Strona 287 z 331
Pokaż wyniki od 2,861 do 2,870 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Mikallo - te duże ilości śluzu miałaś już od samej owulacji? Bo ja nie mam nic, sucho, Sahara... Pewnie @ przyjdzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Nie testowałam. Miałam dziś iść na betę, ale rano się spieszyłam do pracy i nie starczyło mi czasu na badanie. To drugi cykl starań. A temperaturę mierzę od 5 lat...
    Dziś idę do mojego starego gina w Luxmedzie. Może uda mi się go jakoś namówić na powtórzenie tych skierowań co dostałam we wtorek. Ehh

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Mikallo - te duże ilości śluzu miałaś już od samej owulacji? Bo ja nie mam nic, sucho, Sahara... Pewnie @ przyjdzie
    Tak od samej owulacji, w okolicy 8-9 dpo miałam sucho i teraz znow jest sporo ale bardziej taki wodnisty niz kremowy. Ale myślę, ze to u kazdej kobiety jest indywidualne bo np moja sasiadka miala sahare od samych poczatkow ciąży.

Co do energetykow to podobno jak meżczyzna je pije to pobudza ruchliwość plemników. Mój W. w tym cyklu pił jeden dziennie i pykło, ale to może być przypadek. Polecila nam je koleżanka, która ma 5 planowanych dzieci

Mikallo- jak się nie uda to spróbujemy w kolejnym cyklu

Mikallo- ja teraz sprawdziłam, ze w pochwie jest dużo śluzu takiego właśnie wodnistego

Mikallo Gratulacje Bardzo sie ciesze ))

Ja dopiero ogarnełam sie pop przyjciu @ i wróciłam do życia, powiem Wam ze z kazdym cyklem coraz gorzej... teraz zaczynamy 6 cykl...
    doszłam do wniosków ze przy drugim dziecku jeszcze bardziej człowiek sie spina, bo wie co traci z kazdym kolejnym cyklem... przed pierwsza ciazą tak nie miałam, bo nie wiedziałam sama czy aby napewno jestem gotowa na dziecko, a teraz wiem jaki to cud i marzenie o drugim jest jeszcze wieksze... ahhh znowu sie popłakałam...

a co do wiesiołka, to dla facetów tez jest wskazany? bo cos chyba kieys czytałam ze tez warto zeby brali. Macie jakies info na ten temat?

Ja po badaniach czekam na tsh...

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Jako, że się z Wami zżyłam to chciałam też podzielić się z Wami radością. Dziś mam 28 dc i testy ciążowy pokazał 2 piękne kreseczki
    Gratuluję:-)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1487 Zobacz posta
    Mikallo, gratulacje :***
    Witam nową mamusie.

A u nas szkarlatyna. Synek wrócił ze żłobka z gorączką. Mąż pojechał z nim do pediatry ( ja byłam w pracy do 18). I dr powiedziała że to najprawdopodobniej szkarlatyna. Podobno teraz panuje.
    dużo dużo zdrówka dla synka
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Wymarudziłam ta moją @. Obudziła mnie mega bólem brzucha.. No to po 33 dniach czekania zaczynam nowy cykl. Teoretycznie 6 cykl. Ten będzie ze wspieraczami. Mam castagnusa, testy owu i żel wspomagający..
    również zapisuję się na nowy cykl,u mnie dziś @ się pojawiła:-(

Patrycja, rena co u Was?
    Niubella który masz dc?
    Hathor testowalas?
    ładuję baterie na nowy cykl:-)
    Mikallo ja też tam prowadzę swój kalendarzyk owulacyjny:-)

witam nowe dziewczyny:-)
    Kasia oby te szczepionki miały najmniej skutków ubocznych a najlepszą skuteczność:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Tak od samej owulacji, w okolicy 8-9 dpo miałam sucho i teraz znow jest sporo ale bardziej taki wodnisty niz kremowy. Ale myślę, ze to u kazdej kobiety jest indywidualne bo np moja sasiadka miala sahare od samych poczatkow ciąży.

Co do energetykow to podobno jak meżczyzna je pije to pobudza ruchliwość plemników. Mój W. w tym cyklu pił jeden dziennie i pykło, ale to może być przypadek. Polecila nam je koleżanka, która ma 5 planowanych dzieci
    no to mój jest miłośnikiem energetyków hihi i mamy 4 dzieci;-)
    nawet nie wiedziałam że energetyki mają takie właściwości a tyle złego się o nich mówi....

A konkretnie które energetyki polecasz? O który składnik chodzi? O tauryne czy kofeinę?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dziewczyny pozwólcie ze wtrąca się do tematu energetykow. To nie jest zdrowe. I uważam że jest to głupota pić dzień w dzień energetyka. Jeżeli ma coścoś zdrowego to tylko jeden składnik. Lepsza opcja było by dowiedzieć se który i brać go w innej formie. Mój znajomy pił dzień w dzień energetyki. Teraz jeździ po lekarzach bo rozwalił sobie nimi wątrobę.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów