Strona 292 z 455
Pokaż wyniki od 2,911 do 2,920 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Gratulacje Niuniabella, wspaniały widok

2. dzieckozakupy.pl
    Niunia, bosko <3

Hathor, nie dziwię Ci się, nie ma nic gorszego niż sprzeczne info od lekarzy ;/
    A jest możliwość aby to się już zaleczyło?

No to ja chyba też od następnego cyklu olej z wiesiołka będę łykała Choć mój zestaw codzienny jest już taki, że czuję się jak stara babcia....

Co do clo, to jakimś dziwnym sposobem polepszył mi się stan skóry, żadnych niedoskonałości, skóra rozświetlona mimo permanentnego zmęczenia, dziwna sprawa Ale chyba też owulacja będzie szybciej, bo już mam śluz płodny i bardzo dużo. Któraś z Was miała takie doświadczenia?
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 09-06-17 o 07:41

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Przez 2 dni? Nie ma opcji... Jedną wizytę miałam we wtorek, a drugą w czwartek. Zakładam, że ten czwartkowy nie zauważył, bo jest starszy i nie miał tak widno w gabinecie. Ale to go nie usprawiedliwia. Poza tym głupio się mnie pytał co robimy, czy chce podnosić poziom progesteronu. To kto tu jest lekarzem, ja czy on?
    Znajdę sobie lepszego lekarza. Zresztą ten ostatnio ma coraz więcej negatywnych komentarzy odnośnie niekompetencji, więc coś w tym musi być...

BTW czuję, że @ zaraz przyjdzie
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 09-06-17 o 08:02

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    No i przyszła...

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    hathor, niektórzy lekarze mówią o nadżerce i leczeniu dopiero jak ona naprawe jest duża... co jest wg mnie ogromną głupota, bo nie po to chodzisz do lekarze żeby dowiedzieć się jak on uzna za stosowne...
    co do wiesiołka to efekty u mnie były takie, że nawet mąż zauważył, że jest bardziej "mokro"

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Przez 2 dni? Nie ma opcji... Jedną wizytę miałam we wtorek, a drugą w czwartek. Zakładam, że ten czwartkowy nie zauważył, bo jest starszy i nie miał tak widno w gabinecie. Ale to go nie usprawiedliwia. Poza tym głupio się mnie pytał co robimy, czy chce podnosić poziom progesteronu. To kto tu jest lekarzem, ja czy on?
    Znajdę sobie lepszego lekarza. Zresztą ten ostatnio ma coraz więcej negatywnych komentarzy odnośnie niekompetencji, więc coś w tym musi być...

BTW czuję, że @ zaraz przyjdzie
    No to rzeczywiście jakis dziwny :/ kochana zatem nowy cykl i zaraz starania

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Stwierdziłam, że też dziś kupię wiesiołka skoro go tak zachwalacie. Może też mi pomoże uregulować owulację. Tylko mam dylemat co do luteiny, bo jeden lekarz kazał mi najpierw powtórzyć badania w 20dc, a drugi brać luteinę od 16 do 25 dc, więc to się wyklucza wzajemnie. Ale obawiam się, że jeśli nie wezmę luteiny to trzeci cykl tez od razu będzie spalony. Jak to wszystko się strasznie rozciąga w czasie... masakra:/
    A z tą nadżerką to lekarz raz nazwał to zapaleniem szyjki, bo jest zaczerwieniona, a za chwilę nadżerką. A ten drugi nic nie wspomniał, a też ją oglądał. Chyba jak dostałam receptę to wezmę ten lek. To jest krótka kuracja, kilku dniowa i nie uniemożliwia poczęcia, więc nie powinnam mieć problemów. Ale poczytam najpierw o tym leku w necie, żeby się upewnić. Nie powiem Wam teraz jaki to, bo nie pamiętam nazwy.
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 09-06-17 o 09:43

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    hathor, luteina chyba nie zaszkodzi, kilka dziewczyn tutaj dostało ją "na wszelki wypadek", więc pewnie ewentulanie pomoże ja bym brała, będziesz spokojniejsza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja wiem, ze warto, tylko jak ją będę brała to nie mogę zrobić badania bo wyjdzie zaburzony wynik. A jak poczekam do 20dc to już będzie trochę późno, żeby zacząć brać.
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 09-06-17 o 10:07

No ale jak wyjdzie Ci niski wynik, to ją dostaniesz tyle, że późno. Więc może po prostu ją weź bez badania? Nie narzucam, tak mi po prostu przychodzi na myśl

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów