Strona 281 z 331
Pokaż wyniki od 2,801 do 2,810 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Coś tam faktycznie widać a jaka to czułość testu? Też bym próbowała jeszcze testem z innej firmy jak na betę nie masz jak skoczyć

2. dzieckozakupy.pl

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Pawełek [*] 04.03.2017
    patrycja ja też coś widzę
    Pawełek[*] - 04.03.2017 r

Kup sobie z rossmama 10 u/ml ten super czuły ok 10 zł kosztuje i zobacz co wyjdzie na poprzednim wątku dziewczynom ten właśnie najwcześniej wychodzil

Dziewczyny wiecie co wam powiem chyba poczekam jak jest to moze nie ucieknie pojutrze jak nie przyjdzie @ zrobie nastepny test

Zrób jak uważasz ;*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam was moje drogie. Chciałabym do Was dołączyć. Pokrótce moja historia:9.02 odstawilam anty, cykl nr 1 28 dni, cykl nr 2 - 32 dni, w kwietniu miałam zabieg wycięcia guzka na sromie i jak tylko dostałam zielone światło od onkologa i ginekologa to od 25 kwietnia zaczęliśmy starania. Końcówka cyklu ale niby wtedy miałam mieć owulacje myślałam że okres mi się spóźnia bo minął 32 dzień cyklu, zrobił Pink Test i po 3h pojawiła się druga kreska, zaczęłam się cieszyć ale niestety w 35 dniu przyszła @. Od maja zaczęliśmy starania, kochamy się co 2 dzień, niestety przez te cykle(które chyba wracają do tych sprzed anty) nie wiem czy ten aktualny będzie trwał 32, 34 czy może jednak 28. W związku z tym nie wiem dokładnie kiedy była owulacja ale 5.06 miałam dziwny ból prawego jajnika, jakby wyżej, jakby wyrostek, w tym dniu ból w czasie stosunku. Rano temp wynosiła 36,4 a na następny dzień i dziś już 36,7. W tym też dniu na wkladce wieczorem miałam brązowe plamienie ale nie ciemne. Więc może to było zagnieżdżenie? Wiem że temp może spadac i przed owulacja i może spadać przy zagnieżdżeniu. Co Myślicie?

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Witaj ból jajnika, skok temperatury i plamienie.. jak dla mnie to wygląda na klasyczne objawy owulacji.. Przy zagnieżdżeniu też czasem się pojawia plamienie, ale temperatura już powinna być podniesiona od kilku dni. Tyle teorii. W praktyce bywa przeróżnie:P
    Raczej musisz tak jak my wszystkie uzbroić się w cierpliwość też mam ostatnio problem z nieregularnością cykli, przesuwaniem terminu owu i @ i określeniem kiedy mam dni płodne, więc Cię doskonale rozumiem...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Test 3h po wykonaniu nie jest wiarygodny, na każdej ulotce jest napisane, że po 5 minutach nie należy się sugerować zmianami kresek.

Co do plamienia, to na pewno nie było to zagnieżdżenie, bo ono odbywa się nawet 7-12 dni po owulacji, tylko plamienie okołoowulacyjne, ale to i tak bardzo dobry znak.
    Trzymam kciuki za pozytywny wynik starań.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów