Strona 280 z 336
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,800 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    Hej dziewczyny, pomimo bardzo niskiego progesteronu (a brałam dupka, teraz luteinę)
    u mnie ciąża rozwija się prawidłowo, nie ma żadnego przesunięcia o dni lub tyg. tak jak wcześniej. Dzisiaj byłam u gin jest 8 tydz. i 2 dni, jak w zegarku zgadza się z terminem ostatniej @. To mnie bardzo uspokoiło. Termin mam na 14 stycznia
    Bosko ! Rośnijcie zdrowo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    no wiecie przyjemne to nie bylo.. pamietam jak lezalam na fotelu jak on to robil a ja zacisnelam zeby z bolu i w glowie tylko jedna mysl: 'jak po tych meczarniach nie bedzie ciazy to sie powiesze!' I udalo sie..
    Mayo tak jak mowilam, to nie jest zbyt popularne i czesc lekarzy uwaza, ze nie jest to skuteczne. Moj lekarz uwaza ze to dziala wiec stosuje ale stosuje tylko w przypadku, gdzie na zastrzyk juz za poznO.
    Jak to poczulam?
    Nie wiem, po wielu cyklach staran calkiem dobrze czulam swoje cialo i jak sie tak skupilam to poczulam kiedy pekl.. lekarz powiedzial ze peknie albo jeszcze wieczorem, w nocy lub rano. Pekl jeszcze wieczorem

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Hehe Burzujka dzięki za 0dpowiedz super sprawa
    Maoy to super! Teraz tylko czysta radość! Ja właśnie popijam winko na endo... jutro zobaczę efekt

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    Mało to super wiadomość:-)
    Burzujka to się nacierpialas,za to masz piękna nagrodę:-)
    U mnie nadal brak @ muszę jeszcze raz powtórzyć test,pod warunkiem @ nie przyjdzie

rena, trzymam kciuki aby nie przyszła @ !

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Hej
    Mayo, uważaj na Was i rośnijcie zdrowo
    Rena, oby @ nie przyszła.

Mi się @ kończy, jeszcze dziś drobne plamki na wkładce jak chodzę. Jutro już bedzie po. A potem możemy działać.
    Ja na 11 do pracy. Wcześniej mam jeszcze dentystę. A za chwilę jade odwiedzić koleżanki w szpitalu. Jedna leży tydzień po terminie. Lekarz jej powiedział że jak do końca tygodnia nie urodzi to w piatek lub w sobote cc. A druga wczoraj miała cc, urodziła w 34tc. Pisała, że wszystko w porzadku, synek samodzielnie oddycha, ale karmia go przez sonde.
    Miłego dnia dziewczyny :*

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ale wczoraj miałam beznadziejny dzień wszystko mi z rąk leciało, wszystko mi się myliło. Dobrze, że już się skończył...
    Skasowałam suwaczek z odliczaniem, bo już sama nie wiem kiedy ta miesiączka ma przyjść.. Jutro 30dc. Więc TEORETYCZNIE już powinnam się spodziewać @. Ale ani nie mam w tym cyklu jakiegoś szczególnego PMS ani tym bardziej nie czuję się w ciąży. Więc pewnie znów się wszystko poprzesuwa i @ przyjdzie dopiero za tydzień

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    dzięki dziewczyny za kciuki przydadzą się:-)
    Asia1487 powodzenia dla koleżanki oby akcja porodowa sama się zaczęła i gratulacje dla drugiej i dużo zdrówka dla maleństwa:-)
    A my mamy dziś ciężki dzień niedługo jadę z synkiem na szczepienie,potem stomatolog i jeszcze pogrzeb babci męża:-(

Hej dziewczyny nie bylam dzis niestety na becie bo mam awarie samochoduwszystko pod gorke ale robilam znow test same zobaczcie bo ja juz nie wiem co mam myslec Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170607_105651.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	76.8 KB
ID:	101109

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    ja na wszelki wypadek spróbowałabym z testami innej firmy, tak dla porównania, ale jedyne wiarygodne źródło to będzie beta jak nie dziś to może jutro się uda? powodzenia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów