Strona 290 z 455
Pokaż wyniki od 2,891 do 2,900 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

No wiem ze do zbicia, ja cały czas mam eutyrox n25 ale za słaby jak sie okazuje, juz umówiłam sie do endo, ale to oznacza ze kolejny cykl stracony bo przy takim tsh pewnie zaciążyć sie nie da... dobrze ze zrobiłam to tsh bo dalej bym czekała na ciąże jak idiotka...

2. dzieckozakupy.pl
    Znam przypadki dziewczyn, które zachodziły przy wyższym. Poza tym część kobiet nie choruje, nie bada, zachodzi w ciąże i dopiero wtedy wychodzi że TSH ogromne. Więc spokojnie Wiadomo, że to nie ułatwi, ale też nie wyklucza, że się uda.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Olej z wiesiołka- tabletki/kapsułki/płynny olej? W jakiej postaci przyjmowałyście go? Tego jest mnóstwo w internetach

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Wazne ze wiem na czym stoje i gdzie prawdopodobni tkwi przyczyna braku dwóch kresek, no nic trzeba sie podleczyc, dzieki Szafirek :*

Kamila daj znac jak Twoje TSH

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Szafirek ja bralam tabletki zakupione w aptece. Kosztowaly chyba 22 zł za 100 tabletek

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Kaasiaa, Kamila trzymam kciuki by TSH wróciło do normy.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasia taki poziom tah nie przekresla ciazy ani jej donoszenia

Szafirku, mnie nie pomogl castagnus niestety. Podobno jest zbyt lagodnym wspomagaczem. Chwile potem okazalo sie ze mam za wysoka prolaktyne i bralam juz normalny lek na zbicie (nie pamietam nazwy...!). Co do wiesiolka to ja pilam napar i potem bralam tabletki z oleju bo chyba wlasnie ten olej ma dobre wlasciwosci

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Niuniabella może już pisałaś, ale mogłabyś ponownie napisać jakie miałaś i czy wgl objawy od owulacji do dnia rzekomej @?
    Ja ogólnie czułam kiedy najprawdopodobniej doszło do zapłodnienia Miałam ból podbrzusza i tak miałam do momentu kiedy powinnam dostać @. Miałam i mam bolesne piersi i mdłości.

Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Niubella gratuluje i czekam na wieści od Ciebie
    Dziś duże opóźnienie u gina podobno jest i pewnie do 20 nie wejdę...
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    ja brałam olej z nasion wiesiołka w kapsułkach z firmy GAL i uważam, że naprawdę widać różnicę między cyklami "z" a "bez" wiesiołka

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Szafirku ja po 2 cyklach brania oleju z wiesiolka pierwszy raz zaobserwowalam u siebie śluz rozciągliwy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów