Strona 283 z 533
Pokaż wyniki od 2,821 do 2,830 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Leku nie podali moja gin powiedziala ze jezeli mi sie cos dzialo to powinni mi zalozyc jakis saczek czy cos od razu jak pojechalam do niej po wyjsciu ze szpitala totalnie rozbita zbadala mnie I powiedziala ze obawia sie ze nie ma co ratowac prawdopodobnie zrobila mi usg I byl juz tylko pecherzyk zarodka juz nie bylo

2. dzieckozakupy.pl
    I powiem wam ze martwie sie poniewaz wtedy za pierwszym razem sie udalo a teraz narazie nic wiem ze nabijam sobie glowe ale nie moge zbolec ze we wrzesniu bylabym mama po raz drugi

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Patrycja, bardzo współczuję Ci tragedii, która Cię spotkała. Ale nie zgadzam się z Twoją opinią w sprawie bezsensowności zgłaszania. Większość osób tak robi i dlatego lekarze czują się bezkarni.. Ja w zeszłym roku zgłosiłam oszustwo przy zakupach internetowych. Policjant powiedział mi, że nie warto tego robić, bo na pewno złodziej się nie znajdzie i tylko marnuję pieniądze państwa.. oburzyłam się, ale nie zrezygnowałam. Jak przyszły dokumenty z prokuratury to okazało się, że na tą osobę kilkanaście osób złożyło pozwy i już mógł być zrobiony pozew zbiorowy. Każdy głos się liczy.
    Nie można rezygnować tylko dlatego, że się nie wierzy w sukces. Bo w ten sposób daje się takim pseudolekarzom pole do działania. Jeśli tylko masz psychiczną siłę na rozgrzebanie takiej rany to powinnaś ich oskarżyć.

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Nie martw się, daj sobie troszkę czasu. Większość z nas, które tu piszą i starają się o drugie dziecko, w pierwszą ciążę zaszły od razu, a teraz odliczamy cykle. Jak się czuje większą presję to jest trudniej. Ja przy pierwszym cyklu tak się nakręciłam, że zaczynamy starania, że cykl mi się wydłużył do 40 dni...
    Musimy być cierpliwe i spokojne, a na pewno w końcu się uda

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Witaj Mart84. Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość.

Patrycja a Ty albo czekaj cierpliwie albo idź jutro na betę. Test przed terminem @ może tak wyjść. No ale kreskę widać. Wiec jak jest to już będzie.
    Przykro mi z powodu tego co przeżyłas. Kobiety są silne... ale nie zamartwiaj się. Przeciez jest ogromna szansa ze znowu się udało.

A ja... jestem i żyje... jako tako.
    Szczepionki okropnie bolą. Podobno mogę ale nie musze mieć zaczerwienien bąbelki, mogą mię boleć ręce może mnie to swedziec i mogę mieć gorączkę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Witajcie dziewczyny!
    Nie wiem czy mnie pamiętacie, zrobiłam sobie przerwę od forum ale pomimo, iż nie pisałam to czytałam i bardzo Wam kibicowałam

Kasia_88 super, że macie ustalony plan leczenia. Trzymam kciuki by przyniósł zamierzony cel!

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Jako, że się z Wami zżyłam to chciałam też podzielić się z Wami radością. Dziś mam 28 dc i testy ciążowy pokazał 2 piękne kreseczki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Pewnie, że pamietamy gratuluję Ci serdecznie!

Cytat Zamieszczone przez mikallo Zobacz posta
    jako, że się z wami zżyłam to chciałam też podzielić się z wami radością. Dziś mam 28 dc i testy ciążowy pokazał 2 piękne kreseczki:d
    gratuluje

Cytat Zamieszczone przez patrycja0411 Zobacz posta
    I powiem wam ze martwie sie poniewaz wtedy za pierwszym razem sie udalo a teraz narazie nic wiem ze nabijam sobie glowe ale nie moge zbolec ze we wrzesniu bylabym mama po raz drugi
    Wszystko będzie dobrze, dużo przezylas i tylko nie nakrecajcie się na starania a róbcie to z przyjemnością

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów