Strona 282 z 455
Pokaż wyniki od 2,811 do 2,820 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Patrycja w pierwszej ciąży zrobiłam test ciążowy 3 dni przed spodziewana @ i u mnie był identyczny cień cienia jak u Ciebie :-) mąż stwierdził,że test był wadliwy więc czekałam spokojnie na przykscie @, która już się nie pojawiła, trzymam kciuki żeby u Ciebie bylo tak samo :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Witam was moje drogie. Chciałabym do Was dołączyć. Pokrótce moja historia:9.02 odstawilam anty, cykl nr 1 28 dni, cykl nr 2 - 32 dni, w kwietniu miałam zabieg wycięcia guzka na sromie i jak tylko dostałam zielone światło od onkologa i ginekologa to od 25 kwietnia zaczęliśmy starania. Końcówka cyklu ale niby wtedy miałam mieć owulacje myślałam że okres mi się spóźnia bo minął 32 dzień cyklu, zrobił Pink Test i po 3h pojawiła się druga kreska, zaczęłam się cieszyć ale niestety w 35 dniu przyszła @. Od maja zaczęliśmy starania, kochamy się co 2 dzień, niestety przez te cykle(które chyba wracają do tych sprzed anty) nie wiem czy ten aktualny będzie trwał 32, 34 czy może jednak 28. W związku z tym nie wiem dokładnie kiedy była owulacja ale 5.06 miałam dziwny ból prawego jajnika, jakby wyżej, jakby wyrostek, w tym dniu ból w czasie stosunku. Rano temp wynosiła 36,4 a na następny dzień i dziś już 36,7. W tym też dniu na wkladce wieczorem miałam brązowe plamienie ale nie ciemne. Więc może to było zagnieżdżenie? Wiem że temp może spadac i przed owulacja i może spadać przy zagnieżdżeniu. Co Myślicie?
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Test 3h po wykonaniu nie jest wiarygodny, na każdej ulotce jest napisane, że po 5 minutach nie należy się sugerować zmianami kresek.

Co do plamienia, to na pewno nie było to zagnieżdżenie, bo ono odbywa się nawet 7-12 dni po owulacji, tylko plamienie okołoowulacyjne, ale to i tak bardzo dobry znak.
    Trzymam kciuki za pozytywny wynik starań.
    Moja koleżanka która była w ciąży z 1wszym k teraz z 2gim dzieckiem miała taką sytuację że przed dniem spodziewanej miesiączki test jej pokazał druga kreskę na 1 h po zrobieniu

A co do tej owulacji to nie wiedząc ile będzie trwał cykl nie wiem też kiedy ona może wystąpić ten 05.06 to też mogło być zagnieżdżenie np przy cyklu 28 dniowy, gdybym tako miała w tym miesiącu

Patrycja Luczkowska mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie oby bo mam juz 5 letnia corke ktora ciagle pyta dlaczego ona nie ma brata albo siostry tak jak inne dzieci ...dziewczyny ja juz jestem bez sily I nie wiem co mam mowic

Dziewczyny opisze wam wogole moja sytuacje od poczatku staramy sie ogolnie od grudnia I powiem wam ze wtedy za pierwszym podejsciem sie udalo ale niestety to poronienie 20 stycznia mnie rozwalilo emocjonalnie trafilam 18 stycznia do szpitala ze strasznymi wymiotami lecialam przez rece dzwonilam do doktorki powiedziala zebym jechala do szpitala bo musza mnie nawodnic to pojechalam dali mi jakies leki wiedzieli ze jestem w ciazy ,19 stycznia rano mialam pobierany mocz przez cewnik bezposrednio z pecherza I potem sie zaczelo ,po jakis 2 godz poszlam do lazienki I zobaczylam dwie krople kwi na wkladce poszlam im to zglosic powiedzieli ze tak moze byc .dobra drugiego dnia rano poszlam do lazienki ivzauwazylam wiecej krwi oczywiscie zglaszalam gdzies o 6 rano pani powiedziala ze mam czekac do obchodu czyli do 9 ,obchod wkoncu byl o 10 .poszlam na badanie ,dziewczyny masakra lekaz mnie przebadal I powiedzial ze to poronienie ,przysiegam wam nie wiedzialam jak z tamtad wyszlam cala zakrwawiona gdzie inne panie staly z duzymi brzuszkami I czekaly na badanie .wkoncu po 2 godz maz wypisal mnie na wlasne zadanie bi widzial w jakim jestem stanie .

Witaj Mart!

Ja myślę, że przy tak nieregularnych cyklach warto zainwestować w testy owu, a jeszcze lepiej chodzić do gina na monitoringi. Tylko wtedy będziesz miała pewność, kiedy była owu i czy w ogóle była.
    A jak długo brałaś anty?
    Jeśli kilka lat to musisz liczyć się z tym, że pierwsze cykle mogą być bezowulacyjne.

Powiem tak oczywiscie lzy staly w oczach jak to pisalam ale musialam to komus powiedziec ....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez patrycja0411 Zobacz posta
    Dziewczyny opisze wam wogole moja sytuacje od poczatku staramy sie ogolnie od grudnia I powiem wam ze wtedy za pierwszym podejsciem sie udalo ale niestety to poronienie 20 stycznia mnie rozwalilo emocjonalnie trafilam 18 stycznia do szpitala ze strasznymi wymiotami lecialam przez rece dzwonilam do doktorki powiedziala zebym jechala do szpitala bo musza mnie nawodnic to pojechalam dali mi jakies leki wiedzieli ze jestem w ciazy ,19 stycznia rano mialam pobierany mocz przez cewnik bezposrednio z pecherza I potem sie zaczelo ,po jakis 2 godz poszlam do lazienki I zobaczylam dwie krople kwi na wkladce poszlam im to zglosic powiedzieli ze tak moze byc .dobra drugiego dnia rano poszlam do lazienki ivzauwazylam wiecej krwi oczywiscie zglaszalam gdzies o 6 rano pani powiedziala ze mam czekac do obchodu czyli do 9 ,obchod wkoncu byl o 10 .poszlam na badanie ,dziewczyny masakra lekaz mnie przebadal I powiedzial ze to poronienie ,przysiegam wam nie wiedzialam jak z tamtad wyszlam cala zakrwawiona gdzie inne panie staly z duzymi brzuszkami I czekaly na badanie .wkoncu po 2 godz maz wypisal mnie na wlasne zadanie bi widzial w jakim jestem stanie .
    O matko, to straszne!
    Wiesz dlaczego pobierali Ci mocz przez cewnik? !
    Jestem niemalpewna, że ktoś go źle założył! Nie podali Ci żadnego leku na podtrzymanie ciąży? Co na to Twój gin?

Przecież to się nadaje do zaskarżenia!

Dobrze, że się wygadalas, mam nadzieję, że choć trochę jest Ci lżej. ..
    Bardzo Ci współczuję...

Pobierali mi mocz poniewaz cos tam zle wychodzilo jak w kubeczku oddawalam .konsultowalam sie z moja gin I powiedziala ze moge ich zaskarzyc ale dalam sobie spokoj bo oni sa cwani I wiem ze bym nie wygrala

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów