie będzie stracony, ale rozsądek tak podpowiada...

Hathor ja też bym się upewnila najpierw. 20cd a 16 to tylko 4 dni możesz oddać krew i wychodząc z gabinetu od razu wziąć luteine i znów coś więcej bedziesz wiedziala a w trakcie brania tez nie jest to bez wartości bo da info czy nie trzeba zwiększyć dawki jakbyś znalazła czas to napisz proszę jak ten lek na zapalenie się nazywa u mnie 9cd i znów plamienie\krwawienie ja już nie wiem co mam robić. Endo 5mm pomimo wina i migdałow

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Pewnie, wieczorem zajrzę do recepty i sprawdzę tą nazwę. A Ty Hipp masz ok hormony? Może te plamienia to też przez niski poziom czegoś?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów