Strona 279 z 336
Pokaż wyniki od 2,781 do 2,790 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kaasiaa ja miałam rozpisane tak: 2-4dc fsh, lh, e2, Tsh, ft3, ft4, 17oh progesteron, estradiol, 7-10dc prolaktyna, 20-22dc progesteron, testosteron, przy cyklu 28dni.

2. dzieckozakupy.pl
    Kasia_88 powodzenia jutro, niech szczepionki robią swoje, będzie dobrze
    Mira pięknie to się wszystko układa

Senior Member Awatar m_rena_86
    O mnie
    :-))szczęśliwa mama
    kasia_88 trzymam mocno kciuki:-)
    u mnie nadal @ brak jutro powinna przyjść...

Burzujko tak jesteśmy po drozności i nasieniu. U mnie droznosc super nasienie gorzej ale powoli zbliżamy sie do norm WHO

Nigdy nie słyszałam o masażu pecherzyka ale czad! jak to wyglądało? Przez brzuch czy od środka?

Dzięki Kasbaka, to ja juz nie wiem jak z tą prolaktyna kiedy najlepiej;/

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Bo ten masaz to dosyc nowatorski jest moj lekarz czesto go stosuje jak jest juz za pozno na zastrzyk a pecherzyk nie peka.
    Poleaga to na tym, ze lapie go jedna reka od srodka a druga od zewnatrz i uciska. Oczywiscie robi to z wyczuciem bo nie mozna przesadzic, ale i tak jest to cholernie bolesne... mowil, ze przez ren ucisk wzrasta cisnienie w pecherzyku i jest wieksze prawdopodobienstwo, ze peknie. Na odchodne dodal, ze nie jedna ciaza u niego z tego uciskania powstala moja ciaze mozna tez zaliczyc po powrocie do domu poczulam charakterystyczne 'pykniecie' i juz wiedzialam, ze to pekl wlasnie pecherzyk i ze trzeba dzialac

Przy inseminacji moga to nasienie Twojego meza jeszcze troche podrasowac, co zwiekszy szanse

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny, pomimo bardzo niskiego progesteronu (a brałam dupka, teraz luteinę)
    u mnie ciąża rozwija się prawidłowo, nie ma żadnego przesunięcia o dni lub tyg. tak jak wcześniej. Dzisiaj byłam u gin jest 8 tydz. i 2 dni, jak w zegarku zgadza się z terminem ostatniej @. To mnie bardzo uspokoiło. Termin mam na 14 stycznia

Aniołek 13tc[']

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Poleaga to na tym, ze lapie go jedna reka od srodka a druga od zewnatrz i uciska. Oczywiscie robi to z wyczuciem bo nie mozna przesadzic, ale i tak jest to cholernie bolesne... mowil, ze przez ren ucisk wzrasta cisnienie w pecherzyku i jest wieksze prawdopodobienstwo, ze peknie. Na odchodne dodal, ze nie jedna ciaza u niego z tego uciskania powstala moja ciaze mozna tez zaliczyc po powrocie do domu poczulam charakterystyczne 'pykniecie' i juz wiedzialam, ze to pekl wlasnie pecherzyk i ze trzeba dzialac
    Nigdy o tym nie słyszałam, jest to bardzo ciekawe. Burzujka jak ty wyczułaś pękniecie ? W poprzednich cyklach też czułaś ? Ja ledwo czuje owulke a i tak nie zawsze.

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wow, burzujka, to musiało być niezłe uczucie...
    Endo ucieszył się z wyniku, powiedział, że jest idealny, leki podtrzymał na tym samym poziomie i dał zalecenia co mam robić. Generalnie nic ciekawego, z jego strony jest spoko.
    Ale jeśli faktycznie będę potrzebowała jakieś leki na podniesienie wyników babskich hormonów to zanim je dostanę to miną jeszcze ze 2 cykle

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów