Strona 284 z 333
Pokaż wyniki od 2,831 do 2,840 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Lucia_0808 Zobacz posta
    Witaj Mart!

Ja myślę, że przy tak nieregularnych cyklach warto zainwestować w testy owu, a jeszcze lepiej chodzić do gina na monitoringi. Tylko wtedy będziesz miała pewność, kiedy była owu i czy w ogóle była.
    A jak długo brałaś anty?
    Jeśli kilka lat to musisz liczyć się z tym, że pierwsze cykle mogą być bezowulacyjne.
    To dopiero nasz 1 cykl starań więc nie myślę o monitoringu i innych wspomagaczach mam nadzieje że te cykle się unormuja do 34 dni, czyli tak jak miałam przed anty. Antykoncepcje stosowałam 1,5 roku i był to ring. Miał niby bardzo mało hormonów. Mój ginekolog właśnie mówił że w pierwszych cyklach jest bardzo duża szansa na zapłodnienie ale ja i tak wolałam poczekać min 2 cykle.

2. dzieckozakupy.pl
    Tak w ogóle to jeśli miałabym mieć cykl 34 dniowy to niby jestem po owulacji k uwaga, nie mam tkliwych sutkow co obserwowałam w 3 poprzednich cyklach. Może to być jakimś znakiem na niebie? mam lekki ból ale nad sutkami czyli górna część piersi

Mikallo serdeczne gratulacje !

Ja dziś 32dc.. Wariuje już. Brzuch przestał boleć. Wkładka czysta, ale przy podcieraniu odrobina brązowego śluzu. Chociaż wciąż mam uczucie, że mi mokro i lecę sprawdzać co 5 minut. Wiem, że beta nie wyszła więc nic z tego więc wkurzam się podwójnie.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Szafirek, witaj w klubie zirytowanych. Ja w poprzednim cyklu czekałam ponad 10 dni:/ teraz czuję, że będzie podobnie. Obyś Ty nie musiała tak długo czekać

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta
    Jako, że się z Wami zżyłam to chciałam też podzielić się z Wami radością. Dziś mam 28 dc i testy ciążowy pokazał 2 piękne kreseczki
    Gratulacje Czyli mamy drugą lutową mamuśkę
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Senior Member Awatar leelaa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, mam termin porodu na
    Data
    01.02.2018
    Mikallo zapraszam na lutówki

16.03.2012 Józio, 20.04.2017 Aniołek zawsze będziecie w naszych sercach[*][*]

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dziękuję dziewczyny :*

Szafirku nie chcę Ci na nic nastawić ale może było za wczesnie na betę? Ja tez mam duzo śluzu, rano był podbarwiony i tez latam co chwila do ubikacji czy na pewno nic się zlego nie wydarzyło ( mam w sobie duzo obaw) Moze jak @ jeszcze się u Ciebie przez 2 dni nie zjawi to zrob test ciazowy.
    A jak Twoja rwa kulszowa.?

Leelaa dziękuję za zaproszenie Jak się trochę oswoję z radosną nowiną to na pewno się u Was zjawię

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Mikallo, gratulacje :***
    Witam nową mamusie.

A u nas szkarlatyna. Synek wrócił ze żłobka z gorączką. Mąż pojechał z nim do pediatry ( ja byłam w pracy do 18). I dr powiedziała że to najprawdopodobniej szkarlatyna. Podobno teraz panuje.

Mikallo przeszło mi to przez myśl, ale szybko to odgoniłam. Robiłam betę w 27dc, i według mnie 13dpo więc jeśli coś to powinno wyjść. Chociaż już sama nie wiem kiedy mam owulację i jak to liczyć. Teoretycznie jeśli cykle się wydłużyły to owulacja następuje później? Nie jest to chyba powiedziane... ?
    Nie chce się nakręcać, czekam na @. Jak nie przyjdzie to się będę cieszyć. Nie wywołam mendy na siłę

A moja rwa kulszowa już dobrze. Nie boli, chyba że jakiś gwałtowny ruch wykonam pochylając się głęboko. Ale z zapisanych tabletek wzięłam jedną tylko, tak na wszelki wypadek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów